منتخبین gamescom اعلام شدند. - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

منتخبین gamescom اعلام شدند.
زمان کنونی: 19-09-1395،07:21 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Friga
آخرین ارسال: velayatrahbari
پاسخ: 2
بازدید: 368

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: منتخبین gamescom اعلام شدند.
ارسال: #1
منتخبین gamescom اعلام شدند.
پست‌ها: 11,943
اعتبار: 288
حالت من: Shad
[عکس: battlefield3_1.jpg]

بهترین های گیمز کام امسال، از طرف داوران این نمایشگاه (Best of Gamescom 2011) انتخاب شدند.
در این رای گیری بازی Battlefield 3 با نمایش زیبایی که از خود به نمایش گذاشت عنوان بهترین بازی نمایشگاه را برد.
دیگر برندگان را با ذکر بخشی که درآن برنده شدند در لیست زیر مشاهده می کنیم:
Best of gamescom: همانطور که در بالا اشاره شد بازی بتلفید3 عنوان”بهترین بازی نمایشگاه”را به خود اختصاص داد. “Battlefield 3 - Electronic Arts“
Best Hardware or Hardware Accessories: برنده ی عنوان “بهترین سخت افزار یا لوازم سخت افزاری” چیزی نبود جز PlayStation Vita ی شرکت سونی. “PlayStation Vita – Sony Computer Entertainment“
Best Console Game: داوران در بخش “بهترین بازی کنسولی” به بازی FIFA 12 شرکت EA رای دادند و این عنوان را به این بازی اختصاص دادن. “FIFA 12 – Electronic Arts“
Best Mobile Game: در گیمزکام امسال بازی Uncharted: Golden Abyss برنده ی عنوان “بهترین بازی موبایلی” شد. “Uncharted: Golden Abyss – Sony Computer Entertainment“
Best Online Game: عنوان “بهترین بازی آنلاین” نمایشگاه GC امسال به بازی Star Wars: The Old Republic رسید. “Star Wars: The Old Republic – Electronic Arts“
Best PC Game: برنده ی عنوان “بهترین بازی PC” در جشنواره امسال به بازی Diablo III به شرکت Blizzard Entertainment اهدا شد. “Diablo III – Blizzard Entertainment“

Best Browser Game: “بهترین بازی اینترنتی” امسال بازی ای نبود به جز بازی The Sims Social ساخته ی شرکت EA که امسال خیلی پرقدرت ظاهر شده بود. “The Sims Social – Electronic Arts “
Best Family Game: و درآخر عنوان “بهترین بازی مناسب خانواده” به بازی Sesame Street: Once Upon a Monster ساخته ی شرکت Warner Bros اهدا شد. “Sesame Street: Once Upon a Monster – Warner Bros “
در کل امسال EA در نمایشگاه حضور خیلی خوبی داشت و بازی های ساخت این شرکت جوایز زیادی را از آن خود کرد.

دورمچم به جای ساعت یکنوار مشکی بستم
تا همه بفهمن من از همه هر چه زمانو متعلق به زمان است بیزارم
من هم روزی قلبی داشتم
که توسط مردمانی ازمیان شما شکست و شکست تا سنگی شد
واکنون روزگاریست که شیطان فریاد میزند..
انسان پیدا کنید سجده خواهم کرد...

=====ஜ۩۞۩ஜ=====

19-11-1390 01:54 ق.ظ

ارسال: #2
RE: منتخبین gamescom اعلام شدند.
پست‌ها: 155
اعتبار: 11
حالت من: انتخاب نشده
ولی هیچ کدومش به Angry Birdsنمی رسه

21-11-1390 12:42 ق.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان