لباس ضدگلوله بر تن کردم - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

لباس ضدگلوله بر تن کردم
زمان کنونی: 15-09-1395،08:13 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 129

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: لباس ضدگلوله بر تن کردم
ارسال: #1
لباس ضدگلوله بر تن کردم
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
وحيد شمسايي در کنفرانس مطبوعاتي خود با تشکر از اصحاب رسانه و ابراز خوشحالي از ديدن آنها عنوان کرد: بسيار خوشحالم که در کنار دوستان خود حضور دارم و همچنين خوشحالم که مراسم معارفه‌ام در کنار امير برادر و بزرگ ما برگزار مي‌شود. من با افشين دبيري 12 سال است که رفاقت خارج از ميدان دارم. او در حق من لطف و مرا انتخاب کرد. ما براي قهرماني تلاش خود را انجام خواهيم داد. براي اولين سال است که هم به عنوان بازيکن و هم به عنوان سرمربي خدمتگزار خواهم بود. مردم شهر تبريز هم مي‌دانند که به دنبال قهرماني هستم.

*معرفي کادر فني

وي در مورد کادر فني تيم فوتبال دبيري خاطرنشان کرد: امير شمسايي به عنوان بزرگ ما که خود را مديون او مي‌دانم آقا بالاسر ما خواهد بود و به عنوان مدير فني مسئول کارهاي فني و هماهنگي خواهد بود. ناصر پيروردي نيز به عنوان بدنساز در کنار تيم فعاليت مي‌کند و احسان اسکندري آناليز تيم است و حميد مشيري نيز مسئوليت کار تدارکاتي را به عهده دارد تا رابط بين باشگاه و بازيکنان باشد.

* به دنبال قهرماني در آسيا هستيم

سرمربي - بازيکن تيم فوتسال دبيري يادآورشد: بيشتر زماني که در مذاکره ما با دبيري صرف شد روي کليات بودجه و تيم بود. من درباره مبلغ خودم صحبتي نکردم در خصوص بدنساز و مربيان حرف زدم اما درباره خودم صحبتي انجام ندادم. کاري مي‌خواهم انجام دهم که قدرتمند باشم ما به دنبال قهرماني در آسيا هستيم. پتانسيل اين موضوع را هم داريم. دنبال جذب بازيکنان خوب خواهيم بود و تا آخر تلاش خود را انجام مي‌دهيم.

* به دنبال ستاره‌سوزي هستيم

شمسايي در مورد اينکه چرا در فوتسال ما پديده‌اي چون حيدريان، وحيد شمسايي و يا بابک بزرگي ظهور نمي‌کنند، تاکيد کرد: حيدريان‌ها و معصومي‌ها بزرگ فوتسال هستند اما شمسايي زياد نه. واقعيت اين است که هر 30-40 سال يک پديده ظهور مي‌کند. شما ببينيد در فوتسال برزيل مانوئل آمد و پس از آن بالکائو و ديگر بازيکني در اين سبک پيدا نشد. هر چه جلوتر مي‌رويم شمار ستاره‌ها کمتر مي‌شود و تيم‌ها، تيم‌تر مي‌شوند. کلمبيا توانست جزء 4 تيم برتر جهان قرار گيرد. علت اينکه ما ستاره‌اي در اين چند سال نداشتيم فکر مي کنم به اين دليل بود که بيشتر به دنبال ستاره‌سوزي بوديم. هر کسي که قصد داشت اوج بگيرد از يک منطقه‌اي او را خارج مي‌کردند. اين مسائل لطمه به پيکره فوتسال مي‌خورد. من شنيده‌ام که دوستان مي‌خواهند يک پايگاه خبري براي فوتسال درست کنند که اين مي‌تواند بسيار به اين رشته کمک کند.

* به گذشته برگردم همان تصميم را مي‌گيرم

کاپيتان تيم سابق تيم ملي در مورد اينکه فصل گذشته به علت کاهش مبلغ قراردادها حاضر نشد در تيمي بازي کند و آيا از اين موضوع پشيمان نيست، گفت: اين يک سال گذشت و به هيچ عنوان از آن ناراحت نيستم. قبل از جام جهاني گفتم ما بايد در دو زمينه قوي باشيم. يا اينکه از نظر مالي باشگاه‌ها خوب باشند و يا اينکه بازيکن از نظر فکري در تيم ملي راحت باشد اما ما هر دو موضوع را از دست داديم.

وي ادامه داد: 26 روز به چين رفتم و به اندازه بازيکني که 3 فصل در اين جا بيشترين پول را بگيرد، قرارداد بستم. من اگر آدم پولکي بودم حاضر نمي‌شدم بدون اينکه قرارداد خود را امضا کنم، در تيم فوتسال دبيري فعاليت کنم اما مسائلي در فوتسال ديدم که فصل گذشته تصميم گرفتم بازي نکنم. من زماني که اولين بار فوتسال خود را آغاز کردم با پارتي امير به تيم پيمان رفتم. در آن زمان 106 کيلوگرم وزن داشتم اما توانستم 6 ماه بعد به تيم ملي دعوت شوم و بهترين بازيکن آسيا شوم. قرارداد من در آن زمان 405 هزار تومان بود. آن هم به خاطر امير شمسايي بود وگرنه به من دو زار هم نمي‌دادند. آخرين روزي هم که بازي کردم 300 ميليون قرارداد بستم اما سال گذشته بيشترين قراردادي که بازيکن گرفت 100 ميليون بود که اگر هم بيشتر بود، نصف آن پرداخت نشد. بايد کساني که از جيب شخصي خود هزينه مي‌کنند دست‌شان را هم بوسيد. اگر به گذشته بازگردم باز همان تصميم را مي‌گيرم و بازي نخواهم کرد.

وي در مورد بازگشتش به عنوان بازيکن-سرمربي يادآور شد: اين مسئله ممکن است سخت باشد آن هم در اولين سالي که مي‌خواهم به عنوان سرمربي باشم اما در کنارم اميرخان حضور دارد که به ما کمک مي‌کند و فوت و فن سرمربيگري را مي‌داند. اميدوارم که در اولين سال با موفقيت بيرون بيايم.

*اگر افراد از موقعيت خود استفاده نکنند به دنبال بازيکنان خوب هستيم

سرمربي-بازيکن تيم فوتسال دبيري در مورد جذب بازيکنان گفت: دبيري سال گذشته بازيکنان خوبي داشت اصغري مقدم و مصطفي‌نظري و بازيکناني که حق‌شان تيم ملي بود. ما مي‌خواهيم تيم قوي‌اي ببنيديم اگر افرادي از موقعيت‌هاي خود استفاده نکنند و شرايط را براي بازيکن محدود نکند بازيکنان مدنظر خودمان را جذب مي‌کنيم البته اگر چنين اتفاقي هم افتاد براي من مهم نيست. زيرا فوتسال استعدادهاي زيادي دارد و مي‌توانيم جايگزين کنيم.

* گلر دبيري خوب است، به دنبال وحيد سيفان هستيم

شمسايي در مورد رفتن مصطفي نظري به تيم فوتسال نوريل نيکل روسيه، خاطرنشان کرد: نظري بهترين گلر آسياست و صد در صد جايش خالي خواهد بود. به هر حال او به لحاظ حرفه‌اي به خواسته خود رسيد اما او هنوز بازيکن دبيري است. ما به دنبال دو گلر خوب از ليگ برتر هستيم همچنين رضا موثق دروازه‌بان دبيري نيز عملکرد خوبي داشته و فعلا او گلر ماست.

وي در سوال خبرنگار راديو درباره حضور وحيد سيفان دروازه‌بان سابق پرسپوليس در اين تيم گفت: صحبت‌هايي را با او انجام داده‌ايم و وي ما را در تورنمنت کويت همراهي مي‌کند.

