هشدار به بيماران قلبى - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

هشدار به بيماران قلبى
زمان کنونی: 19-09-1395،01:31 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Friga
آخرین ارسال: Friga
پاسخ: 1
بازدید: 143

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: هشدار به بيماران قلبى
ارسال: #1
هشدار به بيماران قلبى
پست‌ها: 11,943
اعتبار: 288
حالت من: Shad
ایران : كارشناسان ضمن هشدار به زنان مبتلا به بيمارى هاى قلبى مبنى بر آن كه باردارى براى آنان مى تواند بسيار خطرناك و حتى مرگ آور باشد، تأكيد كردند: پزشكان بايد بيش از پيش در اين زمينه آموزش ببينند تا بتوانند با دادن مشاوره و راهنمايى هاى لازم، از باردارى هاى كشنده جلوگيرى كنند. بر اساس گزارش جديدى كه در شماره اخير «بريتيش مديكال ژورنال» انتشار يافته، زنان مبتلا به بيمارى قلبى ۱۰۰ برابر بيش از همتايان سالم خود در خطر مرگ ناشى از باردار شدن قرار دارند و خطر مادر شدن ممكن است براى آنها جبران ناپذير باشد. بنا به اعلام گروهى از پزشكان در كنفرانسى كه به تازگى در شهر لندن برگزار شد، باردار شدن زنان مبتلا به بيمارى هاى قلبى، ممكن است به ظهور يك حمله قلبى شديد در مادر منجر شود و حتى خطرات بزرگ تر و شديدترى را نيز براى جنين موجود در رحم فرد مبتلا به همراه آورد. اين گزارش مى افزايد با وجود اعلام هشدارهاى جدى در اين زمينه، امكان باردارى اين قبيل زنان بيمار، در سايه مراقبت هاى دقيق پزشكى وجود دارد و مى توان با راهنمايى هاى كارشناسانه، امكان باردارى بى خطر را در آنان افزايش داد.

دورمچم به جای ساعت یکنوار مشکی بستم
تا همه بفهمن من از همه هر چه زمانو متعلق به زمان است بیزارم
من هم روزی قلبی داشتم
که توسط مردمانی ازمیان شما شکست و شکست تا سنگی شد
واکنون روزگاریست که شیطان فریاد میزند..
انسان پیدا کنید سجده خواهم کرد...

=====ஜ۩۞۩ஜ=====

11-11-1390 10:57 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.