روش های برای استفاده از لباس های قدیمی تان با مد روز - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

روش های برای استفاده از لباس های قدیمی تان با مد روز
زمان کنونی: 20-09-1395،10:32 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Friga
آخرین ارسال: Friga
پاسخ: 1
بازدید: 242

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: روش های برای استفاده از لباس های قدیمی تان با مد روز
ارسال: #1
روش های برای استفاده از لباس های قدیمی تان با مد روز
پست‌ها: 11,943
اعتبار: 288
حالت من: Shad
با روش های زیر به راحتی از لباس های قدیمی تان استفاده کنید.

نوعی نیم تنه زنانه با دامن کوتاه
من اهمیتی نمی دهم که چه تعداد از دختران نوعی نیم تنه زنانه با دامن کوتاه پوشیده اند. اگر شما بتوانید راه های مختلفی را برای این مدل بافت ها پیدا کنید ، آنگاه توانسته اید نگاه تازه ای به این قضیه داشته باشید. بنابراین می توانید انواع لباس های قدیمی اتان را مطابق با مد روز درآورید.

نوعی نیم تنه زنانه که پائین آن یک نوار پهن به شکل یک دامن کوتاه قرار دارد را روی یک ژاکت بافت می پوشیم طوری که آستین های آن بلند و از جنس ژاکت می شود به این ترتیب از این نیم تنه ساده به طریق دیگری استفاده کرده ایم.

[عکس: mo10361.jpg]

لباس چرم
پوشیدن بلوز یقه دارساده زیر یک پیراهن چرم کوتاه و بدون آستین در نهایت آنرا به صورت یک پیراهن یقه اسکی با تنه ی چرم و آستین های بلند از همان جنس یقه درمی آورد.

[عکس: mo10362.jpg]

شلوارجین رنگی
به جای استفاده از شلوارهای جین رنگی به منظور روشن جلوه دادن پیراهن و کت های بیرنگ، آنها را باید با یک بلوز همرنگ آن پوشید که هر دو تک رنگ باشند. به این ترتیب جلوه بیشتری پیدا می کنند.

[عکس: mo10363.jpg]

ژاکت ورزشی
پوشیدن این ژاکت ورزشی بزرگ زمانی زیبا جلوه می دهد که آنرا با یک دامن فانتزی مینی ست کنیم . لباسی مناسب برای پیاده روی عصر می باشد.

[عکس: mo10364.jpg]

یقه به شکل گردنبند
استفاده از این یقه برای این بلوز که یقه ی آن باز است بسیار مناسب می باشد و با اضافه کردن این یقه سادگی آن را از بین می برد و آن را در تن ما زیباتر جلوه می دهد.
[عکس: mo10365.jpg]
منبع : seemorgh.com

دورمچم به جای ساعت یکنوار مشکی بستم
تا همه بفهمن من از همه هر چه زمانو متعلق به زمان است بیزارم
من هم روزی قلبی داشتم
که توسط مردمانی ازمیان شما شکست و شکست تا سنگی شد
واکنون روزگاریست که شیطان فریاد میزند..
انسان پیدا کنید سجده خواهم کرد...

=====ஜ۩۞۩ஜ=====

04-08-1392 11:52 ق.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.