چرا پلک چشممان می پرد ؟ - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

چرا پلک چشممان می پرد ؟
زمان کنونی: 20-09-1395،10:33 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Friga
آخرین ارسال: Friga
پاسخ: 1
بازدید: 79

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: چرا پلک چشممان می پرد ؟
ارسال: #1
چرا پلک چشممان می پرد ؟
پست‌ها: 11,943
اعتبار: 288
حالت من: Shad
[عکس: v742xa02l9mh8bv08a.jpg]

پرش چشم یکی از عارضه های چشمی می باشد که گاه به گاه بروز می نماید . این عارضه چشمی از دید پزشکان دارای علت های مختلفی می باشد .

از دید برخی از پزشکان این عارضه اكثرا خود به خود برطرف می شود. علت پرش پلك معلوم نیست و ممكن است در اثر تحریك اعصاب عضلات چشم ایجاد شود.علت پرش پلك در صورت تداوم ممكن است خستگی چشم باشد. اگر در محلی زیر نور شدید لامپ های مهتابی كار می كنید سعی كنید میزان نور را كاهش دهید و نور حاصل از مفتول های گداخته فلزی (لامپ های معمولی) را برای ملایم كردن روشنایی به محیط اضافه كنید. ممكن است با قرار دادن روزانه دوبار كمپرس مرطوب و گرم روی چشم های خود احساس راحتی كنید و به عضلات پلك آرامش بخشید.

از سوی دیگر برخی دیگر از پزشکان معتقدند عارضه یا ناراحتی پرش یا لرزش پلك چشم، نشانه و اختلالی است كه در عضلات بوجود می‌آید و این اختلالات به علت كمبود مواد حاوی منیزیم و كلسیم بوجود می‌آید.پزشكان می‌گویند: درمان این ناراحتی طولانی است و لااقل باید به مدت 2 تا 3 ماه ادامه داشته باشد كه به تمام اعضای بدن مواد معدنی برسد.

سایر عوارض و اختلالاتی كه در اثر كمبود منیزیم در بدن بوجود می‌آید شامل لرزش دستها، كرامپ عضلات در پاها، گردن، شانه، گرفتگی گلو یا بلع، خواب رفتن دستها یا پاها و نیز اسپاسمهای عضلانی است

دورمچم به جای ساعت یکنوار مشکی بستم
تا همه بفهمن من از همه هر چه زمانو متعلق به زمان است بیزارم
من هم روزی قلبی داشتم
که توسط مردمانی ازمیان شما شکست و شکست تا سنگی شد
واکنون روزگاریست که شیطان فریاد میزند..
انسان پیدا کنید سجده خواهم کرد...

=====ஜ۩۞۩ஜ=====

15-12-1391 11:26 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان