روحانی: ديدار با اوباما در دستور كار سفر من نيست اما هرچيزي در دنياي سياست امكان پذير - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

روحانی: ديدار با اوباما در دستور كار سفر من نيست اما هرچيزي در دنياي سياست امكان پذير
زمان کنونی: 15-09-1395،10:09 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Emziper
آخرین ارسال: Emziper
پاسخ: 1
بازدید: 62

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: روحانی: ديدار با اوباما در دستور كار سفر من نيست اما هرچيزي در دنياي سياست امكان پذير
ارسال: #1
روحانی: ديدار با اوباما در دستور كار سفر من نيست اما هرچيزي در دنياي سياست امكان پذير
پست‌ها: 2,111
اعتبار: 83
حالت من: Vaaaaay
[عکس: IMG10012462.jpg]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت‌الاسلام والمسلمين دکتر حسن روحاني رييس‌جمهور شامگاه چهارشنبه در مصاحبه با ان.‌بي.‌سي، به سوالات اين شبكه تلويزيون سراسري آمريكا پيرامون موضوعات مختلف پاسخ داد.
نامه نگاري رؤساي جمهوري ايران و آمريكا، مذاكرات هسته اي، برنامه سفررييس جمهور به نيويورك، سرنوشت سوريه و دورنماي روابط ايران و آمريكا از اصلي ترين محورهاي مصاحبه شبكه ان بي سي با دكتر روحاني بود.

روحاني در پاسخ به يكي از سوالات خبرنگار آمريكايي مبني بر ديدار احتمالي او با باراك اوباما در نيويورك گفت: ديدار با اوباما در دستور كار سفر من نيست اما هرچيزي در دنياي سياست امكان پذير است البته بسته به شرايطي كه بوجود مي آيد.

رييس جمهور در پاسخ به سوال ديگري درباره سفر به نيويورك نيز گفت :‌ ما مي خواهيم مواضع‌مان را در مجمع عمومي سازمان ملل، راجع به سياست خارجي، مسائل بين المللي و از جمله مسائل هسته‌اي و مسائل منطقه‌اي به صراحت بيان كنيم. انتظار ما اين است كه دنيا صداي ما را بخوبي بشنود.

دکتر روحاني با تاكيد بر انتخابات اخير رياست جمهوري در ايران ادامه داد:‌ صداي من در واقع تكرار صداي ملت ايران است. ملت ايران در اين انتخابات مسير اعتدال و ميانه روي را برگزيد و اعتدال و ميانه روي در سياست خارجي به معناي تعامل سازنده با كشورهاي جهان است.

مشروح اين گفت و گو جمعه شب از سيماي جمهوري اسلامي ايران پخش خواهد شد.

[عکس: 95456232072032872674.jpg]

سخت است! اتفآقے رآ انتظآر بڪشے که خودت هم بدآنے... در رآه نیست..  [عکس: sad_red.png]
28-06-1392 10:14 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.