رابطه ی گروه خونی و شخصیت - تالار گفتمان آذر فروم

فروش فوری انجمن آذر فروم با 1 گیگ هاست نامحدود به قیمت مناسب
جهت خرید با شماره 09363810642 تماس حاصل فرمایید.

 

رابطه ی گروه خونی و شخصیت
زمان کنونی: 31-06-1396،03:00 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Ne Da
آخرین ارسال: Ne Da
پاسخ: 1
بازدید: 279

 
 
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: رابطه ی گروه خونی و شخصیت
ارسال: #1
2 رابطه ی گروه خونی و شخصیت
پست‌ها: 103
تاریخ عضویت: 12 دى 1391
اعتبار: 36
حالت من: انتخاب نشده
آخرین ویرایش در 09-11-1391 05:12 ب.ظ توسط Ne Da
                                                              [عکس: 1333668849.jpg]
 
اگر گروه خونی شما(O)است:خیلی زود با محیط منطبق می شوید و زندگی را با همه خوبی و بدی آن دوست دارید.برای معاشرت با دیگران وفعالیت های مختلف آفریده شده اید .از مسافرت لذت می برید.خوش بین هستید و بیشتر از آنکه حساس باشید، احساسی هستید.میل به بحث کردن در شما زیاد است .خوش قلب و تقریبا متعصب هستید.اجتماعی و مردم دار هستید و در اجتماع خیلی زود گل می کنید و مورد توجه دیگران قرار می گیرید. گروه خونی O تیپ گرم هستند.حدود۳۸%مردم جهان دارای گروه خونی O+ و ۶%دارای گروه خونی O- هستند.    افرادی که گروه خونی O دارند علاقه بیشتری به تکروی و مشاغل مدیریتی از خود نشان می دهند و خواهان استقلالند، در حالی که افرادی با گروه خونی A تمایل به فعالیت های گروهی دارند و از هماهنگی لذت بیشتری می برند...این یک گروه خونی کلی و اصیل است و افرادی که این گروه خونی را دارند در سرتاسر جهان وجود دارند. به همین دلیل نیز اهداکنندگان عمومی هستند، چرا که گروههای دیگر از آن مشتق می شوند. پس همه می توانند دریافت کننده آن باشند.افرادی که این گروه خونی را دارند از نظر ویژگی های روانشناسی و شخصیتی افرادی اجتماعی و سالم بوده ، تمایل به خوردن غذاهای گوشتی و میوه ها دارند و میل چندانی به گروه غلات ندارند.صادق، خوشبین و پر انرژی هستند و از اعتماد به نفس بالایی برخوردارند. برای رسیدن به هدف قدرت و تحمل خوبی دارند. اگر در میانه راه به بیهوده بودن کاری که در حال انجامش هستند پی ببرند، خیلی راحت آنرا رها می کنند. درباره ی گذشته مثبت اندیشند، لذا چندان افسوس گذشته را نمی خورند.
به مسائل مادی اهمیت می دهند. آرام و باثباتند و در برابر صداقت بسیار حساسند. رک و صریح نظراتشان را بیان می کنند. می توانند از جزئیات براحتی صرفه نظر کنند. غالباً از رهبری کردن خوششان می آید و معمولاً از قدرت تمرکز خوبی برخوردارند خصوصیات کلی:
بی پروا، با اراده، مغرور، بخشنده، اجتماعی، با انرژی، برونگرا، رک و صریح، واقع گرا، نمایشی، عمومی، مثبت، مستقل، ریسک پذیر، نا فرمان ، لجوج وخودمحور. به آسانی دوست می شوند و با جریانات همراه شده وبه فرصت ها چنگ می زنند.برای شروع یک پروژه یا شکار یک ایده ونظر صریح هستند.درفعالیت های سازمان یافته خوب عمل می کنند.دربعضی موارد چندان دقیق نیستند و احساسات زیاد و قوی از خود نشان می دهند.ممکن است به سرعت مخالفت عمیق خود را با یک نظر بیان کننداما معمولا این مخالفت پایدار نیست.کارگشایانی سنتی و محرک هستند.
احساسات خود را خیلی نشان می دهند اما در برخورد با دیگر گروهای خونی این بیان اظهارات متغیر است.نوعی ظرافت ذاتی و فطری دارند.شخصیت های اجتماعی وپر زرق و برق هستند. میتوانند در حوادث و بحران ها سازگاری خوبی داشته باشند.لغات و کلمات به آسانی به سراغ آنها می آیند.خجالتی نیستند و رک و صریح احساسات درونیشان را فاش می کنند.جاه طلب اند اما گاهی با جزییات سرگرم می شوند.علاقمند به حفظ روابط هستند وخودشان در این زمینه تلاش می کنند. چنین افرادی می توانند سیاستمدار، وزیر، سرمایه گذار و قاضی و وکیل مدافع، روز نامه نویس،معلم ،استاد،خلبان و راننده تاکسی و ورزشکارخوبی باشند.


اگر گروه خونی شما(A)است:شما با کلی اشکال با محیط خود منطبق می شوید وتا موقعیت را مناسب تشخیص ندهید ومطابق میلتان نباشد میل کارکردن در شما بوجود نمی آید .گاهی اوقات احساس ضعف زیاد می کنید بطوریکه احتیاج به حمایت وتشویق دارید.شما بسیار حساس هستید.در زندگی خود بیشتر جانب احساس را رعایت می کنید ،و بسیار لطیف ورویایی می اندیشید.در موقع کار بسیار تنوع طلب هستیدوهر کار یکنواختی خیلی زود دل شما را می زند .از اتفاقات غیر منتظره لذت می برید وهمیشه منتظر هیجان هستید. گروه خونیA دومین رتبه را از نظر فراوانی به خود اختصاص می دهد. گروه خونی A تیپ سرداست. حدود ۳۴%از مردم دارای گروه خونی A+و۶%دارای گروه خونیA-هستند.
چنین گروه خونی در افرادی که در آسیا و خاورمیانه زندگی می کنند، بیشتر دیده می شود. این افراد توانایی بیشتری برای مقابله با بیماری های عفونی دارند. البته در مناطق مدیترانه ای نیز به اندازه منطقه هند واروپایی گستردگی دارند. این افراد بیشتر به غلات و کمتر به گوشت علاقه دارند. افرادی عموما خوشبین هستند و در کارهای گروهی سازمان دهنده، مطیع و درعین حال نیرومند هستند. انعطاف پذیر، تودارو بدون اعمال خشونت هستند .
محتاط در تصمیم گیری، بدبین و بسیار حساس هستند و مایلند مسائل را به دو گروه سیاه و سفید تقسیم کنند. به قوانین و استانداردهای اجتماعی بسیار اهمیت میدهند. از تحمل و صبر بالایی برای انجام کارهای فیزیکی و رقابتی برخوردارند. به آینده بسیار بدبینند و براحتی می توانند ظاهر آرامی از خودشان نشان دهند، حتی اگر عصبانی باشند. به نظرات دیگران بسیار اهمیت می دهند. اگر قلبشان بشکند، به سختی التیام می یابد. آنها بسیار مسئولند و همواره خطی بین کار و تفریح میکشند. آنها معتقدند که در مسائل دینی و اخلاقی می توان به کمال رسید. ترجیح می دهند از سرگرمی هایی بهره ببرند که از فشار عصبیشان بکاهد خصوصیات کلی:
مطیع وآرام، دقیق، دلسوز و غمخوار، فداکار، مودب، درستکار، وفادار، احساساتی، درونگرا و کمی دستپاچه.حتی در مواقع آشوب و غضب آرام وخون سرد هستند.نسبت به نظرات عمومی حساس اند.اغلب درون گرا هستند دربرخورد با دیگران خجالتی وکمرو هستند یا حتی مریض به نظر می رسند .کمی بدبین هستند.برای روابط ارزش قائل بوده ونسبت به دیگران وفادارند.نسبت به تغییرات تردید دارند.دوست داران طبیعت وگریزان از جمعیت وشلوغی هستند.به یک مکان شخصی یا پناهگاه امن ومخفی برای خود نیازمندند.عموما دو دل و غیر قاطع اند.برای حضوردر کارهای تیمی آماده هستند مخصوصا وقتی دستوری به آنها داده شود.علاقه مند به ایجادرابطه نیستند و تلاش چندانی هم برای اینکار نمی کنند. . کارهایی که بیشتر مورد علاقه شماست:نویسندگی،ساعت سازی، کار فنی. حسابداری ، امور اقتصادی و مالی ، برنامه نویسی ، مهندسی کامپیوتر و همچنین کتابداران خوبی نیز هستید.


اگربه گروه خونی(B) تعلق دارید:بسیار خودرأی وثابت قدم هستند.از ضعف وسستی بدتان می آید و برای هیجان وتحرک آفریده شده اید .از هیچ چیز ترس ندارید و خجول هم نیستید ،دیگران کمتر روی شما تاثیر می گذارند،منطقی وجدی و روشن بین هستید.از نظم و ترتیب لذت می برید،در دوستی وفادار وثابت قدم هستید. گروه خونی B فعال هستند.حدود ۹% از مردم جهان دارای گروه خونی‌‌ ‌B+ و۲۵%هم دارای گروه خونی B- هستند.
افرادی که گروه خونی B دارند، علاقه مند به محصولات لبنی و گوشتی هستند و به طور کلی به محصولات کشاورزی نیز تمایل دارند. در جنوب چین بسیاری از افراد دارای این گروه خونی هستند.
این گونه افراد می توانند خود را با شرایط گوناگون وفق دهند. افرادی رک ، حساس ، دارای پشتکار، ناشکیبا و غیرقابل پیش بینی هستند.
رازدار خوبی نیستند و نمی توان اسرار خود را به آنها گفت.
براحتی از دیگران دستور نمی گیرند. سریع تصمیم گیری می کنند، قابل انعطافند و چندان به قوانین اهمیت نمی دهند. به مسائل علمی و اکتشافات علاقه فراوانی دارند. چندان صبور به نظر نمی رسند و از کارهای رقابتی خوششان نمی آید. معقول و خونسردند و درعین بامزگی، بسیار خجول هستند. از بیان ایده های جدید نمی هراسند. از مورد انتقاد قرار گرفتن ترسی ندارند. از انجام کاری به مدت طولانی خسته و دلزده نمی شوند. براحتی می توانند خاطرات گذشته را فراموش کنند. خلاق و مبتکر بوده و بین کار و تفریح نمی توانند مرزی قائل شوند خصوصیات کلی:
بشاش و خوشرو، خوش بین، فعال، حساس، مهربان، فراموش کار، آشفته، درهم وسازمان نیافته، پرسروصدا، خودپسند و خودبین، پرانرژی و جدی در راه رسیدن به هدف،معمولا جزو بهترین افراد تیم می شوند و افراد تکرویی هستند.اغلب کارها رابا روشهای خودشان انجام می دهند و خود کفا هستند. شخصیتهای ماجراجو و دلیر، علاقه مند به داشتن یک راه مشخص ومخصوص،موجوداتی اجتماعی وعلاقه مند به مهمان داری هستند.علاقه به حفظ روابط هستند و خودشان در این زمینه تلاش می کنند. . این افراد شایسته ، روزنامه نگاری ، هنر و کارهای فکری هستند و می توانند مجری یک برنامه تلویزیونی ، یک بازیکن گلف وآرایشگرخوبی باشند. همچنین موفق در نظامی گری ،طب وتجارت هستند.

 
اگر متعلق به گروه خونی (AB) هستید :مخلوطی از سه گروه دیگر بوده ،تمام محاسن و عیوب آنها بطور چشمگیر در شما دیده می شود از همه چیز به یک اندازه لذت می برید.از کار،فعالیت،پول،معلومات وتحصیل،اما همیشه غمی ناشناخته در وجود تان موج می زند واز هر چیز بخصوصی ،نگرانی دارید .عدم فعالیت ،شما را نا راحت می کند وهر وقت کاری داریداحساس خوشبختی می کنید.استعدادزیادی برای فراگیری دارید اما ثبات و پشتکار ندارید. چنین افرادی ویژگی های مابین گروه های خونی A و B را دارند و در اروپای شرقی بسیار دیده می شوند. به انواع غذاها گرایش دارند.
در بیشتر شرایط و موقعیت های پیچیده ، صحبت خود را به آرامی می گویند. افرادی منطقی ، حسابگر و صادق ، محافظه کار و روراست هستند. گروه AB فارغ از مراقبت و بی نیاز از توجه هستند. حدود۴%مردم گروه خونی AB+ و۱%گروه خونی AB- دارند
اگر عصبانی شوند براحتی کسی را نمی بخشند. رومانتیک و احساساتی هستند و به شدت فعالند. در تجزیه و تحلیل مسائل بسیار ماهرند. در نقد موضوعات مختلف بسیار منصف اند. درموقع لزوم نمی توانند سریع تصمیم بگیرند. برای سخت کار کردن و صبور بودن باید سعی کنند. درباره ی گذشته بسیار حساسند و از قدرت فهم بلایی برخوردارند. چندان مسئولیت پذیر نیستند. خونسردند اما در برخورد با مسائل غیرمنتظره خیلی زود نگران می شوند. حالات روحی آنها خیلی سریع تغیر می کند. می توانند در آنِ واحد چند کار را با هم انجام دهند و از کارهای هنری بسیار خوششان می آید.خصوصیات کلی :
اجتماعی، سخت گیر نیستند، غمخوار و دلسوز، دیپلماتیک، اهل گشت وگذار، خلاق، غیر قابل پیش بینی، هنرمند، انعطاف پذیر، ترشرو و درخود! مخلوطی از تضادها، خجالتی در مقابل بعضی ها ، بی باک وگستاخ ، برونگرا و درونگرا،گاهی غیر قابل پیش بینی است وگاهی ظاهرا بسیار آرام و خونسردبه نظر می رسند.قدرت خلاقه زیادی دارند، توانا در پیدا کردن مشکلات و دور زدن آنها،علاقه مند به محیط شهری،به آسانی خسته می شوند.به نظر می رسد که هر کاری که انجام می دهند از روی اجبار است. هرگزکاری را برای قدردانی انجام نمی دهند.اسرار آمیز بنظر می رسند.در فعالیتهای اجتماعی می توانند هماهنگ ظاهر شوند.علاقه مند به ایجاد رابطه نیستندوتلاش چندانی هم برای این کار نمی کنند. . چنین افرادی برای مدیریت ، قضاوت ، نمایندگی ، کارمندی و کارفرمایی ، هر دو مناسب هستند. بسیاری از آنها نیز ویژگی های لازم برای معلم بودن و تدریس :مهندسی وموزیسین را دارند. البته مقایسه هایی نیز میان گروه های خونی گوناگون مطرح می شود.
[عکس: 525326_501259386589452_727647294_n.jpg]
09-11-1391 05:04 ب.ظ
 


موضوعات مشابه ...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دستخط و امضا راه دیگری برای شناختن شخصیت آدم ها Friga 0 276 02-09-1392 11:48 ق.ظ
آخرین ارسال: Friga
  ملاکهای تشخیص اختلال شخصیت وابسته Friga 0 237 15-04-1392 04:59 ب.ظ
آخرین ارسال: Friga
  رابطه طول انگشت و خصوصیات جسمی و روانی Friga 0 212 01-08-1391 07:45 ب.ظ
آخرین ارسال: Friga

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان