واکنش دوباره حسن‌زاده به برنامه 90 - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

واکنش دوباره حسن‌زاده به برنامه 90
زمان کنونی: 17-09-1395،03:57 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 143

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: واکنش دوباره حسن‌زاده به برنامه 90
ارسال: #1
واکنش دوباره حسن‌زاده به برنامه 90
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
آخرین ویرایش در 19-10-1391 06:27 ب.ظ توسط Armin 2afm
[color=#000] رييس کميته انضباطي فدراسيون فوتبال در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا، با اشاره به اتفاقات شب گذشته برنامه 90 اظهار کرد: ديشب در برنامه 90 درباره کميته انضباطي طوري صحبت شد که باز هم نتيجه‌اش تخريب ناجوانمردانه اين کميته و شخص من بود. با توجه به اينکه من در 16 ارديبهشت 1390 به کميته انضباطي آمدم آيين‌نامه قبلي کميته چه ناقص و چه کامل در فروردين‌ماه تصويب شده بود.

وي افزود: با اين حال در برنامه 90 طوري وانمود شد که اگر اين آيين‌نامه اشکالاتي دارد در زمان شريفي نبوده بلکه در زمان من بوده است. اي کاش آقاي فردوسي‌پور و 90 تاريخ حضور من را در کميته انضباطي به طور دقيق بررسي مي‌کردند. متاسفانه در اين چند وقت برنامه 90 خواسته يا ناخواسته تا جايي که توانسته من را تخريب کرده، هرچند مي‌دانم فردوسي‌پور با سوء نيت اين کارها را نمي‌کند. اما اينکه در اين برنامه به راحتي گفته شود اين اشکالات در زمان حسن‌زاده بوده بي‌انصافي است.

حسن‌زاده درباره اعتراض احمدزاده سرمربي ملوان به حکم صادره از سوي کميته انضباطي گفت: فقط احمدزاده نبوده که اين راي برايش صادر شده است. اگرچه قرار است چنين قانوني اصلاح شود اما تا زماني که وجود دارد ما طبق آن عمل مي‌کنيم. افرادي مثل احمدزاده هم به جاي اينکه جلوي دوربين‌هاي تلويزيوني عدم آگاهي خود را نشان دهند بهتر است قانون را مطالعه کنند.

وي گفت: ما بارها اعلام کرديم که هر کس نقطه نظري راجع به آيين‌نامه انضباطي دارد به ما بگويد اما دريغ از يک نظر. در اين مدت هيچ کس به ما پيشنهادي نداده است.

رييس کميته انضباطي در پايان درباره شائبه غير قانوني بودن حضور لوکا بوناچيچ روي نيمکت مس کرمان گفت: ضوابط ثبت نام، کارت بازي و حضور در کنار تيم به سازمان ليگ برمي‌گردد. ما در اين باره اطلاعات دقيق نداريم، هرچند پرونده قاسم‌پور با باشگاه مس کرمان يکي از پرونده‌هايي است که ما براي آن وقت تعيين کرده‌ايم و به زودي بررسي خواهيم کرد.
[/color]

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
19-10-1391 06:25 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.