نتقادهاي مغرضانه به سودتيم ملي نيست - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

نتقادهاي مغرضانه به سودتيم ملي نيست
زمان کنونی: 21-09-1395،03:33 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 144

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: نتقادهاي مغرضانه به سودتيم ملي نيست
ارسال: #1
نتقادهاي مغرضانه به سودتيم ملي نيست
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
آخرین ویرایش در 13-11-1391 04:58 ب.ظ توسط Armin 2afm
مهرداد پولادي در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، ابتدا در خصوص دعوت دوباره اش به تيم ملي اظهار داشت: خدا را شکر مي‌کنم که اين افتخار به من داده شده تا دوباره پيراهن تيم ملي کشورم را بر تن کنم. تمام سعي و تلاشم را به نمايش مي‌گذارم تا نماينده شايسته‌اي براي باشگاه بزرگ پرسپوليس در تيم ملي باشم.

وي افزود: خوشبختانه در حال حاضر شرايط تيم ملي خوب است. بازيکناني که به اردو دعوت شده‌اند از بهترين‌هاي فوتبال ايران هستند. انشاءالله آماده مي‌شويم براي بازي حساس مقابل لبنان که براي جام ملت‌هاي آسيا با يک 3 امتياز استارت محکم بزنيم.

پولادي ادامه داد: لبنان تيمي است که ما در مرحله مقدماتي جام جهاني نيز بايد يک بار ديگر در تهران ميزبان آنها باشيم و مطمئن باشيد با اين پيروزي مي‌توانيم شرايط را براي نتيجه خوب در بازي بعدي هم مهيا کنيم.

وي در پاسخ به سؤالي که برخي‌ها دوست دارند از لبنان انتقام بگيريم،‌گفت: شکست تيم ملي ايران که در لبنان اتفاق افتاد يک حادثه بود. ما مي‌خواهيم نشان دهيم که آن اتفاق تمام شده و فاصله فوتبالي ما و لبنان خيلي زياد است. مطمئن باشيد صد در صد در ورزشگاه آزادي تمام تلاش‌مان را انجام مي‌دهيم تا با يک برد خوب زمين را ترک کنيم.

هافبک قرمزپوشان در مورد شرايط پرسپوليس و ديدار با فولاد خوزستان گفت: به نظرم بازي پرسپوليس و فولاد يکي از بهترين بازي‌هاي ليگ بود. سرعت بازي در اين ديدار بسيار بالا بود و دو تيم موقعيت‌هاي زيادي روي دروازه همديگر داشتند. در اين گونه بازي‌ها هر تيمي از موقعيت خود بهتر استفاده کند بدون شک برنده بازي است. ما متاسفانه از موقعيت‌هاي خوبمان استفاده نکرديم و به گل نرسيديم.

وي افزود: ‌يک موقعيت بسيار عادي نصيبم شد. من قبل از اينکه مقابل دروازه به پاس پروويچ برخورد کنم يک فاصله صد متري را استارت زدم تا به پشت محوطه 18 قدم حريف برسم. چون از پشت 18 قدم خودمان تا زمين حريف فاصله زيادي بود و کمي از لحاظ بدني تحليل رفتم. به همين دليل فرصت را از دست دادم. اگر فاصله من کمتر تا دروازه حريف بود قطعا مي‌توانستم بهتر استفاده کنم. در کل فوتبال بدي را مقابل فولاد انجام نداديم اما متاسفانه نتوانستيم برنده باشيم.

هافبک پرسپوليس در مورد تشويق‌هايي که هواداران او را بازيکن باغيرت نامگذاري کردند، گفت: مردم به من لطف دارند و من از تک تک آنها تشکر مي‌کنم. از لقبي که به من داده‌اند احساس غرور مي‌کنم و از آن لذت مي‌برم. هر وقت با پيراهن پرسپوليس به ميدان رفتم خدا مي‌داند با تمام وجود بازي کرده‌ام. واقعا شرمنده اين مردم هستم. چون الان در جايگاه يازدهم جدول هستيم و مي‌دانم هواداران ناراحتند. ما بايد رفته به رفته به بالاي جدول و سهميه آسيايي برسيم و سپس در جام حذفي که يکي از مدعيان قهرماني هستيم با تمام قدرت به ميدان برويم تا شرمندگي از هواداران را جبران کنيم.

پولادي در پايان درباره انتقاداتي که از تيم ملي وکي‌روش مي‌شود، گفت: ما بايد بدانيم براي تيم ملي هنوز هيچ چيز تمام نشده است. ما الان در يکي از حساس‌ترين شرايط فوتبال ايران قرار داريم. من دوست دارم اگر افرادي انتقاد مي‌کنند سازنده و دلسوزانه باشد. چون اگر بخواهد انتقاد مغرضانه باشد به درد تيم ملي نمي‌خورد و حتي ضربه هم مي‌زند. ما بايد به تيم ملي کمک کنيم. خرداد ماه حساسي را پيش رو داريم و با يک برنامه‌ريزي و وفاق ملي و يک همدلي مثل قبل از بازي با کره‌جنوبي مي‌توانيم دوباره روسفيد باشيم. قطعا سه بازي ما براي راه پيدا کردن به جام جهاني بسيار سخت و حساس است اما ما هرگز نااميد نيستيم. اگر ما به جام جهاني برويم براي مردم،‌ مسئولين و هر کسي که در اين مملکت زندگي مي‌کند خوب است پس انشاءالله در فاصله مانده به بازي‌ها بايد نشان دهيم که ما متحد و يکدل براي رفتن به جام جهاني هستيم. 

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
13-11-1391 04:56 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.