فيروز کريمي:مقابل استقلال نام برخي ازبازيکنانم رانمي‌دانستم - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

فيروز کريمي:مقابل استقلال نام برخي ازبازيکنانم رانمي‌دانستم
زمان کنونی: 18-09-1395،09:42 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 103

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: فيروز کريمي:مقابل استقلال نام برخي ازبازيکنانم رانمي‌دانستم
ارسال: #1
فيروز کريمي:مقابل استقلال نام برخي ازبازيکنانم رانمي‌دانستم
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
آخرین ویرایش در 14-11-1391 11:58 ب.ظ توسط Armin 2afm
فيروز کريمي در نشست خبري پيش از مسابقه با داماش اظهار داشت: بازي فوق‌العاده حساسي داريم به نظر من 6 تيم پايين جدول شرايط حساسي دارند و تيم‌هايي که بالاتر از اين رده قرار گرفتند تا حدودي تکليفشان مشخص است. بازي ما با داماش هم در اين چرخه قرار دارد زيرا دست بر قضا تيم‌هاي پايين جدول با يکديگر بازي دارند که نتيجه آنها تأثير مستقيمي در سرنوشت اين تيم‌ها دارند.

به گزارش فارس،وي ادامه داد: ما در بازي‌ها اسماً ميزبان هستيم و مبنا را بر اين قرار داده‌ايم که بازي با داماش در ورزشگاه تختي برگزار مي‌شود و مي‌خواهيم از شرايط ميزباني خود استفاده کنيم. سازمان ليگ هنوز به ما چيزي نگفته است البته مي‌توان صبح روز يکشنبه هم مکان بازي را مشخص کرد. همه همديگر را مي‌شناسيم به همين دليل بازي را در تختي به احتمال زياد برگزار مي‌کنيم.

کريمي با اشاره به وضعيت تيم داماش عنوان کرد: اين تيم برخلاف نتايجي که گرفته و جايگاهي که در جدول دارد بسيار خوب بازي مي‌کند. در بازي با پرسپوليس و مقابل چندين هزار تماشاگر به هيچ عنوان چهره يک تيم مغلوب را نداشت و به خاطر بدشانسي نتيجه نگرفت. در بازي با مس هم در شهر کرمان خوب بازي کرد و بايد چند گل مي‌زد.

سرمربي پيکان تصريح کرد: اين اتفاقات حاشيه‌اي که براي داماش هم رخ داده است خيلي قابل توجه نيست. ما با تمام توان مقابل داماش بازي مي‌کنيم زيرا داماش تمرينات منظم و هورموني خوبي بين بازيکنانش دارد.

کريمي در مورد مصدومان تيم خود گفت: 4-5 بازيکن تأثيرگذار ما مصدوم هستند، ايمان مبعلي و ميربزرگي هم جزو مصدومان هستند. در بازي قبل من نام چند بازيکن تيم را نمي‌دانستم و بر اساس اتفاقاتي که براي ما از نظر حقوقي، اخلاقي، حرفه‌اي و فيزيکي رخ داد روي نيمکت نشستم. براي بازي با داماش دو جلسه تمرين کرديم که به نسبت اين 2جلسه تمرين پيشرفت هم کرده‌ايم. مطمئن باشيد در بازي با داماش پيکان از نوع ديگري را خواهيد ديد. ما نقاط ضعف را پيدا کرده‌ايم و اميدوارم شرايط بدني و آب و هوايي به ما اجازه بدهد که امتياز کامل را بگيريم و همچنان اميدوارانه به روزهاي آينده فکر کنيم.

سرمربي پيکان در مورد اين که کي‌روش گفته است در ليگ برتر تمارض و وقت‌کشي زيادي است، گفت: کي‌روش درست گفته است وقت‌کشي زيادي در جريان بازي‌هاي ليگ ديده مي‌شود البته اين مسئله شامل تمام تيم‌ها نيست و بايد برخي تيم‌ها را مستثني کرد. اما اين اتفاق که کار صحيحي هم نيست رخ مي‌دهد، مربي تيم ملي و مربيان ليگ برتر بايد حساس شوند، دستگاه حاکم بر فوتبال ما بايد حساس شود. عدم توجه به اين قضايا براي فوتبال ما مشکل‌ساز مي‌شود.

وي افزود: در کشورهاي عربي چنين رويه‌اي از قديم وجود داشته که متأسفانه در حد کمتر در فوتبال ما هم رسوخ کرده است و متأسفانه شاهد چنين اتفاقاتي در فوتبال خودمان هستيم. فوتبالي که نتيجه‌گرا شده است، بنابراين اگر داماش لطف کند و سه امتياز را به ما بدهد ما مي‌گوييم آنها خيلي خوب و زيبا بازي کرده‌اند و حتي حاضريم بگويند که ما فوتبال کثيفي بازي کرديم و آنها زيبا بازي کرده‌اند. سه امتياز مهم است.

