پیام های فیسبوکی پولی می شود - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

پیام های فیسبوکی پولی می شود
زمان کنونی: 19-09-1395،08:51 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Friga
آخرین ارسال: Friga
پاسخ: 1
بازدید: 211

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: پیام های فیسبوکی پولی می شود
ارسال: #1
2 پیام های فیسبوکی پولی می شود
پست‌ها: 11,943
اعتبار: 288
حالت من: Shad
مدیران وب سایت فیسبوک اعلام کردند که طبق قوانین جدید در صورتی که کاربری بخواهد به یک کاربر دیگر فیسبوک که در لیست دوستان او نیست پیغام بفرستد، باید یک دلار بپردازد.

شبکه اجتماعی فیسبوک با دریافت یک دلار به کاربر خود تضمین می دهد که پیام ارسالی آنها به جای ارسال به بخش “other” کاربر دریافت کننده، به صندوق پیام های اصلی کاربر پیام گیرنده فرستاده شود.
شبکه فیسبوک این اقدام را در راستای سیاست های جدید خود برای درآمد زایی بیشتر صورت داده است.
پیشتر نیز شبکه فیسبوک برای درآمدزایی بیشتر برخی امکانات ویژه را به طور آزمایشی در برخی کشورهای جهان به مورد اجرا گذاشت.

در یک طرح که در اوایل سال جاری میلادی در کشور نیوزیلند به طور آزمایشی به مورد مورد اجرا درآمد، شبکه فیسبوک سیستمی را کلید زد که به کاربران امکان می داد به روزرسانی وضعیت خود را به گونه ای انجام دهند که در معرض دید عده بیشتری از کاربران قرار بگیرد.
فیسبوک برای دسترسی به این امکانات فوق العاده از کاربران خود در کشور نیوزیلند پول دریافت می کرد.
منبع: عصر ایران

دورمچم به جای ساعت یکنوار مشکی بستم
تا همه بفهمن من از همه هر چه زمانو متعلق به زمان است بیزارم
من هم روزی قلبی داشتم
که توسط مردمانی ازمیان شما شکست و شکست تا سنگی شد
واکنون روزگاریست که شیطان فریاد میزند..
انسان پیدا کنید سجده خواهم کرد...

=====ஜ۩۞۩ஜ=====

02-10-1391 05:24 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان