مهمان صندلی داغ با حضور ARAGOORN - صفحه 4 - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

مهمان صندلی داغ با حضور ARAGOORN
زمان کنونی: 18-09-1395،09:38 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Friga
آخرین ارسال: Friga
پاسخ: 59
بازدید: 3494

رتبه موضوع:
  • 7 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: مهمان صندلی داغ با حضور ARAGOORN
ارسال: #31
RE: مهمان صندلی داغ با حضور ARAGOORN
پست‌ها: 602
اعتبار: 99
حالت من: انتخاب نشده
(13-11-1390 01:23 ق.ظ)ARAGOORN نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکانپذیر نیست . لطفا
ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید

[quote='moderator' pid='2285' dateline='1328107420']
[b]سلام علی جان
خوبی داداش؟ اگه بعضیا بزارم خوبم
نیومدما بسوزونم اومدم چندتا سئوال بپرسم فقط! من سوختم منتظر بادم بیاد خاکسترم رو ببره

7-تا حالا سیگار کشیدی؟ نه بابا نکشیده یه مدت بود هر روز کتک خورمون ملس بود که بوش رو می دی فکر کن می کشیدم چی می شد یکی از دوستان می کشید بوش روی ما می موند حالا بماند که یه بار چند تا پاکت خالیش توی کشوم پیدا شد کم مونده بود از خونه بندازنم بیرون که برو ترک کن بعد بیا

منظورش از اون دوست سیگاری من که نیستم :دی

اگر میخواهی دروغی نشنوی ، اصراری برای شنیدن حقیقت مکن . . .
13-11-1390 01:35 ق.ظ

ارسال: #32

(12-11-1390 08:31 ب.ظ)asroodi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکانپذیر نیست . لطفا

سلام عليكم مهندس ARAGOORN

1.انشاالله كي درست رو تموم ميكني؟ من می خوام زودتر تموم کنم این استادا نامردی می کنن می گم استاد نمره بده ترم اخرم نزار بیفتم می گه برو درس بخون یکی نیست بگه اخه بشر من درس بخون بودم که نمی اومدم منت تو رو که دو ساله درست تموم شده رو بکشم
2.هدف از زندگي براي تو چيه؟ هدفم فکر کنم اینه که به همه نشون بدم که فراتر از چیزی هستم که همه در موردم فکر می کنن
3.ميخوايي تو دنيا چيكار كني؟ همین خودمو بتونم توی این دنیا سر پا نگه دارم از سرمم زیاده چیه فکر کردی می خوام انقلاب کنم؟
4.چرا به دنيا اومدي؟ چراش رو من نمی دونم به من گفتم باید بری منم گفتم باشه اصلا قهرم باهاتون می رم اون یکی دنیا و این جنین به دنیا اومدم
5.همسرت شاغله يا خونه دار ؟ چرا ؟ تو كدوم رو دوس داري؟ جفتش چراش رو من نمی دونم فکر کنم کار کردن رو دوست داره اهل یه جا نشستن نیستش دوست داشتن که خوننه دار باشه بهتره اما خب زمونه باعث شده که بایدجفتش هم باشه
6.چرا ما اينقدر وقت اضافي داريم كه مياييم اينجا؟ شما تفریحی بهتر از این پیدا کن من همه رو جمع کنم بریم اونجا
7.بزرگترين كاري كه تا حالا انجام دادي؟ تا منظورت از برزگترین در چه زمینه ای باشه؟ فکر کنم دوستیمو به همه دوستام نشون دادم بزرگترین کارم باشه
8.چند تا خواهر برادر داري؟ چندمي هستي؟ اولی هستم دو تا برادر دارم به خواهر من چیکار داری ؟ هااااااااااان ؟؟؟؟ خجلت بکش به کاهدون زدی ندارم
9. (خيلي تكراريه ببخشين) علم بهتر است يا ثروت يا هيچ كدام؟ مطمئنا ثروت بابا طرف داره با لیسانسش مسافر کشی می کنه طرف نمی دونه 2*2 تا کلی مهندس و دکتر جلوش دولا راست می شن
10.چه نوع رقصي رو دوست داري؟ رقص هندی اما خودم اصلا بلد نیستما
11.ورزش ميكني ؟ كدوم ورزش يا ورزش ها رو دوس داري؟ ورزش نه اما ورزشگارا رو دوست دارم
12.اگه در نماز عشا بين ركعت سوم و چهارم شك كنيم،بعد از ركوع، بايد چيكار كنيم؟قطع کن بیا از اول بخون مگه بیکاری بشینی دو ساعت فکر کنی که کجا شک کردی ثواب اون 2 - 3 رکعت هم سر جاش بمونه

خيلي ممنون خواهش می کنم شما تند تند بیا سوالات خوبه

13-11-1390 01:36 ق.ظ

ارسال: #33

(13-11-1390 01:32 ق.ظ)Director نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکانپذیر نیست . لطفا

!- یه عکس از بچگیت بزار!!!
!!- یه عکس از نوجوانیات بزار!!!
!!!- یه عکس از الانت بزار!!!

میخام مراحل رشدت رو همه ببینن :دی

مشکل اینجاست که عکس بچگی ندارم توی نوجوننی هم خیلی زشتم
الانم زشتما اما نه یه در اون حد :D

13-11-1390 01:53 ق.ظ

ارسال: #34

پس کجایین بیاین سوال کنین دیگه تازه دارم گرم می کنم خودمو الان سر می شما

13-11-1390 02:04 ق.ظ

ارسال: #35

خيلي ممنون بابت جوابا....

1.چه فيلمايي دوس داري (ايراني،هندي،خارجي،عشقي،جنگي،ترسناك و ....) و چرا؟
2.چرا بعضيا به مسائل سياسي علاقه دارن؟
3.سيگار كشيدن چرا عيبه؟ /شايد طرف دوس داره/
4.پارتي بازي يعني چي ؟
5.جي اف و بي اف داشتن بنظرت خوبه بده؟ چطور باشه خوبه بده؟
6.چرا وقتي دانشجويي يه ترم مشروط ميشه از كارش توبه نميكنه؟
7.ازدواج در چه سني خوبه(بهتره)/برا پسرا/برا دخترا ؟
8.فك كنم الان در يه مرحله يي هستي كه داري زندگيتو ميسازي... اين كار(ساختن زندگي) چطوره؟سخته؟آسونه/يكم توضيح/
9.امروز 12بهمن اولين روز دهه فجر ه، در يه جمله خلاصه كن(اگه دلت نخواست نگو)
10.چرا بعضيا غرور آدمو ميشكونن؟
11.چرا زندگي اينطوريه -- يه طور ديگه نيست
12. سوالي رو كه دوس داشتي بپرسيم ولي نپرسيديم با جواب
13.ميخوايي تحصيلت رو ادامه بدي؟اگه جواب آره است چه رشته يي؟
14.چرا بيشتر آدما وقتي كوچيكن دوس دارن بزرگ بشن ولي وقتي بزرگ شدن ميخوان برگردن به دوران كودكي
15.چرا من در يه كشور ديگه مثل سوييس بدنيا نيومدم؟
16.دوست داري تا چه سني زندگي كني؟(ببخشين)
17. چرا ما بايد درس بخونيم؟
18.از خودت راضي هستي؟چرا بعضي از ما از خودمون راضي نيستيم؟
19.معني اين جمله چيه؟ (تا آن زمان كه سرود مرگ ما را با خروش هاي تازه ي نبرد درآميزد،هرجا كه مرگ غافلگيرمان كند،گو خوش آمدي)
20.فك كن بعد از مرگ رفتي بهشت....ميخوايي اونجا چه كار-كارهايي انجام دهي؟
ببخشيد يكم زياد شد

13-11-1390 02:15 ق.ظ

ارسال: #36

آخ جوووووون بازم سوال

(13-11-1390 02:15 ق.ظ)asroodi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکانپذیر نیست . لطفا

خيلي ممنون بابت جوابا.... خواهش قابلی نداشت

1.چه فيلمايي دوس داري (ايراني،هندي،خارجي،عشقي،جنگي،ترسناك و ....) و چرا؟ همه سبک فیلما رو دوست دارم فقط ایرانیش باید طنز باشه ژانر های دیگه چنگی به دل نمی زنه کلا فیلمایی که مفهوم و یکپارچگی داشته باشه فیلماش رو دوست دارم
2.چرا بعضيا به مسائل سياسي علاقه دارن؟ محض سرگرمی به همون دلیلی که وقتی ادم یه مریضی می گیره همه دکتر می شن و تجویز می کنن
3.سيگار كشيدن چرا عيبه؟ /شايد طرف دوس داره؟ ادم خیلی چیزا دوست داره اما وقتی از نظر عقلی و علمی یه چیزی مضر هستش دیگه جایز نیستش مثلا اگه ادم یه غذا رو دوست داشته باشه یکی بگه توش زهر هستش می خوره اونو؟
4.پارتي بازي يعني چي ؟ پارتی بازی یعنی اینکه وقتی یکی صلاحیتش بیشتره یکی با درجه کمتر جاش رو بگیره اونم در شرایط مساوی
5.جي اف و بي اف داشتن بنظرت خوبه بده؟ چطور باشه خوبه بده؟ خوبه اما فرهنگ ما درست نیستش البته نه مال جامعه فقط بلکه فرهنگ حاکم بر خودمون هم منظورمه چون گاهی راه رو گم می کنیم در این روابط و بیشتر می ریم دنبال هوس
6.چرا وقتي دانشجويي يه ترم مشروط ميشه از كارش توبه نميكنه؟ توبه گرگ مرگ است
7.ازدواج در چه سني خوبه(بهتره)/برا پسرا/برا دخترا ؟
8.فك كنم الان در يه مرحله يي هستي كه داري زندگيتو ميسازي... اين كار(ساختن زندگي) چطوره؟سخته؟آسونه/يكم توضيح/ سخته اونم با این وضعیت ادم کلی دوندگی میکنه که یه پله بره بالا موفق هم می شه اما درست وقتی که فکر می کنه یه پله نزدیک تر شده به مقصد می بینه پله ها ی جدید اضافه کردن
9.امروز 12بهمن اولين روز دهه فجر ه، در يه جمله خلاصه كن(اگه دلت نخواست نگو) نگم بهتره
10.چرا بعضيا غرور آدمو ميشكونن؟ بعضی وقتا نخواسته اما بیشتر به دلیل اینکه خودشونو جلوتر ببرن از بقیه به عنوان پله استفاده می کنن
11.چرا زندگي اينطوريه -- يه طور ديگه نيست اگه طور دیگه ای هم بود باز ارزو میکردیم که چرا اون طور دیگه نیستش مشکل ما انسان ها هستیم نه زندگی
12. سوالي رو كه دوس داشتي بپرسيم ولي نپرسيديم با جواب در حال حاضر همون که اون یکی شعر که دوست داری رو بگو ؟ گر دعا نمی گویی به دشنامی عزیزم کن / گر چه تلخ است، شیرین شود آن چه از تو درآید
13.ميخوايي تحصيلت رو ادامه بدي؟اگه جواب آره است چه رشته يي؟ دوست دارم اما خب فکر نکنم بتونم
14.چرا بيشتر آدما وقتي كوچيكن دوس دارن بزرگ بشن ولي وقتي بزرگ شدن ميخوان برگردن به دوران كودكي وقتی ادم کوچیکه به اختیار داشتن بزرگترا غبطه میخوره و دوست داره زودتر بزرگ بشه تا هر کاری دوست داشت بکنه اما وقتی بزرگ می شه کمر ادم زیر بار مشکلات خم می ه و دوست داره بچه بشه بی قید و بند دور از هر نوع تشنج و استرس
15.چرا من در يه كشور ديگه مثل سوييس بدنيا نيومدم؟ احتمالا توی زندگی قبلیمون گناه زیاد کرده بودیم اومدیم تا تاوان اونا رو پس بدیم ایشالله زندگی بعدی
16.دوست داري تا چه سني زندگي كني؟(ببخشين) در فعل حاضر دوست ندارم مرگ عزیزانم روببینم می خوام زودتر از اونا برم البته با من باشه می گم همین الان برم اما خب نمی شه چشم انتظار دارم
17. چرا ما بايد درس بخونيم؟ درس می خونیم تا چیزی حالیمون بشه بعد که تموم کردیم می بینیم ما حالیمون می شه اما چیزی که باید حالیمون می شد یا چیزی که حالیمون شده فرق داره و کلا درس به درد نمی خوره فقط بند پ
18.از خودت راضي هستي؟چرا بعضي از ما از خودمون راضي نيستيم؟ من از خودم راضی هستم اینی که هستم رو دوست دارم - چون همیشه خودمون رو با دیگران مقایسه می کنیم و دوست داریم جای بقیه باشیم
19.معني اين جمله چيه؟ (تا آن زمان كه سرود مرگ ما را با خروش هاي تازه ي نبرد درآميزد،هرجا كه مرگ غافلگيرمان كند،گو خوش آمدي) والا چیزی سر در نیاوردم
20.فك كن بعد از مرگ رفتي بهشت....ميخوايي اونجا چه كار-كارهايي انجام دهي؟ اول یه وقت می گیرم تا برم یکم باخدا اختلاط کنم بعدش کل شکیاتم رو ازش بپرسم بعدش فلسفه برخی کاراش رو ازش بپرسم بعد هم وقت شد یه سر می رم موزه حوری ها اونا رو ببینم بعد اگه اجازه دادن می رم یه سر جهنم ببینم اتیشش چقدر زیاده که این همه ادم رو می تونن توش بسوزونن و بقیه نمی تونن کمک کنن که خاموشش کنن از عزراییل هم می پرسم ببینم چرا در انجام وظیفه اش در قبال بعضیا این همه قصور می کنه
ببخشيد يكم زياد شد بابا انصافتو شکر الا ن دیدم 20 تا هستش بگو چرا من کمر درد گرفتم دیگه

13-11-1390 02:38 ق.ظ

ارسال: #37

خيلي خيلي ممنون دكتر....... فعلا خوابم مياد بعدا ان شاالله دوباره مزاحم ميشم

13-11-1390 02:46 ق.ظ

ارسال: #38

(13-11-1390 02:46 ق.ظ)asroodi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکانپذیر نیست . لطفا

خيلي خيلي ممنون دكتر....... فعلا خوابم مياد بعدا ان شاالله دوباره مزاحم ميشم

من همواره در خدمت هستم

13-11-1390 02:47 ق.ظ

ارسال: #39
پست‌ها: 306
اعتبار: 45
آخرین ویرایش در 13-11-1390 10:24 ب.ظ توسط darya
شما خواهر نداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:@:(

يه بيت شعر ديگه هم ميگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه جيگر طلای من كه خانوم جنابعالی باشه از دستت ناراحت بشه حاضری غرورتو بشكنی وبگی اشتباه كردی؟؟؟؟؟؟

فهميدی اون سؤالم در مورد دسته گل يه سؤال بود واسه فهميدن اين كه چقد محبت ميكنی وچقد دوس داری محبت ببينی؟؟؟؟؟ فكر ميكنی نتيجش چی شده؟؟؟؟؟؟

عجيبه كه يه دختر، فَندَه :Dهمراش باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه يه تيكه ابر داشته باشی چيكارش ميكنی؟؟؟؟؟؟؟

نظرت راجع به من ، چه جور آدمی ام؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دور باشـــــــــــ
اما نزديكـــــــــــــــــــــــ من...!!!
من از نزديكـــــــــــ بودن هــــای دور ميترســـــم...!!!
13-11-1390 05:02 ب.ظ

ارسال: #40
پست‌ها: 11,943
اعتبار: 288
حالت من: Shad
خب خسته که نشدی؟؟؟؟؟؟

1- بزرگترین جانداری رو که بغل کردی کی بوده ؟
2- اگه یه دلیل واسه خود کشیت باشه اون چیه ؟
3 - تا حالا به کدوم شهرها مسافرت کردی ؟ کدومش بهت چسبیده ؟
4- رابطه ات با اره برقی چطوره؟
5 - تا حالا شده کسی رو ضایع کنی؟
6 - تا حالا کسی ضایعت کرده توی جمع ؟ میشه توضیح بدی چی بوده؟
7 - اسم بلوتوثت چیه ؟
8 - اهل چاپلوسی هستی ؟
9 - میدونی پایتخت تاریخ و تمدن ایران کجاست؟ در صورت جواب منفی دلیلش رو بگو؟
10 - اصولا آدم کتک زنی یا کتک خور؟
11- يه جمله بگو كه خيلي روي تو تاثير داشته وقتي خوندي يا شنيدي

دورمچم به جای ساعت یکنوار مشکی بستم
تا همه بفهمن من از همه هر چه زمانو متعلق به زمان است بیزارم
من هم روزی قلبی داشتم
که توسط مردمانی ازمیان شما شکست و شکست تا سنگی شد
واکنون روزگاریست که شیطان فریاد میزند..
انسان پیدا کنید سجده خواهم کرد...

=====ஜ۩۞۩ஜ=====

13-11-1390 07:56 ب.ظ