صالحی : توافق ایران و آژانس برای بازدید از معدن گچین و راکتور آب سنگین اراک - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

صالحی : توافق ایران و آژانس برای بازدید از معدن گچین و راکتور آب سنگین اراک
زمان کنونی: 21-09-1395،05:22 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Emziper
آخرین ارسال: Emziper
پاسخ: 1
بازدید: 73

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: صالحی : توافق ایران و آژانس برای بازدید از معدن گچین و راکتور آب سنگین اراک
ارسال: #1
صالحی : توافق ایران و آژانس برای بازدید از معدن گچین و راکتور آب سنگین اراک
پست‌ها: 2,111
اعتبار: 83
حالت من: Vaaaaay
 به گزارش خبرگزاری مهر، علی اکبر صالحی، رییس سازمان انرژی اتمی در نشست خبری مشترک با یوکیو آمانو پس از امضای بیانیه مشترک ، اعلام کرد: ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی توافق کردند از معدن گچین و راکتور آب سنگین اراک بازدید شود.
 معاون رییس جمهوری، همکاری جمهوری اسلامی ایران با آژانس انرژی اتمی را وسیع و شفاف توصیف کرد و یادآور شد: در مذاکرات امروز بین ایران و آژانس که حدود دو ساعت و نیم به طول انجامید باید مباحث به گونه ای مطرح می شد که رضایت طرفین حاصل شود و من خوشحالم که این امر محقق شد.صالحی ضمن خوش آمدگویی به «یوکیا آمانو» و هیات همراه برای سفر به ایران یادآور شد: این دومین سفر آمانو به تهران است و من دو ماه و نیم پیش در وین با وی دیدار کردم و برای سفر به تهران از مدیرکل آژانس دعوت کردم.وی با بیان این که این سفر خوشبختانه با مذاکرات ژنو متقارن شد، تصریح کرد:فرآیند گفت و گوی ایران با آژانس و گروه 1+5 به خوبی در حال پیشرفت است.رییس سازمان انرژی اتمی همچنین گفت: با رویکرد جدید دولت و استفاده از تجارب گذشته ما توانستیم با تمهیدات لازم و استفاده از تجارب گذشته و لحاظ کردن رویکرد جدید به ویژه تاکید رییس جمهوری به تفاهم دو جانبه برسیم.صالحی خاطرنشان کرد: این بیانیه مشترک بیانگر نقشه راهی است که ارتباط دو جانبه درباره موضوعات باقی مانده را روشن می کند.وی اظهارداشت: این بیانیه مشترک یک پیوست دارد و شامل 6 بند است. 

[عکس: 95456232072032872674.jpg]

سخت است! اتفآقے رآ انتظآر بڪشے که خودت هم بدآنے... در رآه نیست..  [عکس: sad_red.png]
22-08-1392 05:49 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.