معرفی گوشی گلکسی کور ادونس (Galaxy Core Advance) - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

معرفی گوشی گلکسی کور ادونس (Galaxy Core Advance)
زمان کنونی: 21-09-1395،01:53 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Friga
آخرین ارسال: Friga
پاسخ: 1
بازدید: 179

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: معرفی گوشی گلکسی کور ادونس (Galaxy Core Advance)
ارسال: #1
معرفی گوشی گلکسی کور ادونس (Galaxy Core Advance)
پست‌ها: 11,943
اعتبار: 288
حالت من: Shad
شرکت سامسونگ کره جنوبی یک تلفن هوشمند اندرویدی را معرفی کرده که کار با آن برای افرادی که دارای نقص بینایی هستند تسهیل شده است.
تلفن هوشمند گلکسی کور ادونس (Galaxy Core Advance) دربرگیرنده چندین کلید فیزیکی است که دسترسی ساده به ویژگیهایی که اغلب از آن استفاده می کنیم را چون ضبط صوت، دوربین، تنظیمات صدا، فهرست، خانه و عملکرد انرژی فراهم کرده است.

یک ویژگی منحصر به فرد این تلفن که متعلق به سامسونگ است، دوبرابر کردن اسکن اوپتیکال است که به طورت خودکار متن را از تصویر تشخیص داده و آن را برای افرادی که دارای نقص بینایی دارند به صورت بلند می خواند.

[عکس: hhc1060.jpg]

گلکسی کور ادونس (Galaxy Core Advance) همچنین دربرگیرنده فناوری حس نور است که از دوربین تلفن برای حس جهت نور و روشنایی استفاده می کند.عملکرد دوربین با راهنمای صوتی و ویژگی متن به کلام به این افراد کمک می کند با اعلام تعداد صورتهای تشخیص داده شده در مقابل دوربین خود، عکاسی کنند.
این تلفن هوشمند دارای صفحه نمایش 4.7 اینچی، پردازنده 1.2 گیگاهرتزی، دوربین پشت 5 مگاپیکسلی و باطری 2 هزار میلی آمپری است که از اوایل سال 2014 در دو رنگ آبی پررنگ و سفید صدفی وارد بازار می شود.
منبع:mehrnews.com

دورمچم به جای ساعت یکنوار مشکی بستم
تا همه بفهمن من از همه هر چه زمانو متعلق به زمان است بیزارم
من هم روزی قلبی داشتم
که توسط مردمانی ازمیان شما شکست و شکست تا سنگی شد
واکنون روزگاریست که شیطان فریاد میزند..
انسان پیدا کنید سجده خواهم کرد...

=====ஜ۩۞۩ஜ=====

28-09-1392 12:26 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان