هیوندای جنسیس 2015 با چهره ای متفاوت - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

هیوندای جنسیس 2015 با چهره ای متفاوت
زمان کنونی: 16-09-1395،12:09 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: غریبه
آخرین ارسال: غریبه
پاسخ: 3
بازدید: 251

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: هیوندای جنسیس 2015 با چهره ای متفاوت
ارسال: #1
هیوندای جنسیس 2015 با چهره ای متفاوت
پست‌ها: 21
اعتبار: 20
حالت من: انتخاب نشده
کمپانی کره ای هیوندا بالاخره جنسیس 2015 خود را در نمایشگاه دیترویت معرفی کرد اما اصلا شباهتی به خودروهای دیگر هیوندا ندارد و فکر می کنید با یک مرسدس بنز، آئودی و یا یک بی ام و سر و کار دارید انگار که کمپانی هیوندا طراحی سه خودروی اروپایی را با هم مخلوط کرده تا به جنسیس 2015 رسیده است. این خودرو نسبت به نسخه قبل خود دارای جذابیت بیشتر در طراحی و فضای بیشتری برای سرنشینان است.
جلو پنجره شش ضلعی مشبک دارای خطوط افقی به همراه انحنای کاپوت و همچنین خطوط جانبی که تا انتهای خودرو کشیده شده به این خودرو صلابت و جذابیت خاصی بخشیده است.
"جنسیس 2015 با دو موتور در ایالات متحده به فروش خواهد رسید. موتور V6 با حجم 3.8 لیتر و موتور V8 با حجم 5.0 لیتر. هر دوی این موتورها به‌ روزرسانی شده‌ اند تا خروجی بهتر و گشتاور در دورهای پایین‌ تری را ارائه کنند. پیشرانه شش سیلندر، 311 اسب بخار نیرو در دور موتور 6000 تولید می‌کند. گشتاور این موتور 397 نیوتن متر است که در دور 5000 در دقیقه حاصل می‌ شود. پیشرانه هشت سیلندر هم 420 اسب بخار قدرت دارد که در دور 6000 به‌ دست می‌آید و تورگ آن نیز 519 نیوتن متر است. این مدل می‌ تواند صفر تا صد را در 5.4 ثانیه طی کند. هر دو پیشرانه از یک گیربکس 8 سرعته اتوماتیک بهره می‌ برند.
هیوندای جنسیس جدید برای اولین بار از یک سیستم چهار چرخ متحرک به نام HTRAC AWD نیز بهره می‌ برد. تعلیق عقب نیز برای افزایش راحتی از نوع مالتی لینک یا چند بازویی است.
همان‌ طور که از هیوندای انتظار می‌ رود، انبوهی از تجهیزات و فن آوری ها در این خودرو بکار گفته شده، از جمله سنسور CO2 درون کابین، اتصال به گوگل گلس و فن آوری دستورات صوتی گوگل یا اپل، نسل دوم سیستم Blue Link، سیستم ترمز اضطراری خودکار (AEB)، تشخیص نقاط کور، سیستم نمایش سر بالا، رادار و کروز کنترل پیشرفته و از این قبیل."
از بهار 2014 می توانید این خودرو را سفارش دهید.

این روزها که همه زغال فروش شده اند
بیا
من
و
تو
کمی سپید بمانیم…
15-11-1392 12:58 ق.ظ

ارسال: #2
Cvp: هیوندای جنسیس 2015 با چهره ای متفاوت

بیا
من
و
تو
کمی سپید بمانیم…
15-11-1392 12:58 ق.ظ

ارسال: #3
Cvp: هیوندای جنسیس 2015 با چهره ای متفاوت

بیا
من
و
تو
کمی سپید بمانیم…
15-11-1392 12:59 ق.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان