مقابل بارسا بايد خونسرد باشيم - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

مقابل بارسا بايد خونسرد باشيم
زمان کنونی: 20-09-1395،04:39 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 115

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: مقابل بارسا بايد خونسرد باشيم
ارسال: #1
مقابل بارسا بايد خونسرد باشيم
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
آخرین ویرایش در 10-11-1391 03:10 ق.ظ توسط Armin 2afm
سرخيو راموس، مدافع جوان باشگاه رئال مادريد بعد از برد روز يکشنبه تيمش مقابل ختافه در صحبت هايي به مسائل مختلف هاي حال حاضر دنياي فوتبال پرداخت و در مورد عملکرد خوب رئال مادريد در هفته هاي اخير صحبت کرد.

دراينجا مي توانيد گزيده اي از صحبت هاي راموس را به نقل از آ.اس مطالعه کنيد:

*محروميت: من حالا بايد دوران محروميتم را کامل کنم و اينجا نيستم که هر آنچه که فکر مي کنم را به نمايش بگذارم. دوست دارم در زمين حرفم را بزنم ولي وقتي در زمين نيستم، شرايط برايم خيلي سخت مي گذرد.

*غايبان رئال در بازي اين هفته جام حذفي مقابل بارسلونا: تيم ما از بازيکناني تشکيل شده که رقابت خيلي خوب و دوستانه اي ميان ما حاکم است. شايد عجيب باشد که در يک بازي برخي از بازيکنان ما نباشند ولي نبايد اين ما را کلافه و ديوانه کند. بازيهاي نيمه نهايي جام حذفي، دو بازي هستند و بايد آرامشمان را حفظ کنيم و سعي کنيم که در بازي رفت گلي را دريافت نکنيم

*مدعي اصلي صعود: براي اعلام مدعي صعود، شماها هستيد.من نگران شرايط تيمم هستم، در يک بازي ال کلاسيکو مي تواند هر اتفاقي بيفتد.

*ديگو لوپس- آدان: در مورد آدان ما کسي نيستيم که بخواهيم نقش مهم و غيرمهم را تعيين کنيم. او بايد از فرصت هايي که دراختيارش قرار مي گيرد، بهره ببريم. در طول مدتي که همه با هم بوديم، ايکر محبت زيادي به آدان داشت و آدان هم همين طور..چرا که او يکي از بچه هاي تيم پايه اي ماست. به علاوه ديگو لوپس هم يکي از هم تيمي هاي ماست. بايد درها را به روي همه بازگذاشت

* هم پيماني در رختکن عليه مورينيو: اين يک دروغ بزرگ است. دقيقا همان طوري که رئيس باشگاهمان هم اين را گفت. ما با هم همکار هستيم ولي در رئال مادريد همه چيز خيلي سريع پيش مي رود و ما خيلي سريع ورق را برمي گردانيم.

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
10-11-1391 03:09 ق.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.