نظز وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورد استفاده از فیس بوک - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

نظز وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورد استفاده از فیس بوک
زمان کنونی: 18-09-1395،11:29 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Friga
آخرین ارسال: Friga
پاسخ: 1
بازدید: 91

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: نظز وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورد استفاده از فیس بوک
ارسال: #1
نظز وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورد استفاده از فیس بوک
پست‌ها: 11,943
اعتبار: 288
حالت من: Shad
[عکس: 183685.jpg]
 وزیر ارشاد گفت: برخی روابط در فیس‌بوک از نظر اخلاقی بسیار نامناسب است اما از آن می‌توان به شکل مناسب هم استفاده کرد. این عقیده شخصی بنده است و از لحاظ قانونی تابع کمیته تعیین مصادیق مجرمانه هستیم.

علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه مراسم بزرگداشت نلسون ماندلا در گفتگو با «نسیم» پیرامون بیانات امروز مقام معظم رهبری درباره تهاجم فرهنگی بیان داشت: فیسبوک یک شبکه اجتماعی است و در آن می‌توان یک ارتباط مفیدی برقرار کرد و و درعین حال ضررهای زیادی هم دارد.
شما نگاه کنید از نظر اخلاقی برخی از روابطی که هم اکنون در شبکه های اجتماعی حاکم است روابط نامناسبی است تاثیر خیلی زیاد، غیر اخلاقی و منفی نیز می گذارد، منتهی نظر بنده نسبت به فیس بوک این است که می‌گویم که به عنوان یک شبکه اجتماعی می شود درست از آن استفاده کرد مثل یک تلفن که با آن هم می‌توانیم صحبت کنیم و هم کار دیگر.

علی جنتی ادامه داد:همه چیزی می توان در آن گفت، هم حرف‌های خوب و هم نا مناسب، هم میتوان در آن ارشاد کرد هم می توان دیگران را گمراه کرد.چرا که یک وسیله ارتباطی است اگر من آن مطلب را در مورد فیس‌بوک اشاره کردم یک عقیده شخصی است و عقیده خودم است چرا که ما از لحاظ قانونی تابعه کشور هستیم.

در این مورد کمیته تعیین مصادیق مجرمانه که من هم عضو آن هستم شرایط و قوانین را تعیین می کند

منبع:شبکه ایران

دورمچم به جای ساعت یکنوار مشکی بستم
تا همه بفهمن من از همه هر چه زمانو متعلق به زمان است بیزارم
من هم روزی قلبی داشتم
که توسط مردمانی ازمیان شما شکست و شکست تا سنگی شد
واکنون روزگاریست که شیطان فریاد میزند..
انسان پیدا کنید سجده خواهم کرد...

=====ஜ۩۞۩ஜ=====

21-09-1392 04:11 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.