يوونتوس مي‌تواند قهرمان اروپا شود - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

يوونتوس مي‌تواند قهرمان اروپا شود
زمان کنونی: 20-09-1395،11:59 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 132

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: يوونتوس مي‌تواند قهرمان اروپا شود
ارسال: #1
يوونتوس مي‌تواند قهرمان اروپا شود
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
آخرین ویرایش در 15-11-1391 12:19 ق.ظ توسط Armin 2afm

نيکولا آنلکا که به صورت قرضي و تا انتهاي فصل به يوونتوس پيوسته است، گفت: اطمينان دارم با توجه به بازيکنان و کادر فني توانايي کسب ليگ قهرمانان اروپا را داريم.

به گزارش ايسنا،آنلکا که در چين عملکرد خوبي نداشت، ادامه داد: براي قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا همه تلاش خودمان را خواهيم کرد اما بايد در نظر داشت که ليگ قهرمانان اروپا رقابت سختي است. از ابتداي مسابقات تا انتها مشخص نيست چه تيمي مي‌تواند قهرمان شود.

مهاجم فرانسوي سابق ليورپول و چلسي ادامه داد: از اين که به يک باشگاه بزرگ پيوسته‌ام، خوشحالم. قبل از آمدن به يوونتوس با ليليان تورام و ديويد تزرگه که قبلا در اين تيم بازي کرده بودند، مشورت کردم. آنها به من گفتند، يوونتوس مثل يک خانواده است و براي پيوستن به اين تيم درنگ نکن.

آنلکا در پايان گفت: وقتي براي اولين بار به رختکن تيم رفتم، با استقبال خوبي روبه‌رو شدم. در واقع بازيکنان يووه همگي من را شگفت‌زده کردند. اميدوارم اين فصل با يوونتوس بتوانيم قهرمان ليگ قهرمانان و ايتاليا شويم. با يوونتوس آرزوهاي بزرگي دارم.  

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
15-11-1391 12:11 ق.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.