ورود و خروج - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

ورود و خروج
زمان کنونی: 18-09-1395،03:50 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Friga
آخرین ارسال: Friga
پاسخ: 1
بازدید: 494

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: ورود و خروج
ارسال: #1
15 ورود و خروج
پست‌ها: 11,943
اعتبار: 288
حالت من: Shad
آخرین ویرایش در 15-08-1390 12:50 ق.ظ توسط Friga
زمان ورود شما به این انجمن کوکی‌ها فعال می‌شوند، اطلاعات ورود شما را ثبت کرده و برای مراجعه بعدی به صورت خودکار وارد انجمن می‌شوید و نیازی به وارد کردن نام کاربری و گذرواژه نخواهید داشت . با استفاده از کوکی‌ها غیر از شما هیچ فرد دیگری نمی‌تواند وارد حساب کاربری شما در این انجمن شود.
اگر بعد از ورود به انجمن از حساب کاربری خود خارج شوید کوکی‌ها برای شما هنگام بازدید مجدد اجرا نمی‌شوند. زمان ورود شما به سیستم انجمن، به طور خودکار یک کوکی در سیستم شما تنظیم می‌شود و به شما اجازه می‌دهد بدون آنکه هر بار نام کاربری و گذرواژه خود را وارد کنید قسمت‌های مختلف انجمن را مرور کنید . خروج از انجمن باعث حذف شدن آن کوکی می‌شود تا مطمئن شوید که شخص دیگری از حساب کاربری شما در انجمن‌ها استفاده نمی‌کند.

برای ورود به سیستم از قسمت 'ورود' در بالای صفحه استفاده کنید و اگر پیش تر وارد شده‌اید و می‌خواهید از سیستم خارج شوید، از همان مکان یعنی بالای انجمن استفاده کنید. در ضمن اگر نمی‌توانید از سیستم خارج شوید، پاک کردن کوکی‌ها نتیجه‌ای مشابه دارد. اگر بعد از ورود به انجمن از حساب کاربری خود خارج شده باشید، هنگام بازدید بعدی، کوکی‌ها برای شما اجرا نخواهند شد.

دورمچم به جای ساعت یکنوار مشکی بستم
تا همه بفهمن من از همه هر چه زمانو متعلق به زمان است بیزارم
من هم روزی قلبی داشتم
که توسط مردمانی ازمیان شما شکست و شکست تا سنگی شد
واکنون روزگاریست که شیطان فریاد میزند..
انسان پیدا کنید سجده خواهم کرد...

=====ஜ۩۞۩ஜ=====

15-08-1390 12:39 ق.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان