راهنمایی در مورد مشکل قلبی من - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

راهنمایی در مورد مشکل قلبی من
زمان کنونی: 14-09-1395،11:42 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: saeid000
آخرین ارسال: Friga
پاسخ: 2
بازدید: 230

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: راهنمایی در مورد مشکل قلبی من
ارسال: #1
راهنمایی در مورد مشکل قلبی من
پست‌ها: 1
اعتبار: 0
حالت من: انتخاب نشده
سلام دوستان من24 سالمه يه مشکلي دارم تو قلبم يعني خودم ميگم قلبم هست ولي هر دکتري رفتم ميگه هيچيت نيست
رفتم پيش يه متخصص قلب که اکو ونوار قلب کرد که گفت هيچيم نيست که گفت برم پيش روان پزشک رفتم پيش روان پزشک که اونم تاثيري نداشت 6ماه رفتم ولي هيچي دردم روز به روز بيشتر ميشد
بعدش رفتم فوق تخصص داخلي اونم به همه چيم نگاه کرد که گفت هيچي نيست گفتم شايد مشکل سينه داشته باشم با اصرار خودم عکس از سينه گرفتم اونم مشکلي نداشت
خلاصه کلي دکتر رفتم ولي ميگن هيچي نيست دردم هم داره خيلي خيلي خيلي زياد ميشه بيشتره روز رو درد دارم

چند ماه پيش شب بود که طرف چپ سينم درست روي قبلم که من ميگم از قلبمه درد کرد به مدته 5دقيقه شايد زياد بعد دست چپم بي حس شد بعد دست راستم بعد فکم و صورتم که يهو چشام سياهي رفت نزديک بود بيفتم اين حالت تو نيم ساعت چند باري اومد برام رفتم اورژانس که باز گفت هيچي نيست 1آمپول دگزا زد اومدم گرفتم خوابيدم صبح که پاشودم به مدت 1هفته زبونم هنگام حرف زدن ميگرفت لکنت زبان اودمه بود واسم
بعدش رفتم فوق تخصص مغر و اعصاب که اونم رفتم سي تي اسکن که باز گفت سالمي چندتا قرص داد
ديروز هم همين حالت بعد از اينکه قلبم باز درد کرد واسم اومد شدت درد قبلم خيلي زياده که غير تحمله دوره بره 5تا 10 دقيقه طول ميکشه تو همون حالت ضربان قلبم بالا ميره بعد 1لحظه بيحال ميشم نزديکه بيفتم زمين بعد اون يواش يواش درست ميشم
الان که اينو مينويسم هم باز اون دردو دارم که اصلا نميدونم چيه اصلا هيچ دکتري نميگه چيه از کجاست ميشه منو راهنمايي کنين
تشکر از تمامي دکتراودوستان عزيز

19-09-1391 04:12 ب.ظ

ارسال: #2
RE: راهنمایی در مورد مشکل قلبی من
پست‌ها: 11,943
اعتبار: 288
حالت من: Shad
دوست عزیز اینجوری که تو گفتی به اعصابت مربوط میشه..برو پیش یه روان پزشک نه روان شناس..
یه احتمال دیگه هم داره..درصدش خیلی کمه...ممکنه از یه چیزی ترسیده باشی و تو روح و روانت کلی تاثیر میزاره..

این دوتا رو بر اساس اتفاقاتی که افتاده گفتم..ایشالله که جواب خوبی بگیری.سلامت باشی

دورمچم به جای ساعت یکنوار مشکی بستم
تا همه بفهمن من از همه هر چه زمانو متعلق به زمان است بیزارم
من هم روزی قلبی داشتم
که توسط مردمانی ازمیان شما شکست و شکست تا سنگی شد
واکنون روزگاریست که شیطان فریاد میزند..
انسان پیدا کنید سجده خواهم کرد...

=====ஜ۩۞۩ஜ=====

20-09-1391 06:58 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.