شرايط مالي ليگ در شان من نيست - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

شرايط مالي ليگ در شان من نيست
زمان کنونی: 20-09-1395،02:48 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 143

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: شرايط مالي ليگ در شان من نيست
ارسال: #1
شرايط مالي ليگ در شان من نيست
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
آخرین ویرایش در 09-11-1391 05:56 ب.ظ توسط Armin 2afm
وحيد شمسايي در گفتگو با مهر، در خصوص کادر فني جديد تيم ملي فوتسال و احتمال بازگشتش به اين تيم ضمن بيان مطلب فوق گفت: من از نشستي که قرار است با سرپرست جديد کميته فوتسال داشته باشم بي خبرم و اين موضوع را از طريق رسانه ها متوجه شدم اما اگر اين دعوت صورت گيرد به خاطر پيشرفت فوتسال در آن شرکت مي کنم. من در خصوص " خسوس " حرفي ندارم اما اميدوارم فوتسال ايران بتواند به جايگاه واقعي خود بر گردد.

وي در خصوص دستياران ايراني " خسوس " افزود: رضا حيدريان و هاشم زاده جزو چهره هاي شناخته شده فوتسال ايران هستند و حتي حقشان بالاتر از اين است که به عنوان مربي در تيم ملي فوتسال حضور پيدا کنند.

کاپيتان پيشين تيم ملي فوتسال تاکيد کرد: سال گذشته فوتسال ايران به دليل اتفاقاتي که گريبانگير آن شد سوخت و اميدوارم خدا از مسببان آن نگذرد. من اگر سال گذشته در ليگ فوتسال ايران بازي نکردم به دليل اتفاقاتي بود که در فوتسال رقم خورد. فوتسال ما در سال گذشته هم از نظر مالي و هم از نظر نتايجي که در جام ملت هاي آسيا و جام جهاني گرفت به يک قدمي نابودي رسيد به طوريکه تيم هاي بزرگي مانند شن شا، پرسپوليس، فولاد ماهان، تام ايران خودرو طي سال هاي گاخير کنار کشيدند.

وي افزود: زماني شرايط ليگ ما از نظر مالي و فني به حدي رسيده بود که ملي پوشان کشورهاي صاحب فوتسال در ليگ ايران حضور پيدا مي کردند اما الان شرايط چطور شده است. من براي بازي کردن در ليگ برتر فوتسال پيشنهاداتي از سوي خوراکچي، دبيري، مرتضايي و بي غم داشتم اما به خاطر شرايط مالي حاکم بر ليگ ترجيح دادم در آن بازي نکنم چون در شان من و ساير ملي پوشان مطرح نيست که با 100 ميليون تومان در ليگ برتر فوتسال بازي کنيم.

شمسايي در پاسخ به اين پرسش که اگر به تيم ملي فوتسال دوباره دعوت شود شرايط را چگونه مي بيند، گفت: اگر دوباره به تيم ملي دعوت شوم با همه وجود برمي گردم چون کسي نيستم که براي تيم ملي بتوانم تعيين تکليف کنم.

وي در پاسخ به اين پرسش که منتقدان شما مي گويند به دليل اينکه تيم نداشته و در شرايط مسابقه قرار نداريد آمادگي بدني مطلوبي نداريد تاکيد کرد: من هر روز تمرين کرده و زير نظر مربي بدنساز اختصاصي خود بدنسازي مي کنم. من حتي 100 گرم اضافه وزن ندارم و به جرات مي توانم بگويم از همه بازيکنان فعلي آماده ترم.

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
09-11-1391 05:55 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.