راه حل‌های موثری که بتوانید یک ازدواج را حفظ کنید! - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

راه حل‌های موثری که بتوانید یک ازدواج را حفظ کنید!
زمان کنونی: 21-09-1395،12:02 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Friga
آخرین ارسال: Friga
پاسخ: 1
بازدید: 263

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: راه حل‌های موثری که بتوانید یک ازدواج را حفظ کنید!
ارسال: #1
راه حل‌های موثری که بتوانید یک ازدواج را حفظ کنید!
پست‌ها: 11,943
اعتبار: 288
حالت من: Shad
والدین مسن او خیلی متوقع هستند .برتری‌هایی که همسرم برای خانواده اش قائل می‌شود زندگی ما را به سمت طلاق سوق داده است.

صحبت‌های خانم

داریوش شخص مسئولی نیست و متاسفانه خانواده برای او در درجه آخر اهمیت دارد و ارزش کمی دارد.

این مطالب صحبت‌های آزیتای 44 ساله است که به مدت هشت سال است با شوهر و دختر پنج ساله‌اش " نیکی " و پسر سه ساله اش " نا می‌" در نزدیکی تهران با هم زندگی می‌کنند . به مدت سه سال است که داریوش خودش را موظف به نگهداری از والدین رنجورش میداند و تصمیم گرفته است که بنای قدیمی شرکت را با تلاشش دوباره بسازد . او بیرون از خانه خیلی کار می‌کند برای همین وقتی به خانه برمی گردد خسته است و دیگر انرژی برای من و بچه‌ها ندارد .

او دیگرشب‌ها جلوی تلویزیون خوابش نمی‌برد . او برای پدر و مادرش حرفهای خنده دار می‌زند وبا آنها مسخره بازی در می‌آورد . آنها متوجه اخلاق او نیستند.تمام هزینه‌های زندگی والدینش را پرداخت می‌کند از بیمه ماشین گرفته تا تعمیر سقف .

در گذشته پدراو ، یکی از سهامداران شرکت بوده و در ریسکی که انجام می‌دهد و تمام دارای خود را ازدست می‌دهد وبانک ورشکستگی پدرش را زمانی اعلام می‌کند که او17 ساله بوده است از آن به بعد او کار‌های جزیی را با دست مزد خیلی پایین شروع میکند .

مادرش ، یک مهماندار بوده است .در آمد همه آنها روی هم حتی خرج ماهیانه شان رانیز تامین نمی‌کرده است . 15 سال قبل از اینکه حتی من داریوش را ببینم او مبلغی را به والدینش کمک می‌کرده است.

داریوش فکر می‌کرد که هیچ مشکلی نیست که او ماهیانه200 هزار تومان به خانواده اش بدهد .اما من متوجه اشکالاتی شدم برای همین مدیریت مالی خانه را بعهده گرفتم .

ما دیگر نمی‌توانستیم از پدر ومادرش حمایت مالی کنیم و ادامه این کار ممکن نبود .

از طرفی ما نه پس اندازی برای تحصیلات آینده بچه‌هایمان داشتیم ونه پس اندازی برای دوره باز نشستگی خودمان .

سه سال پیش ، بدن پدرش براثر یک ضربه شدید لمس شد و تا اندازه ای فلج شد ،و این موضوع باعث سر در گمی پدرش شده بود .

با این پیش آمد گرفتاری‌های داریوش نیز بیش از پیش زیاد شد با وجود اینکه او سه خواهر هم دارد که در نزدیکی والدینش زندگی می‌کنند اما این داریوش است که به تنهایی از پدرش نگه داری می کند و تقریبا تمام وقت او صرف این کار می‌شود .

در این سه سال گذشته داریوش بیش از7000000 تومان به خانواده اش کمک میکرد.

دورمچم به جای ساعت یکنوار مشکی بستم
تا همه بفهمن من از همه هر چه زمانو متعلق به زمان است بیزارم
من هم روزی قلبی داشتم
که توسط مردمانی ازمیان شما شکست و شکست تا سنگی شد
واکنون روزگاریست که شیطان فریاد میزند..
انسان پیدا کنید سجده خواهم کرد...

=====ஜ۩۞۩ஜ=====

14-11-1390 03:10 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.