مرد خوش‌شانسي هستم - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

مرد خوش‌شانسي هستم
زمان کنونی: 13-09-1395،07:11 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 89

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: مرد خوش‌شانسي هستم
ارسال: #1
مرد خوش‌شانسي هستم
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
آخرین ویرایش در 22-11-1391 12:01 ق.ظ توسط Armin 2afm
 مارکوس پاکوئتا پس از پيروزي الشباب برابر صباي ايران در ضربات پنالتي عنوان کرد: در ابتدا بايد به بازيکنان هر 2 تيم تبريک بگويم که بازي بسيار خوبي انجام دادند. ما در اين بازي برنامه‌ريزي کرده بوديم تا 10 _ 15 دقيقه اول گلي را دريافت نکنيم اما شرايط به گونه ديگري شد و با گلي که زودهنگام دريافت کرديم استراتژي ما تغيير کرد و مجبور شديم حمله کنيم.

وي ادامه داد: همان طور که قول داده بودم در اين بازي دفاعي بازي نکنيم و حمله کرديم و به گل رسيديم.

سرمربي الشباب خاطرنشان کرد: در اين ديدار صبا چهره خوبي از خود نشان داد. اين تيم بازيکنان حرفه‌اي دارد. ما در اين ديدار 3 بازيکن اصلي خود را در اختيار نداشتيم که از اين موضوع اذيت شديم.

پاکوئتا افزود: شرايط زمين نيز ما را اذيت کرد. هر دو تيم در اين زمين با مشکل روبرو شدند. اين زمين باعث مي‌شد بازيکنان تکنيکي نتوانند عملکرد خود را ارائه دهند و نتوانستيم بازي بهتري انجام دهيم.

سرمربي الشباب ادامه داد: ما در اوقاتي از بازي آرامش خود را براي کنترل و حفظ توپ از دست داديم. در ليگ امارات 3 بازي پشت سر هم داشتيم و بازيکنان از لحاظ بدني خسته بودند و نتوانستند شرايط عالي خود را داشته باشند اما در کل از عملکرد آنها راضي هستم و توانستيم به ليگ قهرمانان آسيا صعود کنيم.

وي در مورد اينکه او مربي خوش‌شانس و خوش‌فکري است يادآور شد: بله من مطمئنا مرد خوش‌شانسي هستم.

سرمربي الشباب درباره اين موضوع که صبا حاکم بر توپ و ميدان بود تاکيد کرد: از اول هم مشخص بود صبا تيم ماهر و حرفه‌اي است. اين تيم در چنين ورزشگاهي بازي کرده اما شرايط براي ما اينگونه نبود.

پاکوئتا در مورد بازي مستقيم تيمش خاطرنشان کرد: نمي‌توانستيم از جناحين حرکت کنيم و سانتر انجام دهيم. صبا از جناحين بازي را بسته بود. همين امر باعث شده بود تا استراتژي را تغيير دهيم و تمرکز بازيکنان را در وسط زمين بيشتر کنيم تا جناحين صبا باز شود.

وي درباره تفاوت امکانات در امارات و ايران گفت: باشگاه الشباب يک تيم معمولي است. سرمايه زيادي ندارد که بخواهد بازيکنان بزرگي بگيرد. من خودم اهل برزيلم. پول زيادي نداريم اما بازيکنان زيادي داريم. امارات کشور کوچکي است اما ايران کشور پهناوري است که مي‌تواند بازيکنان بزرگ و خوش‌فکر زيادي داشته باشد.

وي درباره اينکه ايا اين تيم مي‌تواند از مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا صعود کند گفت: هدف اصلي ما ليگ قهرمانان آسيا نيست بلکه برنامه بلند‌مدتي داريم تا با بازيکنان جوان و آينده‌دار شرايط اين تيم را بهتر کنيم.

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
21-11-1391 11:59 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.