هرگز کامل نمي‌شويم - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

هرگز کامل نمي‌شويم
زمان کنونی: 20-09-1395،02:42 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 116

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: هرگز کامل نمي‌شويم
ارسال: #1
هرگز کامل نمي‌شويم
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
[font]ليونل مسي در گفت‌و‌گو با روزنامه آرژانتيني «کلارين» از اينکه در بارسلونا حضور دارد، ابراز خوشحالي کرد و گفت: همه ما خارج از زمين مثل هم هستيم و اين به خاطر شخصيت ما و آموزش‌هايي است که در باشگاه يا هر جاي ديگري ديده‌ايم.

به گزارش فارس، ليونل مسي با وجود رکورد شکني تأکيد کرد که اين اولويت او نيست و افزود: هدف من رکوردشکني نيست بلکه هر فصل با اين هدف کارم را شروع مي‌کنم که هر افتخاري را که مي‌توانم با باشگاه بارسلونا و تيم ملي کشورم به دست آورم.

مسي ادامه داد: مردم هميشه تلاش مي‌کنند تا در همه جنبه‌هاي زندگي پيشرفت کنند و من هم در فوتبال از اين قاعده مستثني نيستم.

ستاره آرژانتيني بارسلونا اظهار داشت: البته که ما هم هنوز جاي پيشرفت داريم و هرگز کامل نخواهيم شد اما اين کار را به تيتو ويلانووا واگذار مي‌کنم.

مسي خاطرنشان کرد: ويلانووا و گوارديولا هر دو فوتبال خوب و در دست داشتن کنترل بازي را دوست دارند و هر يک شخصيت متفاوتي دارند اما هر دو به روش صحيح فوتبال بازي کردن اعتقاد دارند.

وي در خصوص بيماري ويلانووا و آبيدال نيز يادآور شد: تيتو کسي است که به بيماري اجازه نمي‌دهد بر او چيره شود اما با اين حال ما دوست داريم هرچه سريع‌تر خوب شود.

ليونل مسي ادامه داد: اميدوارم که امسال هم بهتر از سال قبل باشم و هر چه زودتر با تيم ملي به رقابت‌هاي جام‌جهاني صعود کنيم و به همين روند به موفقيت ادامه دهيم.[/font]

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
09-11-1391 05:48 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.