وضعيت مالي پاس حاد است - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

وضعيت مالي پاس حاد است
زمان کنونی: 14-09-1395،07:43 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 133

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: وضعيت مالي پاس حاد است
ارسال: #1
وضعيت مالي پاس حاد است
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
اميد طيري در مورد شکست يک بر صفر پاس مقابل استقلال صنعتي خوزستان اظهار داشت: تمام اتفاقات باي به يک سوت اشتباه داور باز مي‌گردد که با پنالتي که به ضرر ما اعلام کرد 3 امتياز به تيم حريف داد. ما فيلم بازي را به کميته داوران ارسال کرده‌ايم تا آنها در اين مورد تصميم گيري کنند. استقلال در اين بازي غير از اين ضربه پنالتي هيچ موقعيت گلي نداشت و 11 نفره دفاع مي‌کرد.

به گزارش فارس ، وي ادامه داد: اکبريان، داور بازي خطايي را پنالتي اعلام کرد که کاملا مشخص بود بازيکن حريف با پا به صورت دروازه‌بان ما کوبيده است. اين بازي حساسيت زيادي براي ما داشت و با توجه به اينکه خود من هم محروم بودم، داور با اشتباهي که کرد باعث شد 3 امتياز خانگي را از دست دهيم.

سرمربي تيم فوتبال پاس همدان گفت: در هفته‌هاي گذشته هم ما فيلم اشتباهات داوران را که به ضرر پاس بوده است را به فدراسيون داديم که پس از آن چهار 5 داور را محروم کردند، اما باز هم مي‌بينيم اين اتفاقات مي‌افتد و محروميت آنها هم جواب نمي‌دهد.

طيري تاکيد کرد: ما تمام طول هفته‌ها تمرينات سخت مي‌کنيم، اما آخر سر در بازي با يک سوت اشتباه همه چيز از بين مي‌رود و نمي دانيم ديگر بايد چه کار کنيم. با برتري در اين بازي مي‌توانستيم به صدر نزديک‌تر شويم، اما متاسفانه نشد.

وي در مورد وضعيت مالي اين تيم تاکيد کرد: مشکلات مالي همچنان پا برجاست و خود من از زماني که آمده‌ام هزار تومان هم دريافت نکرده‌ام. وضعيت آنقدر حاد است که هزينه سفر هم نداريم.

پاس روز گذشته در هفته بيست و يکم ليگ دسته اول فوتبال با حساب يک بر صفر مغلوب استقلال صنعتي خوزستان شد.

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
08-12-1391 05:23 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.