وي در مورد محروم بودن 8 هفته‌اي قلي‌پور و اينکه آيا او در اين تيم باقي خواهد ماند، عنوان کرد: صد در صد اينگونه خواهد بود. او بازيکن دبيري است و با اين تيم خواهد ماند.

* زمان خداحافظي‌ام مشخص نيست

سرمربي-بازيکن تيم دبيري تبريز در مورد اينکه چه روزي از فوتسال خداحافظي خواهد کرد، اظهار داشت: به قول علي دايي ما روزي سلام نکرديم که بخواهيم خداحافظي کنيم. من در سن 38 سالگي پايين 6-7 کيلومتر نمي‌دوم. هم اکنون وزن زيادي کردم کردم و خوش لباس‌تر هم شدم. زماني که عکس خود را يک سال پيش در تيم ملي ديدم متوجه شدم که حداقل 7-8 کيلو لاغر شدم. نمي‌توانم بگويم امروز مي‌روم و يا فردا و يا 10 سال ديگر.

* قرار است تورنمنت کويت از سال آينده در تقويم فيفا قرار گيرد

شمسايي درباره حضور تيم فوتسال دبيري در تورنمنت چين با وجود اينکه در گذشته مسئولان اجازه حضور در اين مسابقات را نمي‌دادند و نمي‌تواند اين رقابت‌ها از لحاظ بدنسازي و تکنيکي براي تيم مفيد باشد، گفت: خوشحالم که يک خبرنگار هم از لحاظ فني و هم تکنيکي مي‌تواند نظر بدهد. نکته‌اي که در اينجا بايد بگويم اين است که اين مسابقات به هيچ عنوان جام رمضان نيست. 8 سال شيخ‌هاي کويتي دنبال من بودند تا با پول‌هاي سنگين مرا راغب کنند تا به اين مسابقات بروم اما اين کار را نکردم. يکي از دوستان مبلغي را پيشنهاد داد تا در افتتاحيه اين مسابقات شرکت کنيم. هر چند از آن پول کمتر به ما دادند اما مبلغ خوبي بود. زماني که کيفيت اين مسابقات را ديدم تصميم گرفتم براي تمرين هم که شد در اين مسابقات شرکت کنيم. اين مسابقات قرار است از سال آينده در تقويم فيفا و AFC قرار بگيرم.

*حضور 2 بازيکن ايراني در عربستان

وي افزود: در سال‌هاي گذشته فولاد ماهان و گيتي‌پسند پول گرفتند و بازيکنانشان هم دسته به دسته در تيم‌ها پخش مي‌شدند اما اين رقابت‌ها متفاوت است و تيم‌هاي قدرتمندي حضور دارند. مي‌دانم که اصغر حسن‌زاده و وفايي در تيم فوتسال نماينده عربستان بازي مي‌کنند. اميرخان ما را در اين مسابقات همراهي نمي‌کند و ما با توجه به اينکه ما با هيچ بازيکني قرارداد نبستيم، خود را آماده مي‌کنيم تا در اين رقابت‌ها آماده حضور در ليگ برتر شويم.

* شايد ليگ همزمان با آغاز مدارس شروع شود

شمسايي با اشاره به اينکه کميته فوتسال هنوز تاريخ دقيقي براي شروع مسابقات اعلام نکرده، خاطرنشان کرد: معلوم نيست چه زماني مي‌خواهيم مسابقات را شروع کنيم. شايد مهر ماه همراه با آغاز مدارس کيف و کتاب خود را در دست بگيريم و ليگ را آغاز کنيم. اين بسيار بد است که کميته فوتسال برنامه مشخصي ارائه نداده است. يکي از مسئولان کميته فوتسال نمي‌دانست بازيکنان چگونه سهميه هستند. هيچ کس جوابگو نيست و اين بسيار بد است.

*پيشنهاد سرمربيگري تيم ملي به من شد اما نپذيرفتم

سرمربي-بازيکن دبيري در مورد اينکه او را با علي دايي مقايسه مي‌کنند و سودا و آرزويش چيست و به فکر سرمربيگري در تيم ملي است، يادآور شد: زماني که تيم در مسابقات آسيايي سوم شد با من تماس گرفتند و گفتند سرمربي تيم ملي شوم اما مشورتي که با افراد کردم همه گفتند زود است. من به هيچ عنوان مربيگري را دوست ندارم شايد مي‌خواهم روند بکن بائر را دنبال کنم البته اگر زيرآب من را نزنند به دنبال مديريت هستم. اين براي من افتخار است که با علي دايي مقايسه مي‌شوم. اما من همواره مديريت را بيشتر از مربيگري دوست داشتم.

* لباس ضدگلوله بر تن کرده‌ام

شمسايي در مورد چالش‌هاي احتمالي پيش رو در ليگ برتر تصريح کرد: من از همين حالا لباس ضد گلوله تنم کردم و آماده براي هر گونه حادثه‌اي هستم. اميرخان به قدري صبر مي‌کند که ما را هم ايجاب مي‌کند در اين شرايط صبر کنيم. در اين 13 سال با من اينگونه رفتار کرده بودند. توکل به خداوند و ائمه اطهار تمام تلاش خود را انجام خواهيم داد. ما داوران پاک و زحمتکش زيادي داريم و اميدوارم فصل پيش رو شرايط خوبي حکمفرما باشد.

* مي‌توانم روي نيمکت بنشينم

وي در مورد اينکه آيا مي‌تواند روي نيمکت بنشيند، گفت: من مدرک مورد نظر براي حضور در ليگ برتر را دارم و در اين زمينه مشکلي وجود ندارد.

* ناصحي هميشه شير است

شمسايي در مورد اينکه همواره دوستان خود را همراه خود مي‌آورد و در اين تيم نيز آيا رضا ناصحي را خواهد آورد، گفت: ناصحي مشکل خانوادگي داشت که نتوانست در تيم حاضر شود که اگر اينگونه نبود قطعا او نفر اول بود. يک شير هميشه شير است نبايد به سن و سال او نگاه کرد. پيش از اين در لباس بازيکن بودم و حالا لباسم بزرگتر شده و اميدوارم که شرايط خوبي داشته باشيم. در همه دنيا چنين اتفاقي رخ مي‌دهد و يک نفر با يک گروه کار مي‌کند و رمز موفقيتم در اين است.

* تيم ملي را به فراموشي سپرده‌ام

وي در پاسخ به سؤال خبرنگاري مبني بر اينکه آيا در صورت دعوت به تيم ملي خواهد رفت، يادآور شد: خودم هر چه دارم و موفقيت‌هايي که کسب کردم، مديون تيم ملي هستم اما هم اکنون با شرايطي که به وجود آمده قطعا تيم ملي را به فراموشي سپرده‌ام. من 38 سال دارم و اگر مي‌شد قصد داشتم در جام جهاني بازي کنم حالا ديگر اينکه بخواهم رکوردهاي خود را در آسيا افزايش دهم اهميتي ندارد و دنبال اين موضوع نيستم. فالکائو با همه درگيري‌هايي که با فوتسال برزيل داشت اما به تيم ملي دعوت شد و باز هم باعث موفقيت اين تيم شد اما متاسفانه در اين جا نظرهاي شخصي بيشتر در تصميم‌گيري‌ها دخيل است. اميدوارم که بتوانم براي تيم ملي 3-4 بازيکن معرفي کنم.

* دومين تيم از لحاظ مالي هستيم

سرمربي- بازيکن دبيري در مورد شرايط مالي اين تيم يادآور شد: ما اگر از لحاظ مالي تيم اول نباشيم،‌تيم دوم خواهيم بود. تمام تلاش خودم را مي‌کنم تا بازيکنان خوبي جذب کنم. اين را هم بايد بگويم که هم منافع باشگاه را در نظر مي‌گيرم و هم منافع بازيکنان را.

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
07-04-1392 01:38 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.