کاظمي نرود در ليگ برتر مي‌مانيم - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

کاظمي نرود در ليگ برتر مي‌مانيم
زمان کنونی: 19-09-1395،01:37 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 118

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: کاظمي نرود در ليگ برتر مي‌مانيم
ارسال: #1
کاظمي نرود در ليگ برتر مي‌مانيم
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
سپهر حيدري در گفت‌وگو با فارس در مورد شکست دو بر يک تيمش مقابل مس کرمان عنوان کرد: خودمان هم ديگر خسته شديم. سبک بازيمان را تغيير داديم و بسيار زيبا بازي مي‌کنيم اما بدشانسي براي ما اپيدمي شده و از اين موضوع رنج مي‌بريم. فيلم بازي‌ها موجود است. 10 موقعيت گل داريم، هيچکدام راهي به دروازه پيدا نمي‌کند اما حريفمان از تک‌موقعيت خود گل مي‌سازد. تمام حواسمان معطوف به اين است که گل نخوريم اما متأسفانه در آخرين دقايق دروازه خود را باز شده مي‌بينيم.

وي افزود: بازيکنان استرس دارند مي‌دانيد تا 5 تيم از ليگ برتر سقوط مي‌کنند و تمام تيم ها با استرس زيادي در ميدان حاضر مي‌شوند. ما در تمامي ديدارها براي پيروزي به ميدان مي‌رويم و شايد از همين موضوع ضربه مي‌خوريم و هر بار يک اشتباه باعث مي‌شود سه امتياز را از دست مي دهيم.

مدافع تيم ذوب‌آهن در مورد اينکه کاظمي به صورت شفاهي استعفاء داده و آيا با رفتن او مشکل ذوب‌آهن حل خواهد شد اظهار داشت:‌ در اين مدتي که فرهاد کاظمي به تيممان آمده مي‌بينيد که از لحاظ فني بازي‌هاي بسيار خوبي انجام مي‌دهيم. تراکتورسازي در تبريز اسير ذوب‌آهن بود و فولاد در مسابقه مقابل ما دچار مشکل شده بود. رفتن کاظمي مي‌تواند ضربه بزرگي به تيم ما باشد. 8بازي تا پايان فصل باقي مانده و تيم‌ها 24 امتياز پيش رو دارند. در اين مدت هزاران اتفاق ممکن است رخ دهد و تيمي که رده نهم حضور دارد احتمال سقوطش وجود دارد. بازيکنان در رختکن همه مخالف اين موضوع بودند و به نوعي قصد داشتند کاظمي را منصرف کنند. اگر کاظمي بماند مطمئناً تيم در ليگ برتر حفظ خواهد شد.

حيدري با تأکيد بر اينکه هواداران نبايد نسبت به بازيکنان و کادر فني بي‌احترامي کنند، افزود: هواداران واقعي ذوب‌آهن حق دارند ناراحت باشند امسال نتايج خوبي نگرفتيم و در جايگاه خوبي قرار نداريم. درست است مشکلات مالي زيادي وجود داشته اما با تلاش مسئولان و کادر فني شرايط ما بهتر شده است. تيمي که مدتي قبل نايب‌قهرمان بوده وقتي اکنون در چنين جايگاهي قرار دارد حق هواداران است که ناراحت باشند اما نبايد بي‌احترامي کنند چرا که مي‌بينند بازي خوبي انجام مي‌دهيم و از لحاظ فني عملکردمان مثبت است. متأسفانه اسير مسائل عجيب مي‌شويم. در بازي با مس کرمان در ميانه ميدان اتفاق عجيبي رخ داد که روي گل دوم، هفت نفر در ضد حمله شرکت کردند اميدوارم هرچه زودتر بدشانسي‌مان تمام شود.

مدافع ذوب‌آهن در پاسخ به اين سؤال که آيا اين تيم در ليگ برتر مي‌ماند، خاطرنشان کرد: ذوب آهن صد در صد در ليگ برتر مي‌ماند. من تجربه حضور در تيم مس کرمان را داشتم و آن زمان هم وقتي شرايط خوبي نداشتيم با بررسي شرايط اعلام کردم تيممان در ليگ برتر مي‌ماند و اين اتفاق افتاد. فکر مي‌کنم تمام ايران دوست دارند ذوب‌آهن به خاطر فوتبال زيبايي که ارائه مي‌کند در ليگ برتر بماند. تمام آبرويمان را در اين تيم گذاشتيم. باور کنيد به خاطر نتايجي که گرفتيم يک سال از خانه بيرون نرفتم. اميدوارم هرچه زودتر بدشانسي‌ دست از سر ما بردارد و با کسب نتيجه مناسب جايگاهمان را تثبيت کنيم.

حيدري در مورد ديدار مقابل سايپا گفت: خدا شاهد است که در هر مسابقه براي کسب پيروزي به ميدان مي‌رويم شايد همين موضوع باعث شده مساوي را از دست بدهيم. ما اگر در 4 بازي گذشته قصد حفظ نتيجه را داشتيم شايد با کسب يک امتيازها الان دو رده بالاتر بوديم. شرايط ما به نحوي است که تنها سه امتياز به درد ما مي‌خورد. مربي بسيار خوبي داريم و فقط بايد به پيروزي برسيم. اگر مقابل سايپا منطقي بازي کنيم نتيجه مي‌گيرم سايپا تيم قدرتمندي است که کادر فني با دانش و فهيمي دارد.

وي در مورد گلي که روز گذشته به تيم سابقش مس کرمان زد تصريح کرد: بعد از گلي که به مس کرمان زدم خوشحالي نکردم هواداران اين تيم را بسيار دوست دارم و آنها قبل از شروع مسابقه من را تشويق کردند. خاطرات خوشي از شهر کرمان و هواداران مس دارم و به احترام آنها بعد از زدن گل عکس‌العملي نشان ندادم.

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
28-11-1391 06:50 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.