پوتین: حضور ایران در ژنو 2 برای ما خوشایند است - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

پوتین: حضور ایران در ژنو 2 برای ما خوشایند است
زمان کنونی: 14-09-1395،01:07 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Emziper
آخرین ارسال: Emziper
پاسخ: 1
بازدید: 143

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: پوتین: حضور ایران در ژنو 2 برای ما خوشایند است
ارسال: #1
پوتین: حضور ایران در ژنو 2 برای ما خوشایند است
پست‌ها: 2,111
اعتبار: 83
حالت من: Vaaaaay
 [عکس: IMG15230874.jpg]
به گزارش خبرنگار اعزامی مهر، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در آخرین ساعات دومین سفر منطقه ای خود، عصر امروز با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در کاخ کرملین دیدار کرد.رئیس جمهور روسیه در این دیدار با بیان اینکه حضور ایران در ژنو 2 برای ما خوشایند است، گفت: ایران کشور مهم و غیر قابل جایگزین برای حل و فصل تمامی مسئله های منطقه است و من اطمینان دارم پیشرفت هایی که در منطقه و به خصوص موضوع هسته ای حاصل شده است، مرهون تلاش های مدیریتی جمهوری اسلامی ایران بوده است.وی افزود: امروز وقتی سفیر شما استوارنامه خود را تقدیم کرد گفتم این مهم است که توافقنامه ها روی کاغذ نماند.وزیر امور خارجه روسیه با بیان اینکه دو کشور دستور کار بسیار بزرگی در خصوص روابط همه جانبه به خصوص روابط اقتصادی و تجاری دارند، گفت: متاسفانه  در روابط  دوجانبه شاهد کاهش حجم روابط هستیم و باید فکر کنیم ببینیم چطور می توانیم بر این کاهش غلبه پیدا کنیم و روابط را بهبود ببخشیم.پوتین اظهار داشت:می دانم شما با همکارتان آقای سرگئی لاوروف در مورد موضوعات مختلف صحبت کرده اید و من نیز با کمال میل در مورد موضوعات مختلف از جمله توسعه سیاسی و اقتصادی و روابط دوجانبه با شما تبادل نظر خواهم کرد.

[عکس: 95456232072032872674.jpg]

سخت است! اتفآقے رآ انتظآر بڪشے که خودت هم بدآنے... در رآه نیست..  [عکس: sad_red.png]
26-10-1392 08:06 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.