مشکل leak ها را چگونه بر طرف کنم - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

مشکل leak ها را چگونه بر طرف کنم
زمان کنونی: 13-09-1395،01:24 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: kawaja
آخرین ارسال: amiry2
پاسخ: 2
بازدید: 213

رتبه موضوع:
  • 2 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: مشکل leak ها را چگونه بر طرف کنم
ارسال: #1
مشکل leak ها را چگونه بر طرف کنم
پست‌ها: 2
اعتبار: 0
حالت من: انتخاب نشده
سلام

من یک web-app با جاوا نوشته ام و در تامکت اجرا است ولی هر 5 روز down می شود مدیر هاست می گه . memory leak داره .

به من کمک کنید . leak چیه .

06-04-1391 07:10 ب.ظ

ارسال: #2
RE: مشکل leak ها را چگونه بر طرف کنم
پست‌ها: 2
اعتبار: 0
حالت من: انتخاب نشده
آخرین ویرایش در 06-04-1391 07:13 ب.ظ توسط amiry2
نقل قول از سایت

دیدن لینک ها برای شما امکانپذیر نیست . لطفا
ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید

نقل قول : "

سیاری از برنامه های کامپیوتری دارای memory leak یا به اصطلاح نشت حافظه هستند . این مشکل بزرگ باعث می شود که برنامه در یک دوره کوتاه با خطاهایی مختلفی روبرو شود و برای رفع این خطا ها باید برنامه مورد نظر را ریستارت کرد . ما این مورد را به دفعات زیاد در سیستم عامل ویندوز مشاهده کرده ایم . بیاییم با ذکر یک مثال مسئله را کاملا روشن کنیم . فکر کنیم برنامه ای نوشتیم که به دفعات با فایل ها کار می کند و در سورس برنامه ، برنامه نویس آماتور فراموش کرده است که جریان خروجی فایل را ببندد . بعد از مدتی که برنامه کار میکند با خطای فایل های زیادی باز است مواجه می شود و برای بر طرف کردن این خطا باید کل برنامه ریستارت شود . این یک نمونه خیلی خیلی کوچک از memory leak بود. ناگفته نماند مبحث نشت حافظه در تمام زبان های برنامه نویسی و برنامه های کاربردی وجود دارد.

حال ما چگونه وقتی که یک برنامه را نوشتیم متوجه بشویم که دراری نشت حافظه است یا نه ؟! . این کار را یک برنامه نویس اماتور نمی تواند انجام بدهد و بهترین کار این است که تحلیگران پروژه های نرم افزاری این کار را انجام بدهند . گروه برنامه نویسی jnp با سابقه چندین ساله نسبت به مبحث نشت حافظه در برنامه های جاوا ، آمادگی خود را برای پیدا کردن و بر طرف کردن memory leak ها از برنامه های شما اعلام میدارد .هم اکنون گروه برنامه نویسی jnp راه حل 40 نشت حافظه را با اتکا به تلاش بسیار زیاد به دست آورده است.با ما تماس بگیرید Support@jnpgroup.ir
"
خیلی حرفه ای هستند .

06-04-1391 07:12 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان