مقابل تيم سابقم انگيزه خاصي دارم - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

مقابل تيم سابقم انگيزه خاصي دارم
زمان کنونی: 14-09-1395،05:28 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 106

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: مقابل تيم سابقم انگيزه خاصي دارم
ارسال: #1
مقابل تيم سابقم انگيزه خاصي دارم
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
 امين منوچهري مهاجم نفت تهران اظهار داشت: چند سال در سايپا بازي کردم و خاطرات زيادي با اين تيم دارم. من از سايپا به فوتبال ايران معرفي شدم و هيچ اين تيم را فراموش نمي کنم اما در حال حاضر بازيکن نفت تهران هستم و نسبت به اين تيم تعهد دارم و بايد بهترين کيفيت ممکن را در اين تيم داشته باشم. سايپا براي من خاطرات زيادي به همراه داشت اما مقابل تيم سابقم انگيزه هاي زيادي دارم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، وي در مورد سايپا گفت: سايپا تيم بسيار خوبي است و به نظر من امسال به حقش نرسيد و مي توانست شرايط بهتري داشته باشد اما نتوانست به آنچه که لياقتش را داشت برسد. سايپا تيم جواني است که بازيکنان با تجربه خوبي هم دارد و اين مساله کار ما را سخت مي کند اما با تمام توان بازي مي کنيم تا نتيجه خوبي در کرج بگيريم.

منوچهري در پايان گفت: نفت تهران پتانسيل آسيايي شدن را داشت و خيلي تلاش کرديم تا چنين جايگاهي را به دست بياوريم اما متاسفانه در بعضي از بازيها بد آورديم و نتوانستيم به هدفمان برسيم.

اين مساله چيزي از ارزش هاي نفت تهران کم نمي کند چون بچه هاي ما تمام تلاش خودشان را کردند و در رقابتي سخت قرار داشتيم و اگر شانس با ما يار بود ،‌ الان سهميه آسيا را گرفته بوديم./آق

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
15-02-1392 01:53 ق.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.