عشق چيست و نفرت از كجا سرچشمه ميگرد ؟؟؟ - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

عشق چيست و نفرت از كجا سرچشمه ميگرد ؟؟؟
زمان کنونی: 21-09-1395،09:50 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 209

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: عشق چيست و نفرت از كجا سرچشمه ميگرد ؟؟؟
ارسال: #1
عشق چيست و نفرت از كجا سرچشمه ميگرد ؟؟؟
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
زندگي پستي و بلنديهاي فرازو نشيبي دارد هرگاه احساس يكي شدن ودوست داشتن را تجربه كني فكر ميكني خيلي راحت عاشق شدي خيلي هم اسون بود اصلا به اين فكر نميكني كه چه جوري وارد اين مرحله ميشوي
و چطوري گرفتار درنگاه اول وقتي به چيزي دل بستي. محاله كه از ذهن خود بيرون بكشي دوست داري تمام وقتت را بگذاري و در خلوت به ان فكر كني واي چه قشنگ و دلربا بود اين مرد يا زن ارزوهاي منه
بايد به هدفم برسم مگه من از ادماي خوشبخت چي كم دارم واي خدا من دوباره كي ميتوانم او را ببينم واسه ي ديدن دوبارهاش لحظه شماري ميكنم ...اين ابتداي عشق است كه به وجود مي ايد هر روز و هر لحظه در خيال خام به سر بردن و در رويا پردازي تمامي اين لحظات شيرين به نظر مي رسد تپش قلب ،تنهايي،بي خوابي ،بي اشتهايي،كم كم افسردگي،جسور،خودخواه،نترس،پرخاشگر در زماني صورت ميگرد كه در بي خبري به سر ميبرد و از همه بدتر تندخو و كاهي وقتت بداخلاق ...اينها از گوشه ي عشق و عاشق شدن صورت ميگرد اما اگر فرد مورد نظر به هدفش رسيد زماني نفرت ظاهر ميشود كه او را انطور در ذهن خود تصوير نموده درست از اب در نياد ان موقع است كه نفرت در نقش خود نمايان ميشود در تمام موارد كه وقتي ان چيزي كه در ذهن خود پرورانده بودي ان طور كه جلوه دادي به مزاجمون در نيامد از ان بيزار ميشوي اينجا تنفر به وجود مي ايد.

نظر شما چیه؟

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
07-01-1392 02:20 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان