شماره‌گذاری خودروها از سر گرفته می‌شود - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

شماره‌گذاری خودروها از سر گرفته می‌شود
زمان کنونی: 15-09-1395،10:08 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Friga
آخرین ارسال: Friga
پاسخ: 1
بازدید: 72

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: شماره‌گذاری خودروها از سر گرفته می‌شود
ارسال: #1
شماره‌گذاری خودروها از سر گرفته می‌شود
پست‌ها: 11,943
اعتبار: 288
حالت من: Shad
[عکس: 170399.jpg]

دبیر انجمن خودروسازان ایران گفت: با ابلاغ مصوبه دولت در زمینه تعویق ارتقای استاندارد آلایندگی خودروها به یورو 4، شماره‌گذاری خودروهای داخلی از سر گرفته خواهد شد.

احمد نعمت‌بخش اظهار کرد: با توجه به شرایط فعلی و محدودیت‌های ایجاد شده، هیات دولت حدود یک ماه پیش ارتقای استاندارد آلایندگی خودروهای داخلی به یورو 4 را به تعویق انداخت.

وی با بیان این‌که با این حال برخی از دستگاه‌ها با این عنوان که مصوبه‌ای به آنها ابلاغ نشده است از اجرای آن خودداری کردند، خاطرنشان کرد: به عنوان مثال پلیس شماره‌گذاری برخی از خودروهای سواری و کامیون‌ها را متوقف کرده و اظهار کرد که محیط زیست باید این موضوع را به ما ابلاغ کند.

دبیر انجمن خودروسازان ایران ادامه داد: سازمان حفاظت محیط زیست نیز اعلام کرده بود که در این زمینه مصوبه‌ای از سوی دولت مبنی بر تعویق زمان ارتقای استاندارد آلایندگی خودروهای داخلی به یورو 4 ابلاغ نشده و به همین دلیل شماره‌گذاری خودروها باید متوقف ‌شود.

وی با بیان این‌که با این حال چهارشنبه هفته گذشته مصوبه مربوطه از سوی دولت به تمام دستگاه‌های مرتبط ابلاغ شده است، خاطرنشان کرد: بنابراین پیش‌بینی می‌کنیم که با ابلاغ دولت، شماره‌گذاری برخی از خودروهای سواری و سنگین که متوقف شده بود، مجددا از سر گرفته شود.

منبع: mehrnews.com

دورمچم به جای ساعت یکنوار مشکی بستم
تا همه بفهمن من از همه هر چه زمانو متعلق به زمان است بیزارم
من هم روزی قلبی داشتم
که توسط مردمانی ازمیان شما شکست و شکست تا سنگی شد
واکنون روزگاریست که شیطان فریاد میزند..
انسان پیدا کنید سجده خواهم کرد...

=====ஜ۩۞۩ஜ=====

05-05-1392 12:04 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.