ذوب‌آهن از پوست و خون من است - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

ذوب‌آهن از پوست و خون من است
زمان کنونی: 17-09-1395،03:18 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 105

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: ذوب‌آهن از پوست و خون من است
ارسال: #1
ذوب‌آهن از پوست و خون من است
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
آخرین ویرایش در 10-11-1391 03:04 ق.ظ توسط Armin 2afm
منصور ابراهيم‌زاده در نشست خبري پيش از بازي تيمش با تيم ذوب‌آهن گفت: بازي فرداي ما با ذوب‌آهن بازي خيلي سختي است؛ به‌ خصوص اين‌که بايد با تيمي بازي کنم که به نوعي از پوست و گوشت و خون من است. هم من تيم ذوب آهن و بازيکنانش را به خوبي مي‌شناسم و هم برخي از بازيکنان ذوب آهن از من شناخت کافي دارند.

به گزارش ايسنا ، ابراهيم‌زاده ادامه داد: بازي فردا مسابقه‌اي است که هر دو تيم تلاش مي‌کنند تا جايگاه خود را در جدول چند پله بالاتر ببرند. ذوب‌آهن براي جدا شدن از پايين جدول و صعود به ميانه‌هاي جدول و نفت تهران نيز چشم به بالاي جدول دارد. ذوب آهن در چند بازي اخير بازي‌هاي خوبي از خود ارائه کرده است و اين روند در بازي‌هاي گذشته و همچنين بازي در برابر تيم پرمهره تراکتورسازي در تبريز به خوبي نشان داده است. هر چند که در چند سال اخير که حتي مدتي نيز بنده در تيم ذوب آهن به کار مشغول بودم، فقط سال گذشته در برابر تيم تراکتورسازي، ذوب‌آهن باخته است. قطعا بازي فردا بازي خيلي خوب و تماشاگرپسندي خواهد بود و اميدواريم با توجه به تعطيلي فردا استقبال تماشاگران از بازي استقبال خوبي بشود.

او در ادامه درباره نوسانات تيمش در جدول از ابتداي فصل تاکنون گفت: تيم نفت شروع خيلي خوبي داشت، منتهي از بعد از بازي استقلال و اخراج نادرست دو بازيکن نفت در آن بازي و غيبت چند بازيکن تاثيرگذار و مصدوميت چند بازيکن ديگر باعث شد تا تيم نفت در بازي‌هاي خود خصوصا تا انتهاي نيم فصل اول نتايج خوبي را به دست نياورد، منتهي تيم نفت با استفاده از تعطيلات نيم‌فصل و با گرفتن چند بازيکن جديد نقاط ضعف خود را به خوبي برطرف و روند رو به رشد خود را مجددا آغاز کرد.

ابراهيم‌زاده در ادامه راجع به حذف سوشا مکاني از ترکيب تيمش و اين که آيا اين تصميم باعث دور شدن مکاني از تيم ملي هست يا خير، گفت: آقاي کي‌روش تاکنون ثابت کرده است که از حضور بازيکناني که در ترکيب تيم‌هاي خود نيز بازي نمي‌کنند، در تيم ملي استفاده مي‌کند و در اين مورد نيز شايد اگر صلاح بداند و اگر مکاني آمادگي داشته باشد به تيم ملي دعوت شود و علاوه بر اين تاکنون ليست تيم ملي اعلام نشده که بخواهيم در اين مورد اظهارنظر کنيم. البته بعد از سوشا مکاني از حامد فلاح‌زاده در درون دروازه خود استفاده کرده‌ايم که با توجه به اين‌که از دروازه تيم نفت به خوبي حراست کرده است، او نيز شانس دعوت به اردوي تيم ملي را خواهد داشت.

وي در مورد اينکه بعضي از کارشناسان مي‌گويند، داوري‌هاي ليگ به گونه‌اي انجام مي‌شود، تا نتيجه مثبت براي تيم استقلال داشته باشد، گفت: در اين مورد به هيچ عنوان اظهارظر نمي‌کنم و اين امر را به عهده کارشناسان مي‌گذارم. شما با ديدن برنامه 90 و آناليزهاي داوري به خوبي خود مي‌توانيد در اين مورد قضاوت کنيد.

ابراهيم‌زاده در ادامه در مورد شکايت خود از باشگاه سابقش ذوب‌آهن در مورد گرفتن طلبش از اين باشگاه افزود: پس از آن‌که بارها تلاش کردم و با افراد مختلف در باشگاه تماس گرفتم و جواب درستي نگرفتم، مجبور شدم تا در اين مورد وکيل بگيرم و وکيل من نيز با مراجعه به باشگاه و مذاکراتي که با باشگاه داشت و با توجه به اين که به نتيجه درستي نرسيد، مجبور شد که لايحه خود را تقديم دادگاه کند و تا امروز نيز هيچ اتفاق خاصي نيفتاده و طلب من وصول نشده است. 

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
10-11-1391 03:03 ق.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان