ويتامينهايي براي اقايان و خانومها - تالار گفتمان آذر فروم

فروش فوری انجمن آذر فروم با 1 گیگ هاست نامحدود به قیمت مناسب
جهت خرید با شماره 09363810642 تماس حاصل فرمایید.

 

ويتامينهايي براي اقايان و خانومها
زمان کنونی: 01-06-1396،09:24 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Friga
آخرین ارسال: Friga
پاسخ: 1
بازدید: 151

 
 
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: ويتامينهايي براي اقايان و خانومها
ارسال: #1
ويتامينهايي براي اقايان و خانومها
پست‌ها: 11,943
تاریخ عضویت: 20 اردیبهشت 1390
اعتبار: 288
حالت من: Shad
ويتامين A1 مخصوص آقايان !
آقايان محترم مصرف کنند - ويتامينA1 : همسرتان را با زنان ديگر مقايسه نکنيد
هيچ موقع خانمان را با زن ديگر، بويژه مادرتان، زن سابق تان يا نامزد قبلي تان مقايسه نکنيد. هرگزدربار? سايرروابطي که قبلا احتمالا داشته ايد، مشتاقانه و با حسرت حرف نزنيد. با اين اعمال شما عدم امنيت را در جايي که نبايد باشد، ايجاد مي کنيد. مردي که مي خواهد گذشته را دوباره زنده کند، به سوي دردسر مي رود.
به خاطر داشته باشيد همسرتان مي خواهد در زندگي شما مقدم ترين فرد باشد. وقتي شما الگويي را مثال مي زنيد مانند مادرتان، همسر قبلي تان، دخترخاله تان، آنطور احساس کردن براي او خيلي سخت است. او باور مي کند که بايد دقيقا عين آن الگو عمل، و از آن پيروي کند. هر زني دوست دارد بابت توانائيهاي خودش مورد تحسين قرار گيرد. به او اجازه دهيد همان زن شايسته اي باشد که هست. بدانيد که اگر به هر کس آزادي بدهيد که خودش باشد او بهترين فرد مي گردد.

ويتامين A2 مخصوص آقايان !
آقايان مصرف کنند - ويتامينA2 : عشق خود را نسبت به همسرتان اثبات کنيد.
زنها از شما مردها مي خواهند، عشق خودتان را به گونه اي محسوس و مملوس نشان دهيد. در واقع، عشق را هر روز و از راههاي کوتاه بايد بر زبان آورد و نشان داد. خريد هديه هاي کوچک و تقديم آن به شکلي خوشايند مي تواند جالب و زيبا باشد. مثلا شما مي توانيد يک بسته شکلات بزرگ بخريد و به آن يادداشتي ضميمه کنيد، بدين مضمون: "تقديم به همسر بي نظيرم که هميشه به من خوبي و عشق مي دهد."هديه هايي که خانمها دوست دارند شوهرانشان به آنها تقديم کنند بدين قرارند: گل، کارت پستالهاي زيبا همراه با دست خط خودتان، عطر، جواهرات، مجسمه هاي زيبا، کيف، لباس، بسته هاي شکلات (کاکائو هاي تخته اي)، تلفن موبايل، ساعت مچي و اگر خيلي پولداريد ماشين هاي مدل بالا!.... اگر امکان پيچيده هديه است، حتما آن را با کادوهاي رنگي زيبا بسته بندي کنيد.
خانمها دوست دارند خودشان بسته بندي ها را باز کنند. گرفتن هديه، به زنها احساس با ارزش بودن مي دهد و عدم دريافت هديه، اين پيام را براي زن تدعي مي کند که شما براي او هيچ ارزشي قائل نيستيد و و به او توجه نداريد و در يک کلام، دوستش نداريد. در مشاوره هاي خصوصي مان زماني که با مراجعان صحبت مي کنيم و مي گوييم که اين تکنيکها را به کار بريد، خانمها مي گويند که خيلي دوست داريم دقيقاً شوهرمان اين کارها را برايمان انجام دهد ولي شوهرمان مي گويد اين مسخره بازيها و اين بچه بازيها ديگر چيست؟ پس اين لباسهايي که پوشيده ايد چه کسي برايت خريده است؟
يا خرج خانه را چه کسي مي کند؟ آقايان، قبول داريم که به طور غيرمستقيم براي خامتان خرج مي کنيد ولي وقتي که او خودش اشاره کند که به چه چيزهايي نياز دارم و با هم برويد بخريد اين روش او را دچار هيجان نمي کند. شما زماني مي توانيد او را غافلگير کنيد که خودتان بدون اطلاع او، برايش هديه هاي مختلف بخريد و در مواقعي که انتظارش را ندارد به او تقديم کنيد.
بعضي از مراجعان مرد نيز مي گفتند که اين روشها مربوط به دوست پسرها و دوست دخترهاست و زندگي زناشويي فرصتي براي اجراي اين تکنيکها و مسخره بازيها نمي گذارد! ولي ما به شما آقايان مي گوييم که اين کتاب را دقيقاً براي شماها که فکر مي کنيد زندگي چيز ديگري است نوشته ايم، زيرا اگر اين روشها را به کار نبريد يا مرتباً بايد ناله ها و شکوه هاي همسرتان را بشنويد و يا اينکه خودتان تاوان هزاران مسئله اي را که بعداً برايتان پيش مي آيد را بپردازيد!

ويتامين B1 مخصوص خانمها !
خانمها مصرف کنند - ويتامينB1 : به همسرتان توجه کنيد
به پاهاي عضلاني، به سين? فراخ و مردانه اش، به لبخند زيبايش، به شانه هاي پهنش، به دستان بزرگ و مردانه اش، به چشمان خوش حالتش، به صداي پرطنين اش و به طور کلي به هر ويژگي و صفتي که از او مرد مي سازد، توجه کنيد. اغلب مردان دوست دارند که از مردانگي آنها تعريف و تمجيد شود و آنها تشن? تعريف و تمجيد شما هستند. وقتي مردي تحسين شود، مايل است به سرعت به آن پاسخ دهد. به او بگوييد که چه همسر با قدرت و خوبي داريد و از اينکه شوهر شماست چقدر خوشحاليد و چقدر خوش اقباليد. به شوهرتان بگوييد او را در همين گونه که هست، دوست داريد و ديگر اينکه او را در دنيا با هيچ مرد ديگري حاضر نيستيد عوض کنيد.

ويتامين B2 مخصوص خانمها !
خانمها مصرف کنند - ويتامينB2 : شوهرتان را بابت کارهايي که انجام مي دهد تحسين کنيد
به طور مثال اگر او اتومبيل را تعمير مي کند به او بگوييد چقدر خوش اقباليد که همسري را داريد که از استعداد و تواناييهاي مکانيکي تا اين حد بالا برخوردار است. اگر او با بچه ها بازي مي کند، به او بگوييد بچه ها چقدر خوشبختند که پدري چون تو دارند. اگر او اهل ورزش است به او بگوييد چقدر عالي است که مردي باهيکل متناسب داريد و به ورزش کردن اهميت مي دهد. اگر او شما را در رفاه گذاشته است به او بگويي در رؤياهايتان هم نمي گنجيد شيو? زندگي را که او برايتان فراهم آورده است داشته باشيد.

ويتامين A3 مخصوص آقايان ! زنان نياز به صحبت ..
آقايان مصرف کنند !
ويتامينA3 : زنان نياز به صحبت کردن دارند
شوهري که ياد مي گيرد هر روز وقت صرف کند و با زن خود حرف بزند و به صحبتهاي او گوش دهد، قلب او را براي هميشه تسخير مي کند. از ديدگاه ما: "اگر خانمها و آقايان روزي20 دقيقه با هم صحبت کنند، درِ طلاق را براي هميشه به روي خودشان مي بندند. مردي که نياز زن را براي صحبت کردن ناديده مي گيرد، همسري مهربان و عيبجو پيدا خواهد کرد.
وقتي او به شما غُر مي زند و لحظه اي آرامتان نمي گذارد آنچه در واقع او مي گويد اين است: اگر نمي توانم با گفتگويي خوب بر تو اثر بگذارم، با مذاکر? نامطبوع اثر خواهم گذاشت چون حتي بگو و مگوها بهتر است پوچي و خلأيي است که وقتي با تو هستم احساس مي کنم. آنچه او هر بار مي گويند اين است: لطفاً به حرف من گوش بده. مي خواهم آنچه را براي من اتفاق افتاده و دربار? آن نگرانم، با تو در ميان با تو در ميان بگذارم." در واقع پند يا نصيحت يا راه حلي نمي خواهم، فقط مي خواهم حرفم را بشنوي و آنچه را مي گويم درک کني و به احساس من اهميت دهي."

ويتامين B5 مخصوص خانمها ! همسرتان را بابت ..
خانمها مصرف کنند
ويتامينB5 : همسرتان را بابت آنچه مي گوييد تمجيد کنيد

به طور مثال اگر او شوخ طبع است به او بگوييد: شوخ طبعي او را دوست داريد و اين حالت او باعث احساس نشاط شما مي گردد. اگر او اهل ريسک و خطر کردن است به او بگوييد: شجاعت او را که پاي هر چه بدان اعتقاد دارد مي ايستد، خيلي دوست داريد. اگر او کم حرف است به او بگوييد: چه شنوند? خوبي است و چه نفوذ آرام کننده اي بر شما دارد. اگر او پرحرف است به او بگوييد که روح بخش و گرم کننده مجالس و مهماني هاست و چقدر دوست داريد که به سخنانش گوش دهيد. اگر او راستگو و درستکار است به او بگوييد: چه خصيصه هاي زيبايي داري و شما اين صفات را خيلي دوست داريد. اگر باوفاست به او بگوييد: چقدر عالي است که مي توان به او اعتماد کرد. به طور کلي همه چيز و هر چيزي بايستي به شيو? مثبت مورد توجه قرار گيرد و با تمجيد تفسير شود. هرگز شوهرتان را با مردان ديگر فاميلتان مقايسه نکنيد و مثلاً نگوييد که علي آقا در خانه به همسرش کمک مي کند و يا براي زنش خيلي هديه مي خرد و خيلي بهتر از تو همسرداري مي کند. با انتقاد کردن و مقايس? او با ديگران از ميزان صميميت و نفوذ خود بر همسرتان مي کاهيد. به ياد داشته باشيد که هيچ کس از انتقاد خوشش نمي آيد حتي شما!

ويتامينB3 مخصوص خانمها ! حمامي گرم و نرم ..
خانمها بايد مصرف کنند
ويتامينB3 : حمامي گرم و نرم برايش آماده کنيد

حمام را تميز و آماده کنيد. حول? تميز، صابون خوشبو و شامپوهاي عالي تهيه کنيد، سپس وان حمام را پر از آب گرم و حباب صابون کنيد. از او تقاضا کنيد که استحمامي دلچسب انجام دهد. هنگام استحمام از او با نوشيدنيهاي خوش طعم وموردعلاقه اش پذيرايي کنيد

ويتامينA5 مخصوص آقايان ! شام بخريد ..
ويتامينA5 : شام بخريد و به خانه بياوريد

يکي از روشهايي که مي توانيد خانمتان را غافلگير کنيد اين است که بعضي از روزها پس از آنکه به محل کارتان رفتيد به زنتان تلفن بزنيد و پس از خوش و بش کردن با وي، بگوئيد: عزيزم نگران تهيه شام نباش، زيرا من موقع برگشت شام مي خرم و به خانه مي آورم.

ويتامين B6 مخصوص خانمها !
خانمها مصرف کنند
ويتامينB6 : با کاغذهاي پشت چسب دار حرف خود را بزنيد
اين نوع کاغذهاي کوچک پشت چسب دار را مي توانيد از فروشگاههاي بزرگ يا مغازه هاي لوازم تحريري خريداري کنيد. سپس يادداشتهاي خود را در جاهايي که اصلاً احتمالش را نمي دهد بچسبانيد، به طوري که وقتي صبح آماد? رفتن به محل کارش مي شود ببينيد. به طور مثال اين نوشته ها را مي توانيد بر روي کيف دستي او، بر روي داشبرد اتومبيلش و يا روي درب يخچال و فريزر بچسبانيد و در هم? آنها بنويسيد که به نظرتان او چقدر عالي و قدرتمند و دوست داشتني است و چقدر از اينکه همسر او هستيد احساس خوشحالي و شادماني داريد.
دورمچم به جای ساعت یکنوار مشکی بستم
تا همه بفهمن من از همه هر چه زمانو متعلق به زمان است بیزارم
من هم روزی قلبی داشتم
که توسط مردمانی ازمیان شما شکست و شکست تا سنگی شد
واکنون روزگاریست که شیطان فریاد میزند..
انسان پیدا کنید سجده خواهم کرد...


=====ஜ۩۞۩ஜ=====

11-12-1391 11:33 ب.ظ
 


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان