مي‌دانم در اين مبارزه تنها نيستم - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

مي‌دانم در اين مبارزه تنها نيستم
زمان کنونی: 15-09-1395،08:02 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 89

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: مي‌دانم در اين مبارزه تنها نيستم
ارسال: #1
مي‌دانم در اين مبارزه تنها نيستم
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
باشگاه بارسلونا نامه‌ سرگشاده‌اي از سوي تيتو ويلانووا که مجبور شد به دليل مداواي سرطانش باشگاه را ترک کند، منتشر کرد.

به گزارش فارس، وي در اين نامه اظهار داشت: پس از پنج سال فوق‌العاده در اين تيم که مي‌تواند تمام روياهاي يک مربي را برآورده کند، زمان روبرو شدن با تغييرات در زندگي حرفه‌اي من فرا رسيده است.

ويلانووا در اين نامه توضيح داده است که پزشکان به وي درباره تمرکز تمام انرژي‌اش بر روي مربيگري هشدار داده‌اند. وي تأکيد کرد: همچنان به باشگاه بسيار نزديک هستم و در ديگر مسائل ورزشي با آنها همکاري خواهم کرد.

سرمربي برکنار شده بارسلونا ادامه داد: ترک گروهي از چنين انسان‌هاي فوق‌العاده‌اي آسان نيست. از همه به خاطر تمام لطفي که به من داشتند، تشکر مي‌کنم. انسانيت و کيفيت فوتبال اين تيم براي هر مانعي راه حلي دارد و من معتقدم که اين باشگاه با استفاده از تمام توانايي‌اش با اين چالش‌ها روبرو خواهد شد.

ويلانووا خاطرنشان کرد: مي‌دانم که در اين مبارزه تنها نيستم زيرا عضو باشگاهي هستم که به من در اين مسير طولاني کمک مي‌کند؛ همان طور که تاکنون چنين بوده است.

اين نامه همچنين شامل کلمات تشکرآميز براي پيام‌هاي حمايتي بود که از تمام همکاران، هواداران و ساير باشگاه‌ها و ورزشکارها دريافت کرده بود. وي نوشت: مي‌خواهم به شما بگويم که آرام و قوي هستم و با اعتماد به نفس کامل که همه چيز درست خواهد شد، فصل جديدي را در زندگي آغاز مي‌کنم.

تيتو ويلانووا پس از بيان اينکه دوران سختي براي خانواده‌اش است، از رسانه‌ها خواست به او احترام بگذارند و درک کنند تا بتواند آرامشي را که به آن نياز دارد، به دست آورد.

ويلانووا در پايان براي جانشينش در سمت هدايت بهترين باشگاه جهان آرزوي موفقيت کرد.

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
30-04-1392 12:01 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.