گيم های داغ هر هفته - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

گيم های داغ هر هفته
زمان کنونی: 13-09-1395،03:58 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: darya
آخرین ارسال: darya
پاسخ: 1
بازدید: 245

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: گيم های داغ هر هفته
ارسال: #1
گيم های داغ هر هفته
پست‌ها: 306
اعتبار: 45
حالت من: انتخاب نشده
آخرین ویرایش در 10-11-1390 12:05 ق.ظ توسط darya
اولين عنون داغ اين هفته نسخه ی دوم از شماره ی سيزدهم سري بازيهای فوق محبوب«فاينال فانتزی» است كه علاقمندانش را نزديك به 2سال معطل نگه داشته است. داستان بازی در ادامه نسخه اول خواهد بود،ولی در روند بازی تغييراتی ايجاد شده است. همچنين داستان بازی ديگرمثل نسخه پيشين خطی دنبال نمی شود وبازی كننده ها آزادی عمل بيشتری خواهند داشت اين بازی عالی در سبك نقش آفرينی ژاپنی ساخته شده است وآن را 11بهمن ميتونيد برای PS3 وXbox360 تهيه كنيد. نكته قابل توجه اين كه سعی كنيد روی همان پلتفرمی كه نسخه اول را تمام كرده ايد، اين نسخه را هم بازی كنيد چون سازندگان برای فايل های ذخيره بازی قبلی شما تداركاتی ديده اند.

بازی داغ بعدی اين هفته « سول كاليبر 5 » نام دارد كه جديدترين شماره از سری اين بازی ها و كاری از شركت كونامی است. اين بازی كه در سبك مبارزه اي است 11 بهمن برای PS3 و Xbox360 منتشر خواهد شد.

« تاميرا »عنوان داغ بعدی است كه آن هم 11 بهمن منتشر خواهد شد. در اين بازی اكشن كه در تنظيمات علمی- تخيلی ساخته شده است، فردی به وسيله يك سري تغييرات ژنتيك می تواند خود را بازسازی كند؛ پس نمی ميرد. در اين بازی حتی می توانيد دست خود را بكنيد وبه عنوان سلاح از آن استفاده كنيد، چون دوباره بازسازی خواهد شد. اين بازی برای PS3 و Xbox360 عرضه می شود.

دور باشـــــــــــ
اما نزديكـــــــــــــــــــــــ من...!!!
من از نزديكـــــــــــ بودن هــــای دور ميترســـــم...!!!
09-11-1390 11:55 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان