نرم افزار مدیریت کامل اندروید در هنگام خواب Nights Keeper do not disturb - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

نرم افزار مدیریت کامل اندروید در هنگام خواب Nights Keeper do not disturb
زمان کنونی: 21-09-1395،05:16 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Friga
آخرین ارسال: Friga
پاسخ: 1
بازدید: 89

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: نرم افزار مدیریت کامل اندروید در هنگام خواب Nights Keeper do not disturb
ارسال: #1
نرم افزار مدیریت کامل اندروید در هنگام خواب Nights Keeper do not disturb
پست‌ها: 11,943
اعتبار: 288
حالت من: Shad
نرم افزار Nights Keeper (do not disturb) v2.0.0 که يکي از ابزارهاي ضروري اندرويد به حساب مي آيد تا در مواقعي که در خواب هستيد گوشي شما بعد از دريافت تماس هاي ورودي از خود واکنش نشان ميدهد. برنامه برروي فون و تبلت اندرويد قابل استفاده مي باشد.
اندرويد داراي ميليون ها برنامه و بازي مي باشد که خيلي از آنها را نمي شناسيم و شايد نمي دانيم که به دنبال چه چيزي باشيم اما سايت يک موبايل به همه شما عزيزان کمک ميکند تا بتوانيد Apps کاربردي و قابل استفاده براي شما عزيزان را معرفي کند و براي دانلود قرار دهد و در صورت امکان استفاده و آموزش هاي لازم جهت بکارگيري آنها را براي شما عزيزان قرار خواهد داد.
آيا نرم افزار Nights Keeper به کار من مي آيد؟؟؟ شايد شما شب ها که ميخوابيد نگران باشيد که گوشي شما زنگ بخورد و مزاحم خواب شما باشد, خوب حالا هستند افرادي که شب گوشي خود را خاموش ميکنند اگر شما هم جزو اين دسته افراد هستيد اين برنامه به کار شما مي آيد, چون ممکن است شبي فراموش کنيد ککه گوشي خود را خاموش کنيد يا شايد گوشي خود را خاموش نکنيد و آن را در حالت بي صدا قرار دهيد و اگر صبح از خواب بيدار شديد و فراموش کرديد از حالت بيصدا در بياوريد ممکن است چند تماس را از دست بدهيد.اين نرم افزار جلو تمام اين مشکلات را ميگيرد.
نرم افزار اندرويد Nights Keeper (do not disturb) v2.0.0 چه کاري مي تواند انجام دهد؟ برنامه Nights Keeper با مسدود کردن تماس ها در ساعت خواب شما باعث مي شود که بدون هيچ مزاحمتي بخوابيد و از خواب خود لذت ببريد, مسدود سازي تمامي تماس هاي ورودي و اس ام اس و چت و کليه پيغام ها از ويژگي هاي اين برنامه در اندرويد مي باشد, البته داخل برنامه قسمتي نيز وجود دارد که شما مي توانيد ليست شماره هاي مهمي را که دوست داريد با شما تماس بگيرند را درون آن ليست قرار دهيد تا مجاز به تماس با شما باشند, اين موضوع يکي از مزاياي اصلي اين برنامه است و اينگونه است که هيچ تماس مهمي را از دست نخواهيد داد و ديگر نگران تماس هاي مهم خود نيستيد.
قابليت هاي مهم برنامه چيست؟ امکان ايجاد ليست سفيد براي تماس در هنگام خواب, امکان ايجاد پروفايل براي زماني که در جلسه هستيد و يا اينکه سر کلاس هستيد گوشي بصورت خودکار بي صدا مي شود, مي توانيد تمام تماس ها و اس ام اس ها و ام ام اس را نيز مسدود کنيد تا ديگر بصورت کامل در دسترس نباشيد, مي توانيد با استفاده از تنظيمات نرم افزار بعد از تماس شخص با شما يک اس ام اس به شماره تماس گيرنده ارسال کنيد که در آن دليل پاسخ ندادن به گوشي را توضيح دهيد مثلا: من فعلا داخل جلسه هستم بعدا با شما تماس خواهم گرفت. تا به عنوان نوعي بي ادبي نيز برداشت نشود.

[عکس: nights-keeper%281%29.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکانپذیر نیست . لطفا
ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید

-

دیدن لینک ها برای شما امکانپذیر نیست . لطفا
ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید

منبع : یک موبایل

دورمچم به جای ساعت یکنوار مشکی بستم
تا همه بفهمن من از همه هر چه زمانو متعلق به زمان است بیزارم
من هم روزی قلبی داشتم
که توسط مردمانی ازمیان شما شکست و شکست تا سنگی شد
واکنون روزگاریست که شیطان فریاد میزند..
انسان پیدا کنید سجده خواهم کرد...

=====ஜ۩۞۩ஜ=====

20-11-1392 11:57 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.