چشاتو وا کن! - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

چشاتو وا کن!
زمان کنونی: 16-09-1395،02:14 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Emziper
آخرین ارسال: Emziper
پاسخ: 1
بازدید: 115

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: چشاتو وا کن!
ارسال: #1
چشاتو وا کن!
پست‌ها: 2,111
اعتبار: 83
حالت من: Vaaaaay
چشام تازه داره باز میشه! حیف نزدیک غروبه!

یعنی چی؟

یعنی تازه دارم میفهمم چی درست بود و چی اشتباه ...چشم

باورت میشه امروز با "سرزمین من" دریا دادور بارها بغض کردم و زدم زیر گریه...؟!ناراحت

دوباره همون حس قدیمی که یه مدت بود سراغم نیومده بود برگشت ... نه اینکه فراموشش کرده باشم...نگران فقط یه مدت بهم سر نزده بود ....

سرم با چیزای بی ارزش گرم شده بود همین!

اشکالی نداره خداجون تو حکمتت حرفی نیست! حتی اگه من نفهممش.لبخند

مهشید گفت هدفاتو بنویس. منم نوشتم! تو سه چهار خط خلاصه ش کردم تو دو ات برگه ی زرد و قرمز و دو تا کردم و تاریخ زدم و نهایتا دو تا مربع کوچولوی دیگه به سبد اضافه شد!!‌ عینک

دلم واسه ی دوست مهربون خیلی تنگ شده! یه روزه ازش بی خبرم! افسوس

دیروز با بچه ها کتابخونه بودیم. کم خوندم هرچند سرعتم بالا بود. خوش گذشت! قلب دوستای خوب و مهربونمو خیلی دوست دارم ....

از ته ته ته ته دلم ناراحت میشم و غصه م میگیره وقتی بعضی از بچه های کتابخونه و علی الخصوص دخترا (از پسرا انتظاری ام ندارم آخهنیشخند ) رو میبینم که چطوری تمام هم و غمشون جنس مخالفه و چقدر فکرای کثیف و سواستفاده گری در موردش دارن ... درحالی الان سن نقش گرفتن هدف های بزرگه ...

رابطه با جنس مخالف اصلا و ابدا به نظرم بد و مردود نیست. تو زمان مناسب لازم و مفیدم هست و جز نیازهای طبیعی هر آدم سالمیه اما مساله اینجاست که هیچ وفاداری و احساس پاکی تو رابطه های امروزی پیدا نمیشه و این درد بزرگیه .... همه به فکر سو استفاده ان همین! ناراحت

دوست دارم یه طوری زندگی کنم که حتی اگه هیچکس چیزی از زندگی م نفهمه و مواخذه م نکنه خودم آخر کار شرمنده ی خودم نشم ... ! فرشته

دلم خیلی واسه بچه های نارنجی مهربون خیریه تنگ شده! بغل واسه اون فضای فوق العاده ی انرژی بخش ... لبخند

برگشته میگه چته ساقی چرا یه مدته داری فکر میکنی؟!ابرو

میگم مگه فکر کردن بده؟ سوال

میگه معلومه که بده! افسرده شدی انگار!!‌ قهر

نمیدونستم فکر کردن نشونه ی افسردگیه! شکر خدا نمردم و فهمیدم اینم نیشخند

15-05-1392 09:55 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان