ساندویچ را با کاغذ بخورید! - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

ساندویچ را با کاغذ بخورید!
زمان کنونی: 18-09-1395،05:25 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Friga
آخرین ارسال: Friga
پاسخ: 1
بازدید: 166

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: ساندویچ را با کاغذ بخورید!
ارسال: #1
ساندویچ را با کاغذ بخورید!
پست‌ها: 11,943
اعتبار: 288
حالت من: Shad
این رستوران که بیشتر همبرگر می فروشد اعلام کرده از این پس کاغذهایی خوراکی به مردم ارائه می دهدو. این کاغذها از مواد غذایی خاصی درست شده است که طعم خوبی نیز دارند.

حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که در حین خوردن ساندویچ کاغذ آن را نیز بخورید و این باعث می شود تا مزه بدی در دهان شما به وجود آید.

خوردن کاغذ ساندویچ ممکن است ضررهای را نیز برای بدن شما به همراه داشته باشد اما به تازگی این مشکل نیز رفع شده است و یک رستوران برزیلی کاغذهای خوراکی همراه غذا سرو می کند.

با توجه به تحقیقاتی که انجام گرفته است در سال ۲۰۱۱ نزدیک به ۷۵ میلیون تن کاغذ ساندویچ در دنیا مصرف شده است که تنها ۲۵ درصد آن وارد چرخه بازیافت شده است و از همین رو محققان سعی در درست کردن کاغذهای خوراکی کرده بودند.
[عکس: 60302_649.jpg]
این رستوران که بیشتر همبرگر می فروشد اعلام کرده از این پس کاغذهایی خوراکی به مردم ارائه می دهدو. این کاغذها از مواد غذایی خاصی درست شده است که طعم خوبی نیز دارند.

این رستوران همچنان راز خود را فاش نکرده است اما عکس العمل مشتریان نشان می دهد که این کاغذها بسیار خوشمزه هستند و طعم غذا را نیز ازبین نمی برند.
منبع: باشگاه خبرنگاران

دورمچم به جای ساعت یکنوار مشکی بستم
تا همه بفهمن من از همه هر چه زمانو متعلق به زمان است بیزارم
من هم روزی قلبی داشتم
که توسط مردمانی ازمیان شما شکست و شکست تا سنگی شد
واکنون روزگاریست که شیطان فریاد میزند..
انسان پیدا کنید سجده خواهم کرد...

=====ஜ۩۞۩ஜ=====

05-10-1391 08:26 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان