پپتاید سوماتروپین (Human Growth Hormune (HGH - تالار گفتمان آذر فروم

فروش فوری انجمن آذر فروم با 1 گیگ هاست نامحدود به قیمت مناسب
جهت خرید با شماره 09363810642 تماس حاصل فرمایید.

 

پپتاید سوماتروپین (Human Growth Hormune (HGH
زمان کنونی: 31-05-1396،12:53 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Friga
آخرین ارسال: Friga
پاسخ: 1
بازدید: 313

 
 
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: پپتاید سوماتروپین (Human Growth Hormune (HGH
ارسال: #1
پپتاید سوماتروپین (Human Growth Hormune (HGH
پست‌ها: 11,943
تاریخ عضویت: 20 اردیبهشت 1390
اعتبار: 288
حالت من: Shad
منظور از نوشتن این مقاله , توضیح در مورد این پپتایده و جنبه تبلیغاتی و پیشنهادی نداره . در ضمن عکس ضمیمه شده هم اصل نیست , فیکه .
[align=right][align=right]استفاده از فرمهای خارجی و تزريقی هورمون رشد ، چند سالی ب
يش نيست که در ايران رواج پيدا کرده است اما ورزشکاران رشته های قدرتی و حتی ورزشکاران ديگر رشته ها در آمريکا از سالها قبل ، فرمهای تزريقی و خارجی اين دارو را به کار میبرده اند .

نمونه های اوليه و ابتدايی اين دارو از هيپوفيز اجساد انسانی استحصال میشده است .

«Ascellacrin» و «Crescormon» نامهای تجارتی شناخته شده و معروفی بودند که حاوی هورمون رشد واقعی استحصال شده از اجساد انسانی بوده و در زمان خود نيز بسيار پرمصرف و محبوب بوده اند . امروزه اين هورمون به طور سنتتيک تهيه و در سطح انبوه توليد میگردد .

نمونه های اوليه اين هورمون که از اجساد انسان حاصل میشدند ، در برخی موارد آلوده به نوعی ويروس کشنده میشدند که وارد شدن آن به بدن فرد مصرف کننده ، مرگ حتمی و آنی وی را به دنبال داشت . بيماری کشنده ای که فرد در اثر ورود اين ويروس به بدن به آن آلوده میشد با نام علمی «Creutzveldt Jacob Disease» نيز شناخته میشده .

ويروس عامل اين بيماری ، نوع کمياب و بسيار خطرناکی از ويروسها است که نمونه های اوليه هورمون رشد را آلوده کرده و موجب مرگ استفاده کنندگان از نمونه های تزريقی و خارجی آن میشد .

نمونه های جديد هورمون رشد که به روش آزمايشگاهی و سنتتيک نيز ساخته میشوند ، احتمال و امکان آلودگی به ويروس ياد شده را از بين برده اند . بطوری که مصرف اين نمونه ها در موارد درمانی و پزشکی امروزه مورد تاييد FDA قرار گرفته است .

هورمون رشد ساختاری پروتئينی دارد به طوری که آن را میتوان زنجيره بلندی از اسيد آمينه دانست . اولين نمونه سنتتيک و تاييد شده اين دارو را کمپانی «Genentech Labs» تهيه کرده و با نام تجارتی «Protropin» روانه بازار کرده بود . اندکی پس از عرضه اين دارو به بازار ، کمپاني ديگری به نام «Eli Lilly» محصول ديگری به نام «Humatrope» تهيه و به بازار عرضه کرد . نمونه اول اين دارو يعنی «Protropin» از 191 اسيد آمينه تشکيل شده بود . اين در حالی است که نمونه دوم که «Humatrope» نام داشت ، حاوی 192 اسيد آمينه بود .

شواهد فراوانی در دست است که برتری نمونه های اوليه يعنی نمونه های حاوی 191 اسيد آمينه بر نمونه های 192 اسيد آمينه ای را اثبات میکند .امروزه نمونه های گوناگونی از اين دارو در بازارهای جهانی عرضه شده است . اين دارو جزو داروهای بسيار گران قيمت میباشد که دوره 1 ماهه مصرف آن برای ورزشکاران در حدود 1.000.000 تومان هزينه دربر دارد . البته رقم ياد شده برای نمونه های اصلی و واقعی اين دارو میباشد . نمونه ساخت هند و نمونه های قلابی تهيه شده در کارگاههای زير زمينی و نامعتبر به قيمتهای بسيار نازل تر در بازار موجود است .

امروزه نمونه قابل اعتمادی از اين دارو که گفته میشود حاوی هورمون رشد واقعی نيز میباشد ، دارويی موسوم به «Grorm» است که در معدود کشورهای جهان يافت میشود .

اين دارو اگرچه برای درمان اختلالات ناشی از کم کاری غده هيپوفيز در آدمی ساخته و عرضه میشود اما ورزشکاران و به خصوص ورزشکاران رشته های قدرتی ، اصلی ترين مصرف کنندگان و طالبين اين دارو به شمار میروند .

هورمون رشد به خودی خود هورمون بسيار قدرتمند و در عين حال خطرناک است که از غده هيپوفيز ترشح میشود . ميزان ترشح طبيعی اين هورمون در سنين 13 الی 18 سالگی به اوج خود میرسد . از مهمترين تاثيرات اين هورمون در بدن میتوان به تشديد سنتز پروتئين و تشديد فرايند چربی سوزی اشاره کرد . تحقيقات انجام شده نشان میدهد که شدت ترشح طبيعی اين هورمون از ميانسالی شروع به کاهش کرده و در سنين پيری نيز به پايين ترين سطح خود میرسد .

البته بر طبق تئوری و نظريه ای که برخی از دانشمندان ارايه داده اند ، اين موضوع را میتوان از يک زاويه ديگر نيز مورد بررسی قرار داد .

بدين صورت که اين روند طبيعی پيری نيست که موجب کم شدن ترشح طبيعی هورمون رشد میشود بلکه کم شدن تدريجی ترشح طبيعی هورمون رشد است که موجب پيری و فرسودگی انسان میگردد . ورزشکارانی که از نمونه های تزريقی اين دارو کمک میگيرند ، اميد دارند که با اين کار ، تاثيرات ترشح طبيعی هورمون رشد در درون بدن را در سطح گسترده ای تجربه کنند .

اسيد آمينه های موجود در نمونه های تزريقی اين دارو ممکن است با واکنش منفی آنتی بادی های بدن همراه شود . البته اين موضوع به تجربه ثابت شده است که نمونه های 191 اسيد آمينه ای اين دارو نسبت به نمونه های 192 اسيد آمينه ای ، واکنش منفی کمتر بدن را در پی خواهد داشت .

بسياری از ورزشکارانی که از اين دارو استفاده میکنند به اين نتيجه میرسند که مصرف اين دارو در صورتی که به تنهايی انجام گيرد ، تاثير چندانی از خود بروز نمیدهد اما مصرف آن به همراه داروهای استروئيدی ، نتيجه را بهتر میکند . به عبارت بسيار ساده تر میتوان گفت که اين دارو و داروهای استروئيدی ، تاثيرات مثبت يکديگر را تشديد میکنند .

مصرف نمونه های واقعی اين دارو در تستهای کنترل دوپينگ قابل رد يابی نيست . ورزشکاران رشته های مختلف از جمله ورزشکاران حرفه ای که در رقابتهای المپيک نيز شرکت میکنند به فراوانی از اين دارو استفاده میکنند .

نمونه های واقعی اين دارو از لحظه توليد تا لحظه مصرف ، يکسره بايد در يخچال نگهداری شوند . طول دوره مصرف اين دارو نيز بسته به وضع مالی مصرف کننده از 6 هفته تا چند سال ادامه میيابد .

 
دورمچم به جای ساعت یکنوار مشکی بستم
تا همه بفهمن من از همه هر چه زمانو متعلق به زمان است بیزارم
من هم روزی قلبی داشتم
که توسط مردمانی ازمیان شما شکست و شکست تا سنگی شد
واکنون روزگاریست که شیطان فریاد میزند..
انسان پیدا کنید سجده خواهم کرد...


=====ஜ۩۞۩ஜ=====

25-06-1393 12:02 ق.ظ
 


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان