شکلات های سفید یکی از مشتقات شکلات است - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

شکلات های سفید یکی از مشتقات شکلات است
زمان کنونی: 14-09-1395،11:43 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Friga
آخرین ارسال: Friga
پاسخ: 1
بازدید: 135

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: شکلات های سفید یکی از مشتقات شکلات است
ارسال: #1
شکلات های سفید یکی از مشتقات شکلات است
پست‌ها: 11,943
اعتبار: 288
حالت من: Shad
[عکس: 153560.jpg]
شکلات سفید یکی از مشتقات شکلات است که طرفداران بسیار زیادی در دنیا دارد و افراد زیادی روزانه از آن استفاده می کنند...

شکلات سفید یکی از مشتقات شکلات است که طرفداران بسیار زیادی در دنیا دارد و افراد زیادی روزانه از آن استفاده می کنند.
این شکلات ها البته از جمله موارد تزئین کیک های متفاوت و جالب نیز هستند که بسیاری از شیرینی فروشی ها از آن برای کار خود استفاده می کنند و به تازگی سوژه ای برای هنرمندان نیز شده است.
" Annabel de Vetten" هنرمند اهل انگلستان به تازگی مجسمه هایی را با استفاده از شکلات سفید درست کرده است که به عنوان ترسناک ترین شکلات های دنیا شناخته می شوند.
او با استفاده از مواد کیک و همچنین استفاده از شیرین کننده های مختلف و شکلات سفید مجسمه هایی از سر بچه ها درست کرده است که البته بسیار ترسناک هستند.

[عکس: 698909_269.jpeg]
او می گوید تنها با دیدن فیلم های ترسناک به ایده دست پیدا کرده است و تصمیم گرفت این مجسمه ها را درست کند. او که چندین روز زمان برای آن ها صرف کرده است می گوید:" خودم نیز گاهی با دیدن آن ها می ترسم"
این شیرینی ها از چندین ماده متفاوت و شیرین کننده ها قوی درست شده است تا بتواند انسجام خودش را حفظ کند و به همین دلیل نزدیک به 5000 کالری در آن وجود دارد.

دورمچم به جای ساعت یکنوار مشکی بستم
تا همه بفهمن من از همه هر چه زمانو متعلق به زمان است بیزارم
من هم روزی قلبی داشتم
که توسط مردمانی ازمیان شما شکست و شکست تا سنگی شد
واکنون روزگاریست که شیطان فریاد میزند..
انسان پیدا کنید سجده خواهم کرد...

=====ஜ۩۞۩ஜ=====

28-10-1391 08:44 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.