رنگ آمیزی سطر های DataGridView به صورت یک در میان - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

رنگ آمیزی سطر های DataGridView به صورت یک در میان
زمان کنونی: 20-09-1395،08:10 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Friga
آخرین ارسال: Friga
پاسخ: 1
بازدید: 183

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: رنگ آمیزی سطر های DataGridView به صورت یک در میان
ارسال: #1
6 رنگ آمیزی سطر های DataGridView به صورت یک در میان
پست‌ها: 11,943
اعتبار: 288
حالت من: Shad
[عکس: asd.jpg]

سلام به همه بازدید کنندگان سایت قصد دارم یک آموزش ساده به کسایی که ASP.NET کار می کنند بدهم.شاید در پروژه ها و کار هایی که انجام می دهید بخواهید که سطر های DataGridView به صورت یک در میان رنگ شوند و نمایش سطر ها زیبا تر و خواندن آنها بهتر شود . می توانید در ادامه مطلب طریقه انجام این کار را مطالعه نمایید.

برای انجام این کار DataGridView به فرم خود اضافه کنید و پارامترهای دیتای آن را تعیین کنید ،‌سپس به قسمت Properties بروید و به دنبال گزینه RowDefaultCellStyle بگردید آن را باز کرده و موارد دلخواه را تنظیم نمایید ، پس از انجام این کار اگر دقت کنید تمامی سطر های DataGridView به رنگ و Style تنظیمی شما در می آید ، حال دوباره به قسمت Properties مراجعه کنید و به دنبال گزینه AlternatingRowDefaultCellStyle بگردید ، این گزینه را باز کرده و Style مورد نظر را تنظیم کرده ، یک بار پروژه را اجرا کنید و نتیجه را ملاحظه کنید .
این راه راحت ترین راه برای انجام این کار بود ، البته شما می توانید با کد نویسی اینکار را انجام دهید ، البته همین نتیجه را می دهد.

دورمچم به جای ساعت یکنوار مشکی بستم
تا همه بفهمن من از همه هر چه زمانو متعلق به زمان است بیزارم
من هم روزی قلبی داشتم
که توسط مردمانی ازمیان شما شکست و شکست تا سنگی شد
واکنون روزگاریست که شیطان فریاد میزند..
انسان پیدا کنید سجده خواهم کرد...

=====ஜ۩۞۩ஜ=====

15-05-1391 06:43 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان