منتظر تعیین تکلیف وزیر ورزش هستیم/ من و رنگرز فعلا در کنار خادم هستیم - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

منتظر تعیین تکلیف وزیر ورزش هستیم/ من و رنگرز فعلا در کنار خادم هستیم
زمان کنونی: 15-09-1395،03:54 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Emziper
آخرین ارسال: Emziper
پاسخ: 1
بازدید: 64

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: منتظر تعیین تکلیف وزیر ورزش هستیم/ من و رنگرز فعلا در کنار خادم هستیم
ارسال: #1
منتظر تعیین تکلیف وزیر ورزش هستیم/ من و رنگرز فعلا در کنار خادم هستیم
پست‌ها: 2,111
اعتبار: 83
حالت من: Vaaaaay
[عکس: IMG16400010.jpg]

محمدرضا توپچی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: تنها چیزی که بعد از لغو مجمع عمومی فدراسیون کشتی قطعیت یافت،موافقت با استعفای حجت اله خطیب و انتصاب خادم به عنوان سرپرست فدراسیون بود و تا این لحظه هیچ نامه ای مبنی بر زمان برگزاری مجمع یا ابطال ثبت نام کاندیداهای ریاست فدراسیون به ما ابلاغ نشده است.
وی افزود: آنچه مسلم است مهمترین اتفاق هفته اخیر، رای اعتماد به وزیر ورزش است و مطمئنا بعد از رای آوردن صالحی امیری می توان به روشن شدن بسیاری از این ابهامات امیدوار بود.
دبیر فدراسیون کشتی در خاتمه در پاسخ به این سوال که آیا تغییر و تحولات احتمالی خادم شامل حال او نیز می شود یا خیر، گفت: هیچ اطلاعی از تغییر و تحولات سرپرست جدید ندارم ولی آنچه مسلم است تا زمانی که نیازباشد من و حسن رنگرز به عنوان دبیر و نایب رئیس فدراسیون در کنار خادم خواهیم بود.
بنا بر این گزارش سیدرضا صالحی امیری به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش دولت یازدهم روز 5 آبانماه در مجلس شورای اسلامی حضور خواهد یافت تا تکلیف وزیر آینده این وزارتخانه مشخص شود.

[عکس: 95456232072032872674.jpg]

سخت است! اتفآقے رآ انتظآر بڪشے که خودت هم بدآنے... در رآه نیست..  [عکس: sad_red.png]
03-08-1392 03:21 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.