عشق مادر و فرزندی - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

عشق مادر و فرزندی
زمان کنونی: 16-09-1395،11:21 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Emziper
آخرین ارسال: Emziper
پاسخ: 1
بازدید: 80

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: عشق مادر و فرزندی
ارسال: #1
عشق مادر و فرزندی
پست‌ها: 2,111
اعتبار: 83
حالت من: Vaaaaay
مادر خسته از خرید برگشت و به زحمت زنبیل سنگین را داخل خانه کشید. پسرش دم در آشپزخانه منتظر او بود و می خواست کار بدی را که تامی کوچولو انجام داده، به مادرش بگوید. وقتی مادرش را دید به او گفت: «مامان! مامان ! وقتی من داشتم تو حیاط بازی می کردم و بابا داشت با تلفن صحبت می کرد تامی با یه ماژیک روی دیوار اطاقی را که شما تازه رنگش کرده اید، خط خطی کرد!»

مادر آهی کشید و فریاد زد: «حالا تامی کجاست؟» و رفت به اطاق تامی کوچولو. تامی از ترس زیر تخت خوابش قایم شده بود، وقتی مادر او را پیدا کرد، سر او داد کشید: «تو پسر خیلی بدی هستی» و بعد تمام ماژیکهایش را شکست و ریخت توی سطل آشغال.تامی از غصه گریه کرد.

ده دقیقه بعد وقتی مادر وارد اطاق پذیرایی شد، قلبش گرفت و اشک از چشمانش سرازیر شد. تامی روی دیوار با ماژیک قرمز یک قلب بزرگ کشیده بود و درون قلب نوشته بود: مادر دوستت دارم!

مادر درحالی که اشک می ریخت به آشپزخانه برگشت و یک تابلوی خالی با خود آورد و آن را دور قلب آویزان کرد. بعد از آن، مادر هرروز به آن اطاق می رفت و با مهربانی به تابلو نگاه می کرد!

نکته:
یکی از مخاطبان عزیز سایت در نظرات خود درباره مطلبی با عنوان «یک داستان واقعی از یک عشق حقیقی»، عنوان کرده بود «عشق فقط برای خداست.... عشق زمینی فقط مادر و فرزندیش خوبه».

نظر ارزشمند این مخاطب عزیز، مرا برانگیخت تا درباره عشق مادر و فرزندی داستان کوتاهی نقل کنم. برخی از مخاطبان نیز عنوان کرده بودند که نتیجه گیری داستان را بر عهده آنها بگذارم. ضمن احترام به نظرات ارزشمند این مخاطبان عزیز، سعی خواهم کرد این مورد را رعایت کنم اما در برخی موارد، داستانهایی که نقل می شود، دارای پیام های زیادی است که تنها یک پیام آن از نظر نویسنده سایت نقل می شود، بنابراین هر مخاطب می تواند برداشت متفاوتی داشته باشد که قابل احترام است.

نکته ای که نویسنده از این داستان کوتاه برداشت می کند؛

عشق مادر و فرزندی، بی شیله پیله ترین نوع عشق است؛ مهر بی پایان و خدادادی مادر نسبت به فرزند قبل از تولد فرزند در قلب مادر شکل می گیرد و عشق فرزند به مادر نیز چنین است. این عشق هدیه الهی است.

[عکس: 95456232072032872674.jpg]

سخت است! اتفآقے رآ انتظآر بڪشے که خودت هم بدآنے... در رآه نیست..  [عکس: sad_red.png]
27-05-1392 05:03 ق.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.