محمد نوری:نبايد از شخصيت گل‌محمدي سوءاستفاده شود - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

محمد نوری:نبايد از شخصيت گل‌محمدي سوءاستفاده شود
زمان کنونی: 21-09-1395،07:14 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 105

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: محمد نوری:نبايد از شخصيت گل‌محمدي سوءاستفاده شود
ارسال: #1
محمد نوری:نبايد از شخصيت گل‌محمدي سوءاستفاده شود
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
محمد نوري درباره آخرين شرايط پرسپوليس پيش از ديدار با سايپا اظهار کرد: "سايپا تيم جواني است و مربي و بازيکنان خوبي دارد. اميدوارم در اين بازي بتوانيم نتيجه مناسبي گرفته و رتبه بهتري را در جدول به دست بياوريم."

به گزارش ايسنا ، وي با اشاره به اين که پرسپوليس هنوز از ليگ نااميد نشده است، گفت: "يک امتياز بازي با آلومينيوم کمکي به ما نکرد. براي ما رتبه دوازدهم، سيزدهم با چهارم تفاوتي ندارد. بايد در آينده سهميه آسياي را کسب کنيم و براي اين کار نياز به 3 امتياز تمام بازي‌ها داريم. رقباي ما در بالاي جدول در بازي‌هايشان به پيروزي رسيده‌اند و اين کمي براي ما مشکل‌ساز است؛ هرچند تمرکز اصلي ما روي جام‌ حذفي است."

نوري درباره اعتراض باشگاه پرسپوليس به قضاوت داوران در چند هفته گذشته گفت: "در اين موضوع دخالت نمي‌کنم. اميدوارم اين اشتباه‌ها سهوي باشد ولي در چند بازي اخير اين اشتباه‌هاي سهوي به ضرر ما بود و انشاالله در بازي‌هاي آينده داوري‌ها بهتر شود. من فقط يک بازيکن هستم و کار خودم را انجام مي‌دهم. شايد در طول فصل داوري در يکي، دو بازي به سود ما هم شده باشد ولي فکر مي‌کنم اين موضوع نبايد روي کار بازيکنان تاثير بگذارد. بايد تلاش کنيم عملکرد خوبي را از خودمان به نمايش بگذاريم."

هافبک پرسپوليس درباره اخراج گل‌محمدي براي دومين بار در طول چند بازي گذشته گفت: "تاکنون از گل‌محمدي بي‌احترامي نديده‌ام؛ چه در زماني که با او در صبا همبازي بودم و چه در حال حاضر که مربي‌ام است. شايد گل‌محمدي مربي مظلومي باشد اما اين مسئله اصلا دليلي نمي‌شود که او را اخراج کنند. اگر گل‌محمدي اخراج نمي‌شد و روي نيمکت حضور داشت، تعويض‌هاي ما زودتر انجام مي‌شد و شرايط بازي تغيير مي‌کرد."

وي افزود: "نبايد از شخصيت گل‌محمدي سوءاستفاده شود و به خاطر اين‌که صحبت نمي‌کند، چنين برخوردي با او بشود. البته فکر مي‌کنم دليل اين برخوردها اين مسائل نباشد که قطعا هم اين‌گونه نيست. به هرحال اين دو مربي ما اخراج شده‌اند و در اين بازي نمي‌توانند کنار ما باشند اما عزيزيان و چيذري روي نيمکت هستند و به تيم کمک مي‌کنند."

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
08-12-1391 05:26 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.