سرمربي پيکان تصريح کرد: شاهد بدعتي بدي در فوتبال هستيم و نظر کي‌روش هم محترم است اما ايشان بايد بداند با همين ليگي که از آن انتقاد کرده 2بار به جام جهاني رفته‌ايم بدون آنکه کمترين استرسي داشته باشيم. در حال حاضر هم ليگ ما پيشرفت و پتانسيل خوبي دارد و امکانات باشگاه‌هاي ما بيشتر شده، بازيکنان و مربيان ما دستمزد تقريباً حرفه‌اي مي‌گيرند.

فيروز کريمي با انتقاد از برخي قوانين من در آوردي در فوتبال ايران گفت: اگر ليگ ما کيفيت لازم را ندارد به خاطر برخي قوانين من درآوردي است که يکي از آنها همين سقوط 4.5 تيم به دسته يک است. همين قانون باعث شده کيفيت ليگ نسبت به سالهاي گذشته پايين بيايد از هفته پنجم به بعد تيم‌ها تحت تأثير اين قانون قرار گرفته‌اند و اين مسئله مشهود بود. يکسري تيم‌هاي بزرگ هم اسير معضلاتي شده‌اند و براي امتياز گيري بازي کرده‌اند. فوتبال ما نتيجه‌گرا شده و اين مسئله حاشيه دارد. با اين حال تمام توانمان اين است که بازيکنان توانمندي در ليگ پرورش داده و آنها را تحويل ملي بدهيم.

کريمي با اشاره به بازي با استقلال عنوان کرد: من روز قبل از بازي با استقلال قرارداد بستم و هيچ تمريني با پيکان نداشتم حتي قرار بود بازي با استقلال را از جايگاه ويژه تماشا کنم و تيم را آناليز کنيم اما ديديم صورت خوشي ندارد که تيم بدون مربي مقابل استقلال باشدو فقط مسئول تدارکات روي نيمکت حضور داشته باشد. بنابراين تصميم گرفتيم ساکت الهامي روي نيمکت باشد و من هم از جايگاه بازي را تماشا کنم اما کارت مربيگري من زودتر از کارت الهامي صادر شد و من هم اسم بازيکنان را در بازي با استقلال به طور کامل نمي‌دانستم و اين ريسک را قبول کردم و هدايت پيکان را برعهده گرفته‌ام. کارهم فوق‌العاده سخت و سنگين است.

سرمربي پيکان افزود: حتي مربي بدنساز هم در کنار ما نيست تا بدانيم ميزان آمادگي بازيکنانمان چقدر است. حتي از کادر فني قبلي هم کسي کنار ما نيست که ميزان آمادگي بازيکنان را برايمان تشريح کند و ما در جريان اين مسئله نيستيم. ما يا علي گفته‌ايم و جلو آمده‌ايم زيرا ملکيان مديرعامل باشگاه و همچنين رئيس هيئت‌مديره پيکان اين مسئله را به من تکليف کرده‌اند.

کريمي با انتقاد از قوانين تصويب شده عنوان کرد: براي تعيين تعداد تيم‌هاي سقوط کننده و يا برگزاري و يا عدم برگزاري جام حذفي بايد به جاي سازمان ليگ و هيئت رئيسه فدراسيون مجمع فدراسيون در اين مورد تصميم بگيرد زيرا هيئت رئيسه سازمان ليگ تجربه لازم را در اين مورد ندارد. بايد مربيان نقش بيشتري در فوتبال داشته باشند. اين حق ماست. اگر هم نخواهند مربياني از ليگ يک را در مجمع عمومي دخالت دهند. شرايط بايد به گونه‌اي باشد که مربيان در فوتبال تأثيرگذار باشند و حداقل در مجمع عمومي فدراسيون اظهار نظر کنند. زيرا تجربه يک مربي بسيار بيشتر از دو سه عضو هيئت رئيسه فدراسيون و سازمان ليگ است. نبايد در سال جام جهاني چنين تصميم غلطي گرفته مي‌شد. آنها که تجربه لازم را ندارند چطور مي‌خواهند تصميم‌گيري‌هاي کلان براي فوتبال کنند. کم کردن تيم‌ها در سال جام جهاني اشتباه بود و نتيجه‌اش همين مي‌شود که برخي تيم‌ها وقت‌کشي مي‌کنند. اکثر شاگردان من مربيان ليگ شده‌اند. من همين جا مي‌گويم اگر قرار باشد با يک تصميم غلط پيکان دچار مشکل شود هرکاري که از دستم بر بيايد انجام مي‌دهم بدون آنکه به فکر اين باشم که اين به نفع فوتبال کشور است يا خير. 

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
14-11-1391 11:56 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.