محروميت دو جلسه‌ای در انتظار رونالدو - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

محروميت دو جلسه‌ای در انتظار رونالدو
زمان کنونی: 20-09-1395،08:32 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: غریبه
آخرین ارسال: غریبه
پاسخ: 1
بازدید: 94

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: محروميت دو جلسه‌ای در انتظار رونالدو
ارسال: #1
محروميت دو جلسه‌ای در انتظار رونالدو
پست‌ها: 21
اعتبار: 20
حالت من: انتخاب نشده
احتمال محروميت کريستيانو رونالدو پس از اخراج در ديدار مقابل بيلبائو وجود دارد. [عکس: 00946531.jpg]

ميگوئل آنگل آياز گامز، داور والنسيايي که قضاوت ديدار رئال مادريد و اتلتيک بيلبائو را بر عهده داشت، در گزارش قضاوت خود از بازي به ژست کريستيانو رونالدو پس از دريافت کارت قرمز هنگام خروج از زمين اشاره کرد.

به گزارش فارس،داور در بخش مربوط به ساير اتفاقات در گزارش بازي اشاره کرد که بازيکن رئال مادريد هنگام خروج از زمين در حالي که به داور چهارم نگاه مي‌کرد، با دست به صورتش زد؛ حرکتي که در اسپانيا به معناي اين است که «خيلي گستاخي.»

در گزارش داور جدا از درگيري‌هاي درون زمين، اين موضوع ثبت شده که رونالدو به دليل ضربه زدن به سر بازيکن بيلبائو با دست در هنگامي که بازي متوقف شده بود، از بازي اخراج شد.

در مورد کارت زردي که به بازيکن بيلبائو داده شده نيز نوشته شده است: اين بازيکن به دليل هل دادن بازيکن حريف به صورت خطرناک در هنگام توقف بازي و رو در رو شدن با وي اخطار گرفته است.

این روزها که همه زغال فروش شده اند
بیا
من
و
تو
کمی سپید بمانیم…
15-11-1392 12:33 ق.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.