همسرم مرادرجمع دوستانه وفاميل مسخره مي كند، چه بايد بكنم؟؟ - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

همسرم مرادرجمع دوستانه وفاميل مسخره مي كند، چه بايد بكنم؟؟
زمان کنونی: 17-09-1395،02:10 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Friga
آخرین ارسال: Friga
پاسخ: 1
بازدید: 205

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: همسرم مرادرجمع دوستانه وفاميل مسخره مي كند، چه بايد بكنم؟؟
ارسال: #1
همسرم مرادرجمع دوستانه وفاميل مسخره مي كند، چه بايد بكنم؟؟
پست‌ها: 11,943
اعتبار: 288
حالت من: Shad
خانمی 31 ساله هستم که شش سال از ازدواجم میگذرد و خوشبختانه اختلاف زیادی با همسرم ندارم اما مشکلی که داریم این است که همسرم در حضور مهمان، یا کلا در جمع دوستانه یا فامیلی، مرا مسخره، یا تحقیر میکند، در حالی که وقتی تنها هستیم چنین اتفاقی نمیافتد. شما بگویید چه کنم؟
تحقیر و تمسخر دیگری، جلوی جمع، جدا کار ناراحتکننده و ناپسندی است و دلایل زیادی میتواند داشته باشد. ممکن است انجام این کار در همسر شما؛ یک یادگیری ساده باشد، مثلا پدر یا اطرافیان ایشان هم همین کار را با همسرانشان میکردهاند. در این صورت بهتر است در صلح و صفا، با شوهرتان صحبت کرده و قاطع انه ولی نرم بگویید که این کار، شما را ناراحت میکند و مایلید هرگز تکرار نشود، و اگر شوهرتان ناراحتی از شما دارد یا میخواهد چیزی به شما بگوید بهتر است این کار را جلوی جمع انجام ندهد و حرفش را به طور خصوصی به شما بگوید. گاهی هم داشتن خشمهای فروخورده و ناراحتیهای قدیمی باعث میشود افراد بدون آن که خودشان متوجه باشند چیزهایی بگویند که در واقع اختیار گفتن آنها را ندارند. در این صورت هم بهتر است در حضور مشاور، یا در جلسات زن و شوهری که به آنها جلسات حل اختلاف گفته میشود این مسایل مطرح و حل شوند. البته شما هم باید به عنوان یک همسر، به اندازه کافی مثبت و پذیرا باشید تا همسرتان قادر باشد، آگاهانه و آزادانه مسایل یا ناراحتیهای خود را با شما مطرح کند

مجله تخصصی تغذیه و سلامت

دورمچم به جای ساعت یکنوار مشکی بستم
تا همه بفهمن من از همه هر چه زمانو متعلق به زمان است بیزارم
من هم روزی قلبی داشتم
که توسط مردمانی ازمیان شما شکست و شکست تا سنگی شد
واکنون روزگاریست که شیطان فریاد میزند..
انسان پیدا کنید سجده خواهم کرد...

=====ஜ۩۞۩ஜ=====

01-08-1391 07:40 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان