پرسپولیس در مسیر درستی قرار گرفته و ظرفیت قهرمانی را دارد - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

پرسپولیس در مسیر درستی قرار گرفته و ظرفیت قهرمانی را دارد
زمان کنونی: 21-09-1395،09:50 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Emziper
آخرین ارسال: Emziper
پاسخ: 1
بازدید: 70

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: پرسپولیس در مسیر درستی قرار گرفته و ظرفیت قهرمانی را دارد
ارسال: #1
پرسپولیس در مسیر درستی قرار گرفته و ظرفیت قهرمانی را دارد
پست‌ها: 2,111
اعتبار: 83
حالت من: Vaaaaay
آخرین ویرایش در 29-05-1392 10:59 ب.ظ توسط Friga
[عکس: IMG15183797.jpg]

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد حسن نامی ضمن بیان این مطلب افزود: بعد از بازی با ملوان و با توجه به تلاشی و اراده‌ای که در تیم دیده شد، وظیفه خودم دیدم تا بر سر تمرین حاضر شده و به اعضای تبریک و خسته نباشید، بگویم.

وزیر پیشین ارتباطات و فناوری اطلاعات، ادامه داد: تیم پرسپولیس روند خوبی را شروع کرده است. می بینیم که بازیکنان با تمام وجود بازی می‌کنند و برابر ملوان در شرایطی که ده نفره شدند یک گل زدند و چند موقعیت خطرناک دیگر هم ایجاد کردند. این مساله نشان می‌دهد پرسپولیس در مسیر درستی هدایت می‌شود. آقای دایی یک مربی با شاخصه‌های بین‌المللی و دارای ویژگی قهرمانی و پهلوانی است.

وی ادامه داد: نکته خوب این است، که عزم و اراده خوبی در تیم دیده می‌شود و مجموعه یکدست است. با این شرایط امیدوار هستیم، پرسپولیس به روزهای اوج برگردد و هواداران را خوشحال ببینیم.

عضو هیات مدیره پرسپولیس خاطرنشان کرد: پرسپولیس تیم ریشه دار، پر افتخار و به تعبیر کنفدراسیون فوتبال آسیا، پرطرفدارترین تیم ایران و قاره است. هواداران هیچ‌گاه تیم را تنها نگذاشته و از مجموعه حمایت کرده‌اند.

نامی در ارتباط با نشستی که در حاشیه تمرین پرسپولیس با علی دایی داشت، تصریح کرد: نشست خاصی نبود. بیشتر یک گپ و گفت بود. تبریک گفتم و بابت تلاش ها تشکر کردم. آقای دایی مربی پر تلاشی است و آقای رویانیان هم شبانه روزی به نحو شایسته برای پرسپولیس کار می‌کنند. ما هم به عنوان اعضای هیئت مدیره آنچه در توان داشته‌ایم را به کار می‌گیریم تا درنهایت در سایه حمایت‌های هواداران به نتیجه دلخواه که همان موفقیت پرسپولیس و رسیدن به قهرمانی است، تحقق یابد.

[عکس: 95456232072032872674.jpg]

سخت است! اتفآقے رآ انتظآر بڪشے که خودت هم بدآنے... در رآه نیست..  [عکس: sad_red.png]
29-05-1392 10:13 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.