کلکسیون ژله های خوشگل و خوشمزه - صفحه 4 - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

کلکسیون ژله های خوشگل و خوشمزه
زمان کنونی: 18-09-1395،03:16 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: KHANʘ‿ʘMI
آخرین ارسال: KHANʘ‿ʘMI
پاسخ: 50
بازدید: 39204

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: کلکسیون ژله های خوشگل و خوشمزه
ارسال: #31
RE: کلکسیون ژله های خوشگل و خوشمزه
پست‌ها: 757
اعتبار: 10
حالت من: انتخاب نشده
[عکس: 270520104109.jpg]

مواد لازم :

آب : دو ونیم لیوان

شکر :یک و یک پنجم لیوان

آبلیمو :چهار قاشق غذا خوری

سیب قرمز :سه عدد

سیب سبز :یک عدد

ژله اناناس یا پرتقال : دو تا سه بسته

توت فرنگی :7-8 عدد (دل به خواه هست )

طرز تهیه :

ابتدا هسته وسط سیب را با وسیله ای شبیه به تصویر زیر خارج می کنیم ..اگه این وسیله هم موجود نبود می شه با چاقو هم همین کار را انجام داد .

[عکس: 270520104092.jpg]

سپس سیب را به صورت ورقه های نازک برش می دهیم به طوریکه ضخامت ورقه ها حدود یک تا دو میلیمتر باشه .من برای اینکار از رنده هایی که سبزیجات را به شکل حلقه ای برش می دهند استفاده کردم ..البته این کار توسط یک چاقو ی تیز و با کمی حوصله امکان پذیر هست .

[عکس: 270520104094.jpg]

آب وشکر را مخلوط می کنیم و روی حرارت می گذاریم تا به جوش بیاد .و بعد آبلیمو را اضافه می کنیم و دوباره صبر می کنیم چند تا قل که زد آنرا از روی حرارت بر می داریم .

[عکس: 270520104096.jpg]

حلقه های سیب را در آن می ریزیم و با کمک یک قاشق ورقه های سیب را در ان غوطه ور می کنیم .و در ان را می گذاریم و نیم ساعت صبر می کنیم تا شربت خنک بشه .

حالا ورقه های سیب را به دونیم می کنیم و به ارامی آنرا به شکل گل رز در کنار همدیگر قرار می دهیم .(به شیوه گلسازی با خمیر چینی ) ..بهتره مرکز گل ها برجسته تر باشه تا زیبا تر به نظر برسه .

ورقه های سیب نرم و قابل انعطاف شده و کمی چسبنده هم هست و خیلی راحت در کنار هم قرار می گیره .

[عکس: 270520104103.jpg]

از سیب سبز هم چند تا برگ وساقه درست می کنیم .

[عکس: 270520104101.jpg]

اگه دوست داشتید ژله ها را در ظرف های تک نفره سرو بفرمایید (من این شکل را برای مهمونی ترجیح می دهم ) در هر ظرف یک تا دو گل قرار می دهیم ودر کنار آن از ساقه وبرگ سبز استفاده می کنیم و سپس کمی ژله اناناس ویا پرتقال آماده شده (فقط به ارتفاع یک سانتیمتر ) در هر ظرف می ریزیم .و بعد آنرا در یخچال می گذاریم تا ژله کاملا ببنده و گل های رز ثابت بشه و بعد مجددا آنقدر ژله در هر ظرف می ریزیم تا فقط کمی از لبهای گل بیرون بمونه (می تونید آنقدر بریزید تا گل رز را کاملا بپو شونه )

می شه به این صورت هم درست کرد وحتی از میوه های دیگه برای تزیین استفاه کرد .به این صورت که اول یک لایه نازک ژله در ته قالب می ریزیم ومی گذاریم نیم بند بشه . من توت فرنگی فریز شده داشتم .آنها را به صورت ورقه ورقه برش دادم و اطراف قالب چیدم .گل رز را به صورت برعکس در وسط قرار دادم و سپس مثل روش قبل یک لایه نازک ژله روی ان ریختم .و گذاشتم تا ببنده و دوباره ظرف را از ژله پر کردم .

حتی می شه از شربتی که سیب ها را در آن انداختید هم استفاده کنید به ازای هر لیوان شربت یک قاشق پودر ژلاتین را به روش بن ماری حل می کنیم و با هم مخلوط می کنیم و به جای ژله روی آن بریزیم ...خیلی خوشمزه و خوش طعم هست .

سپس بعد از بستن ژله در یخچال (بعد از دو ساعت ) آنرا بر می گردونیم .نحوه برگردوندن آن هم به اینصورته که ابتدا با چاقو لبه های ژله را آزاد می کنیم وسپس حدود سی ثانیه در آب جوش می گذاریم و راحت بر می گردونیم .نوش جان ..

˙·٠خانمی آذر فروم٠·˙
12-06-1391 04:09 ب.ظ

ارسال: #32
[عکس: JellyKids210x210.jpg]

من توی نروژ دیدم معمولاً پودینگ شکلات و ژله رو با سس وانیلی سرو می کنند مثلاً اگر توی کاسه و تک نفره باشه ژله روی هر ظرف حدود 1 سانتی متر سس وانیلی می ریزند. و اگر در مهمانی باشه روی ژله مقداری سس می دهند و توی سس خوری مقدار بیشتری سس می ریزند تا هرکس به اندازه دلخواه روی ژله خودش سس بریزد. نمی دونم جاهای دیگه هم این متداول هست یا نه.

من اینجا بیشتر هدفم دستور درست کردن سس وانیلی بوده وگرنه ژله رو کم و بیش همه بلدیم! من خیلی وقته ندیدم کسی خودش ژله درست کنه با آب میوه و ژلاتین. با این قوطی ها ی پودر ژله آماده هم که دیگه کاری نداره!

مواد لازم:

پودر آماده ژله _______________________________________ ۱ پاکت

میوه دلخواه __________________________________________ مقداری

*: نکته بهتره میوه متناسب با اسانس ژله تون رو بریزید ولی من توی هلند فقط ۲ مدل ژله دیدم توت فرنگی و یه جور توت دیگه! که خوب نداشتم میوه متناسبش رو! موز ریختم!

مواد لازم برای سس وانیل:

زرده تخم مرغ _________________________________________ ۱عدد

شیر___________________________________________ ۲ دسی لیتر

خامه ___________________________________________ ۲ دسی لیتر

شکر________________________________________ ۲ قاشق غذاخوری

آرد ذرت ___________________________________ یک و نیم قاشق غذاخوری

اسانس وانیل _____________________________________ ۱۰ تا ۱۲قطره

طرزتهیه:

ژله رو طبق دستور روی پاکت درست میکنیم (معمولاً پودر رو در آبجوش حل می کنیم و ممکن است بقیه آب رو آب سرد اضافه کنیم و در ظرف دلخواه می ریزیم. و داخل یخچال می گذاریم.میوه های دلخواه رو که می خواهیم توی ژله بریزیم خرد کرده و آماده می کنیم بعد از۲۰ دقیقه که ژله کمی بست با کارد میوه خوری سطح ژله رو باز می کنیم و میوه ها رو قطعه قطعه داخل ژله فرو می کنیم برای فرو کردن میوه ها می تونیم دوباره از چاقو استفاه کنیم. دوباره ژله رو توی یخچال میگذاریم.

اما طرز تهیه سس وانیلی:

همه مواد به جز اسانس رو با هم مخلوط می کنیم و روی حرارت می گذاریم تا جوش بیاد و کمی غلیظ شود. (از ماست کمی شل تر-مثل سس سالاد سس هزاز جزیزه در اون حد سفت باشه!) بعد می گذاریم سرد شود. بعد اسانس وانیل یا خامه رو به آن اضافه می کنیم.

می شه به جای خامه در دستور بالا مقدار شیر رو دو برابر کرد و از خامه استفاده نکرد

[عکس: Summer_Fruit_Jelly.jpg]

منبع : تنبل خونه شاه عباسی

˙·٠خانمی آذر فروم٠·˙

ارسال: #33
[عکس: ghaza2-100x100.jpg]

طرز تهیه ژله نوشابه

این روزها کارخونه ها، ژله با طعم های مختلف تولید می کنند. چرا ما نتونیم این کار رو بکنیم؟؟!!

بنده هم به این فکر افتادم که می شه با نوشابه، ژله درست کرد. دیشب امتحان کردم و شد !

مواد لازم:

نوشابه گاز در رفته : یک لیوان

پودر ژلاتین : دو قاشق غذاخوری

آب داغ : نصف لیوان

شکر : دو قاشق غذاخوری ( در صورت تمایل)

طرز تهیه :

به نظر من بهتره اول یه لیوان نوشابه رو کنار بگذاریم تا حسابی گازش بره. در این فاصله آب رو جوش میاریم و دو قاشق پودر ژلاتین رو با حوصله توی نصف لیوان آب داغ حل می کنیم.

نکته مهم:

این ژله با همین مواد بدون شکر، یک ژله لایت و کم شیرین می شه. اگه دوست دارید شیرین باشه، دو قاشق شکر رو همین جا اضافه کنید و اینقدر هم بزیند که مثل تصویر، ژلاتین و شکر کاملاً در آب داغ حل بشوند.

سپس یک لیوان نوشابه رو به آرومی اضافه می کنیم. نترسید ! در هر صورتی، وقتی نوشابه رو می ریزیم، گازش درمیاد. البته هرچی آرومتر بریزیم، کمتر عصبانی می شه. سپس به آرومی هم می زنیم تا با ژلاتین و آب مخلوط بشه. چند لحظه صبر کنید سپس کف سطح ظرف رو جمع کنید.

سپس درون یخچال بگذارید. این ژله خیلی زود آماده می شه.

شما می تونید با نوشابه نارنجی هم این کار رو بکنید! یعنی از نظر ما هیچ مانعی نداره !!!

وقتی ژله نوشابه رو نوش جان می کنید، یه تیزی توی طعمش حس می کنید. این همون گاز نوشابه است.

عکس پایین رو برای این گذاشتم که بافت این ژله رو به وضوح مشاهده کنید. وگرنه که خیلی بهتر و قشنگ تر از این می شه تزئین کرد.

شما می تونید از انواع پاستیل های نوشابه ای برای تزئینش استفاده کنید.

نکته 2 :

اگه نوشابه های لایت و رژیمی واقعا رژیمی باشه، به نظر من استفاده از اونها کم ضررتره. دکترها معتقدند نوشابه به روند پوکی استخوون کمک می کنه. از طرفی دکترها می گن ژله برای پوکی استخوون خوبه. به نظر من اگه بشه ژله رو با نوشابه های رژیمی درست کرد، شاید کمتر ضرر داشته باشه. نکته خیلی خیلی مهم اینکه این نظریه از طرف خودم صادر شده و هیچ ارزش پزشکی نداره

˙·٠خانمی آذر فروم٠·˙

ارسال: #34
طرز تهیه ژلـه انار اگرچه همه ما میتوانیم به راحتی با مراجعه به سوپر محله، پودر ژله دلخواه را تهیه كرده و براساس دستورالعمل روی جعبه، آن را درست كنیم

ولی حتما شما هم قبول دارید كه ژلهای كه با استفاده از خود میوه و همچنین آب آن تهیه میشود، هم طعم و مزه طبیعیتری دارد و هم خاصیت آن بیشتر است.

مواد لازم برای تهیه ژله برای 4 نفر:

ـ یك عدد انار (دان شود)

ـ 3 قاشق سوپخوری پودر ژلاتین

ـ 3 پیمانه آب انار

طرز تهیه:

كاسه بلوری بزرگی آماده كنید و یك پیمانه آب انار داخل آن بریزید؛ سپس كتری را روی شعله اجاق گاز قرار دهید و بگذارید تا آب آن به جوش آید. ظرف حاوی آب انار را روی كتری بگذارید و بعد از آن یك قاشق سوپخوری پودر ژلاتین را به آن اضافه كنید و همانطور كه روی كتری قرار دارد، با چنگال به آرامی هم بزنید تا پودر ژلاتین در آب انار حل شود.

پس از آن، یك پیمانه دیگر آب انار در كاسه بریزید و دوباره یك قاشق پودر ژلاتین به آن بیفزایید. حالا با چنگال مواد را هم بزنید تا ژلاتین حل شود. این كار را یك بار دیگر تكرار كنید تا در واقع آب انار و پودر ژلاتین تمام شود.

نكته: همه این مراحل را روی كتری انجام دهید. در واقع كتری در اینجا نقش حمام بن ماری را دارد.

پس از پایان مرحله حل شدن پودر ژلاتین در آب انار، ظرف را از روی كتری برداشته و در دمای محیط قرار دهید تا كمكم از حرارت بیفتد؛ در ضمن گاهی هم به وسیله چنگال محلول را هم بزنید تا كمی غلیظ شود.

نكته: هرگز آب انار و پودر ژلاتین را یكباره با هم مخلوط نكنید زیرا در این صورت، پودر ژلاتین گلولهگلوله میشود.

پس از آماده شدن محلول، قالب را ـ كه بهتر است آلومینیومی باشد ـ آماده كنید و مواد ژله را داخل قالب بریزید؛ سپس دانههای انار را به آن اضافه كنید.

نكته: برای اینكه هنگام برگرداندن ژله این كار به راحتی انجام شود، ابتدا قالب را خیس كرده سپس 10دقیقه آن را داخل فریزر قرار دهید. پس از آن قالب را از فریزر خارج كرده و بلافاصله مواد ژله را در آن ریخته و پس از آن دانههای انار را اضافه كنید. در پایان، قالب را به مدت 4 تا 5 ساعت در یخچال قرار دهید تا كاملا ببندد. حالا برای برگرداندن ژله كافی است قالب را به مدت30 ثانیه داخل ظرفی حاوی آب جوش قرار دهید؛ سپس آن را بیرون آورده و روی ظرفی تخت برگردانید؛ به این صورت ژله به راحتی برمیگردد.

نكته: در تهیه این ژله به جای گرفتن آب انار به صورت دستی، از آب انارهای آماده و طبیعی كارخانهای نیز میتوانید استفاده كنید

˙·٠خانمی آذر فروم٠·˙
12-06-1391 04:10 ب.ظ

ارسال: #35
ژله شیشه ای انگور ( مناسب مهمانی و مجالس : تصویری )
[عکس: sr_gDe_jellAngorB1.jpg]
[عکس: sr_gDe_jellAngorB.jpg]
♦ این مقدار برای 5-6 نقر کافیست.

مواد لازم:

• پودر ژله آناناس ... 2 بسته

• پودر ژله پرتغال ... نصف بسته

• انگور زرد بی دانه ... 100 گرم

• انگور قرمز بی دانه ... 100 گرم

• کمپوت آناناس ... یک قوطی کوچک

• نعناع ... 3 ساقه

طرز تهیه:

• نیم بسته پودر ژله پرتغال را در نصف لیوان آب جوش ریخته و روی کتری در حال جوش قرار دهید.

• ژله را تا آب شدن کامل دانه های آن بهم بزنید.

• ژله را از روی حرارت برداشته و در داخل ظرف پیرکس مناسبی (ضخامت ژله 3-4 میلی متر باشد) بریزید.

• بعد از خنک شدن ژله پرتغالی را داخل یخچال قرار دهید.

• انگور ها را به صورت جداگانه دانه دانه کنید.

• 2 بسته پودر ژله اناناسی را داخل کاسه مناسبی ریخته و 3 لیوان آب جوش اضافه کنید.

• کاسه را روی کتری در حال جوش قرار داده و تا آب شدن ژله به هم بزنید.

• قالب مناسب ژله را انتخاب کرده و یک چهارم ژله را داخل آن بریزید.

• بعد از خنک شدن ژله آنرا داخل یخچال قرار دهید.

• وقتی ژله به حات نیم بند در آمد(یعنی به غلظت سفیده تخم مرغ رسید) در 3 قسمت ژله 3 دانه قرمز انگور قرار داده و با نوک انگشت کمی فشار دهید.

• برگهای سر نعناع را جدا کرده و به صورت وارونه روی دانه های انگور قرار داده و با نوک انگشت فشار داده و برگها را داخل ژله فرو ببرید.

• ژله را به مدت 7 دقیقه داخل یخچال قرار دهید.

• دانه های انگور زرد را داخل قالب ژله ریخته و پخش کنید.

• تا حدیکه روی دانه های انگور پوشیده شود، ژله آناناسی را داخل قالب اضافه کنید.

• تا نیم بند شدن ژله را داخل یخچال قرار دهید.

• دانه های انگور قرمز را روی ژله پخش نموده و به اندازه پوشش آن ژله آناناسی اضافه کرده و تا نیم بند شدن داخل یخچال نگه دارید.

• تکه های آناناس را از ظرف کمپوت خارج نموده و روی ژله بریزید.

• تا سطح آناناس ها ،ژله آناناسی ریخته و تا نیم بند شدن داخل یخچال قرار دهید.

• برای اینکه سطح پایینی ژله کاملا صاف باشد، بقیه ژله را داخل قالب ریخته و به مدت 5-6 ساعت داخل یخچال قرار دهید.

• اطراف قالب ژله را با چاقوی خیس جدا کنید.

• ظرف مسطح مناسبی را انتخاب نموده و سطح آنرا نمدار کنید.(برای راحتی حرکت ژله)

• قالب ژله را به مدت 2 ثانیه داخل ظرف حاوی آب جوش قرار داده و داخل بشقاب سرو بر گردانید.

• ژله پرتغالی را با قالب های فلزی پروانه و قلب فرم داده و اطراف بشقاب ژله به صورت یک در میان بچینید.

˙·٠خانمی آذر فروم٠·˙

ارسال: #36
خربزه ژله ای
[عکس: nhicmeyqiwcqtz7ydvv.jpg]
با اومدن فصل گرما دسرهای خنک طرفدارهای زیادی پیدا میکنند یکی ازدسرهای خیلی ساده اما شیک خربزه ژله ای هست ، برای این دسر بهتره ازخربزه های کوچیک استفاده کنید ، سر خربزه رو ببرید، پوستش رو بکنید و داخلش رو خالی کنید ، ژله رو اماده کرده و بریزید توش و به صورت ایستاده دریخچال قرار بدید بعد از5 ساعت دسر شما آماده است اون رو برش زده وسرو کنید .

می تونید با رنگهای متنوع ژله داخل خربزه سفره تون رو رنگین کنید

˙·٠خانمی آذر فروم٠·˙

ارسال: #37
[عکس: coffee-Jelly.jpg]

مواد لازم :

پودر ژلاتين :0/25 پيمانه

آب سرد :8 قاشق سوپخوري

قهوه آماده :دو ونيم پيمانه

شکر :5 قاشق سوپخوري

طرز تهيه :

پودر ژلاتين را روي آب سرد بپاشيد و کنار بگذاريد تا به شکل اسفنج در آيد .

سپس ظرف ژلاتين را روي حرارت غيرمستقيم قرار دهيد تا پودر ژلاتين رقيق شود.

قهوه آماده داغ را با شکر مخلوط کنيد تا شکر خوب در آن حل شود.

بعد از خنک شدن مخلوط قهوه و شکر ، آن را با ژلاتين رقيق شده مخلوط کنيد و داخل قالب مورد نظر بريزيد.

قالب را 3 ساعت در يخچال قرار دهيد . مي توانيد ژله قهوه را با انواع بستني ساده و مغزدار سرو کنيد.

نکته :

1 ـ براي راحت تر جدا شدن دسر از قالب ، هميشه داخل قالب را آب سرد بغلتانيد و بعد آن را در فريزر قرار دهيد ؛ سپس مواد را در آن بريزيد.

2 ـ در صورت تمايل مي توانيد قهوه را با شير رقيق کنيد ؛ در اين صورت رنگ قهوه اي دسر ملايمتر مي شود.

˙·٠خانمی آذر فروم٠·˙
12-06-1391 04:11 ب.ظ

ارسال: #38
ژله رنگين ابري
[عکس: 1bj5gtapihxl6gi3h82.png]

برای درست کردن ژله آسمان آبی حتما باید ژله شما غلیظ باشه.برای این کار هم می تونید ژله رو به صورت معمول درست کنید و توی یخچال بذارید تا غلیظ بشه(در این صورت باید مراقب باشید ژله نبنده) و هم می تونید بعد از مخلوط کردن با یک لیوان آب جوش ،یک لیوان یخ خرد شده درون ژله بریزید و هم بزنید تا ژله به غلظت دلخواه برسه.بعد یخ های اضافی رو خارج کنید

با بستنی هم می تونید این ژله رو آماده کنید اما باید سریع سرو بشه تا بستنی آب نشه

˙·٠خانمی آذر فروم٠·˙
12-06-1391 04:11 ب.ظ

ارسال: #39
ژله خامه ای
[عکس: b4vkat.jpg]
مواد لازم :

ژله میوه ای --------------------- 1 بسته با طعم دلخواه

خامه کم چرب زده نشده ------ 250 میلی لیتر

شکر ---------------------------- 3 قاشق غذا خوری

وانیل ---------------------------- ½ قاشق چایخوری

طرز تهیه :

شکر و وانیل را به خامه اضافه کنید و هم بزنید تا مخلوط شوند.

پودر ژله را در ظرف دیگری بریزید، یک لیوان آب جوش را به آن اضافه کنید و هم بزنید تا مایع شفافی حاصل شود. دو تا سه دقیقه صبر کنید تا مایع قدری خنک شود، بعد مخلوط خامه را به آرامی به ژله اضافه کنید و مایع ژله را به ظرف مورد نظر منتقل کنید.

ظرف ژله را بدون درپوش داخل یخچال قرار دهید تا ببندد. (این مرحله بین 3-4 ساعت طول می کشد)

بعد به دلخواه سطح ژله را تزئین و سرو کنید.

نکته :

توصیه میکنم هنگام مخلوط کردن ژله و آب جوش، ظرف مورد استفاده بلوری باشد تا رنگ ژله نهایتا شفاف و روشن شود.

می توانید ژله خامه ای را در انواع ظروف یا قالبهای مخصوص تهیه کنید فقط توجه داشته باشید چنانچه ظرفی که مخلوط خامه و ژله را در آن میریزید ظرف اصلی سرو نیست، یعنی بعد از بسته شدن ژله، لازم است ژله را در ظرف اصلی برگردانید، قبل از ریختن مایع ژله، داخل ظرف را با آب یخ خیس کنید ولی نیازی به چرب کردن آن نیست. ( چرب کردن قالب برای تهیه انواع دسر های فروماژ کاربرد دارد )

هنگام مخلوط کردن خامه و شکر، چون قصد فرم دادن به خامه را ندارید و فقط قرار است خامه مزه دار شود، توجه کنید که مخلوط را به آرامی هم بزنید فقط در حدی که شکر با خامه و وانیل مخلوط شود.

در غیر اینصورت کیفیت خامه نهایی چندان دلچسب نخواهد بود.

( خامه را یا باید کاملا بزنید تا فرم بگیرد و یا هم نزنید . وارد کردن شوک مولکولی به خامه در اثر نیمه هم زدن آن باعث افت کیفیت نهایی خامه خواهد شد )

منبع:

دیدن لینک ها برای شما امکانپذیر نیست . لطفا
ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید

˙·٠خانمی آذر فروم٠·˙
12-06-1391 04:12 ب.ظ

ارسال: #40
ژله شیری آناناس با استفاده از قوطی کمپوت
اینم یه نوع ژله که با آناناس درست کردم کمپوت آناناس رو باز کنین و نصف شربت اونو خالی کنین و به جاش شیر گرم را با ۱۵ گرم پودر ژله مخلوط کنین و بریزین روش توئ همون ظرفش و بذارین یخچال یه ۳ساعتی‌ بمونه وقتی‌ خودشو بست در ظرف مناسبی برگردونین سمت دیگه اونو باز کنین و آروم آروم فشار بدین بیرون بیاد و بعد برش بدین و به دلخواه تزیین کنین.نوش جون

****کمپوت آناناس ۱بسته.ژلاتین ۱۵گرم.شیر بمقدار لازم@جای شیر با آب کمپوت یا پودر ژله‌های رنگی میتونین استفاده کنین@

˙·٠خانمی آذر فروم٠·˙
12-06-1391 04:12 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان