مديرعامل بايدازنتايج ضعيف تيم انتقادکند - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

مديرعامل بايدازنتايج ضعيف تيم انتقادکند
زمان کنونی: 15-09-1395،01:56 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 92

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: مديرعامل بايدازنتايج ضعيف تيم انتقادکند
ارسال: #1
مديرعامل بايدازنتايج ضعيف تيم انتقادکند
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
حميد درخشان در نشست خبري پيش از بازي تيم‌هاي راه‌آهن و داماش عنوان کرد: فکر مي‌کنم بازي فردا ديدار سختي باشد به دليل اينکه راه‌آهن در هفته‌هاي گذشته بازي را خوب انجام داده اما نتيجه را واگذار کرده است. اين موضوع شرايط را سخت مي‌کند البته ما تلاش مي‌کنيم که بازي خوبي انجام دهيم و 3 امتياز را از آن خود کنيم.

به گزارش فارس،وي ادامه داد: مي‌خواهيم به روند پيروزي‌هايمان ادامه دهيم گرچه کار سختي داريم اما بازيکنانم مصمم هستند و مي‌خواهند بازي خوبي به نمايش بگذارند. 3_4 بازيکن مصدوم و محروم داريم و جدا از آنها بقيه بازيکنان در شرايط خوبي به سر مي‌برند. اميدوارم با بازي خوب نتيجه را از آن خود کنيم.

وي درباره نزديکي امتياز تيم‌ها يادآور شد: به جز 2_3 تيم بالاي جدول ساير تيم‌ها امتياز نزديک به هم دارند و با يک گل جابجايي صورت مي‌گيرد و تيم در جدول تغيير مي‌کند به خاطر همين موضوع است که در جدول حاشيه امنيت وجود ندارد. صد در صد تلاش مي‌کنيم تا خود را از انتهاي جدول دور کنيم چرا که هرچه از انتهاي جدول دورتر باشيم حاشيه امنيتمان بيشتر است.

سرمربي تيم داماش در خصوص انتقاد‌هايي که مديرعامل اين باشگاه از نتايج تيم داشته تصريح کرد: اين حق طبيعي باشگاه است که زماني که تيم نتيجه نمي‌گيرد از نتايج انتقاد کند. ما خوب بازي مي‌کنيم اما بدشانسي گريبانگيرمان شده و نتوانسته‌ايم نتايج خوبي بگيريم. در اصل ما حمله مي‌کنيم اما به گل نمي‌رسيم. زماني که چنين اتفاقي رخ مي‌دهد فشار روحي _ رواني بازيکنان زياد مي‌شود و نمي‌توانيم به گل برسيم.

وي افزود: انتقادات طبيعي است و بايد هم وجود داشته باشد من هميشه گفته‌ام که تابع تصميمات باشگاه هستم حق قانوني آنهاست که بخواهند تيمشان موفق باشد اما معتقدم که يک تيم زماني موفق مي‌شود که در روزهاي سخت سرمربي مديرعامل و اعضاي هيئت مديره به کمک يکديگر بيايند و سرمربي را کمک کنند تا از اين فشار بحران خارج شود. البته ما تا حدودي از اين شرايط خارج شده‌ايم و اميدوارم اين روند ادامه داشته باشد.

درخشان خاطرنشان کرد: اميدوارم اين روند تا آخرين بازي ما مقابل استقلال ادامه داشته باشد گرچه مي‌دانم سخت است اما ما با اميد زنده‌ايم و تلاش خود را مي‌کنيم تا به حدي برسيم که تيم آزرده‌خاطر نباشد.

سرمربي داماش در خصوص دخالت مسئولان باشگاه در کار فني تيم يادآور شد: من هرجا کار کردم از لحاظ فني خودم تصميم گرفتم اين حق طبيعي سرمربي است شما ببينيد از اول هفته من با بازيکنان سر و کار دارم و شرايط را مي‌دانم اما عزيزان ديگر دور از تمرينات هستند و شرايط روحي و رواني بازيکنان را نمي‌دانند. حق طبيعي من است که تصميمات فني انجام دهم. هيچ مربي‌اي دوست ندارد تصميم بد بگيرد و همواره اگر تصميمي گرفته مي‌شود در راستاي موفقيت تيم است.

وي درباره مصدومان و محرومان تيمش تصريح کرد: علي نظيف‌کار را به علت محروميت در اختيار نداريم و عليرضا نيکبخت واحدي، حسين ابراهيمي، محمد مختاري و فراهاني را به علت مصدوميت نخواهيم داشت البته برخي از بازيکنان را پزشک تيم قول داده که به بازي برساند.

سرمربي داماش در مورد انتقاد‌هايش از وضعيت داوري عنوان کرد: به واقع من اگر انتقاد کردم زماني بوده که تيمم متضرر شده است تسويه حساب شخصي با کسي نداشته‌ام و قصد نداشتم کسي را زير سوال ببرم. من کنار زمين آرام هستم اما زماني که صحنه‌هايي مي‌بينم که به ضرر تيمم تمام شده اذيت مي‌شوم. سرنوشت تيم‌هاي انتهاي جدولي با همين 3 امتياز‌ها مشخص مي‌شود. حتي با يک گل سرنوشت تيم عوض مي‌شود چه برسد به 3 امتياز.

وي ادامه داد: زماني که تيم نتيجه نمي‌گيرد همه نگاه‌ها به سرمربي است. کسي نمي‌گويد که داور دروازه‌بان را اخراج نکرده و يا پنالتي نگرفته است. همه دقت‌ها به سمت سرمربي معطوف مي‌شود. تقاضا دارم که داوران در هفته‌هاي حساس ليگ قضاوت دقيق‌تري انجام دهند. به خاطر برخي مشکلات خودشان در هفته‌هاي اخير در برخي بازي‌ها اشتباهاتي داشتند که نتيجه بازي را تغيير داد. داوران قضاوت منصفانه‌اي براي تمام تيم‌ها داشته باشند. حتي تيم‌هايي که در انتهاي جدول قرار دارند. اگر تيمي در رده‌هاي پاييني قرار گرفته دليل نمي‌شود حقش تضعيف شود. در هفته‌هاي حساس بايد قضاوت‌ها عادلانه باشد و داوران تلاش کنند هيچ صحنه‌اي از دستشان خارج نشود.

درخشان در واکنش به صحبت رويانيان مبني بر اينکه همه ما لنگي هستيم گفت: جواب اين سوال خيلي سخت است. جمله خوبي نبوده است.

وي در مورد اينکه منظور مديرعامل پرسپوليس لنگ زورخانه‌ بوده خاطرنشان کرد: ما در زورخانه فعاليت نمي‌کنيم اما به هر حال از اين مسائل که بگذريم رويانيان زحمت زيادي براي پرسپوليس کشيده و از همان ابتدا کارشناسان اعلام مي‌کردند که پرسپوليس با بازيکنان خوب و گرانقيمتي که کسب کرده براي قهرماني پا پيش مي‌گذارد اما هميشه داشتن مهره‌ها تضمين‌کننده موفقيت‌ها نيست. هدايت و رهبري مهمتر است که پرسپوليس در اين زمينه مشکل داشت. اميدوارم وضعيت اين تيم بهتر شود و رفته رفته به جايگاه اصلي خود بازگردد.

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
28-11-1391 04:47 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.