هدفم رسيدن ايران به جام‌جهاني است - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

هدفم رسيدن ايران به جام‌جهاني است
زمان کنونی: 16-09-1395،02:16 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 83

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: هدفم رسيدن ايران به جام‌جهاني است
ارسال: #1
هدفم رسيدن ايران به جام‌جهاني است
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
کارلوس کي‌روش به شدت به تقويم فيفا اعتراض کرد، زيرا ديدار حساس تيم‌ ملي فوتبال ايران مقابل قطر در چارچوب راهيابي به جام جهاني، با ديدارهاي دوستانه فوتبال دنيا که توسط فيفا برنامه‌ريزي شده همزمان شده است.

به گزارش فارس،اين موضوع بدان معنا خواهد بود که برخي از بازيکنان نمي‌توانند تا 48 ساعت پيش از آغاز مسابقه حساس ايران در اردوي تيم ملي شرکت کنند.

تيم ملي فوتبال ايران در حال حاضر در رتبه سوم گروه A مقدماتي جام جهاني قرار گرفته و 3 امتياز با راهيابي مستقيم به جام جهاني 2014 برزيل فاصله دارد.

اين صحبت‌ها در حالي از سوي سرمربي پيشين رئال مادريد و دستيار الکس فرگوسن در منچستريونايتد مطرح شده که اردوي 36 نفره تيم ملي فوتبال ايران از روز يکشنبه در دبي برپا شده است.

با اين حال رضا قوچان نژاد که در استاندارد ليژ بلژيک بازي مي‌کند به همراه مسعود شجاعي، بازيکن اوساسوناي اسپانيا و دانيال داوري، دروازه‌بان اينتراخت براونشوايگ و نظري که در آنجل هولمز سوئد توپ مي‌زنند، ديرتر از موعد به اردو خواهند رسيد.

زماني که در «فيفا دي» بازي‌هاي ملي برنامه‌ ريزي مي‌شوند، بازيکنان مي‌توانند 5 روز زودتر از ديدار، باشگاه‌هايشان را ترک کرده و به اردوي تيم ملي بپيوندند.

کي‌روش در اين زمينه و در گفت‌وگو با يکي از نشريه‌هاي اماراتي گفت: با توجه به مسئوليت و روياهايي که براي تيم ملي فوتبال کشوري مانند ايران وجود دارد، نمي‌توانيد بپذيريد که بازيکن تيم، يکشنبه شب به اردوي تيم ملي بيايد و روز چهارشنبه هم به ميدان برود. نمي‌توانم اين موضوع را درک کنم. اطمينان دارم که اين شرايط به هيچ وجه در کشورهايي مانند انگليس و آلمان رخ نمي‌دهند. هيچ کس اين را قبول نمي‌کند اما اين موضوع در مورد ما يک حقيقت است ولي به هيچ وجه کار درستي نيست. اين يکي از محدوديت‌هاي بزرگ ما در راهيابي به جام جهاني است. براي منطقه‌اي که 60 درصد قراردادهاي تجاري فيفا در آن بسته شده است، قاره آسيا شايسته توجه بسيار بيشتري است.

کي‌روش در ادامه با تاکيد بر اينکه تمامي بازيکنان ملي پوش قطر در ليگ اين کشور حضور دارند اعلام کرد آنها زمان بيشتري براي هماهنگي و آماده سازي جهت حضور در اين ديدار را دارند.

کارلوس کي‌روش با اشاره به اينکه ايران در سه حضور خود در جام جهاني در سال‌هاي 1978، 1998 و 2006 هيچ گاه نتوانسته از مرحله گروهي بالاتر برود افزود: اين روياي بزرگي براي مردم هر کشوري است که تيمشان راهي جام جهاني شود. اين انتظار در ايران بيشتر از ساير کشورها است زيرا مردمي فوتبالي و باتعصب در اين زمينه دارد. مي‌دانم که ديدار مقابل قطر براي هر دو تيم بسيار سخت است ولي من بسيار مثبت فکر مي‌کنم و مي‌دانم که مقابل اين تيم نتيجه‌ خوبي خواهيم گرفت.

«در حال حاضر همه تيم‌ها شرايط اينکه به شکل مستقيم به جام جهاني راه پيدا کنند را دارند. اين در حالي است که احتمال حذف شدن همه تيم‌ها نيز وجود دارد. در اين برهه از دوران مربيگري‌ام، بزرگترين هدف من رساندن ايران به جام جهاني است.»

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
10-03-1392 01:57 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.